RAGE 2

اطلاعات بازی :
بالاخره بعد از گمانه زنی های زیاد چیزی که شرکت Bethesda Softworks روش بسیار مانور میداد به صورت رسمی معرفی شد RAGE 2 قرار در یک محیط کاملا جهان باز و بزرگ اخرالزمانی جریان داشته باشه فعلا اطلاعاتی از نقشه و محیط بازی در دسترس نیست ولی طبق تریلر منتشر شده باید شاهد محیط های بزرگ بیابانی جنگلی و شهر های ویران شده و خرابه های اخرالزمانی مختلفی باشیم .
سیستم گیم پلی بازی به نظر میاد از نسخه ی یک کمی فاصله گرفته و با بزرگ شدن محیط این بار باید با خیل عظیم تری از دشمنان در ان واحد مقابله کنیم به نظر میاد در بازی قابلیت های مختلفی نظیر دابل جامپ هایلایت کردن دشمنان و انواع اقسام قدرت ها نظیر Blast و Rage Mode و غیره باشیم Car Combat دوباره به بازی برگشته و قرار به صورت گسترده تری در بازی حضور داشته باشه از این نظر باید شاهد مبارزات جذاب و نفسر گیری باشیم.
داستان این نسخه حول شخصیتی به نام واکر ـه (Walker) و پنجاه سال بعد از اتفافات نسخه ی اول در سال 2185 اتفاق میوفته بعد از برخورد شهاب سنگ به زمین انسان ها در پناهگاه هایی به خواب مصنوعی رفتن بعد از بیدار شدن شروع به تلاش برای زنده ماندن کردن از این رو گروه های مختلفی ایجاد شد گروه هایی که هرکدوم برا بقاء دست به هر کاری میزدند از غارت کردن گرفته تا موجودات جهش یافته همه و همه تبدیل به دشمن اصلی انسان ها در دنیای RAGE شدن حالا بعد از پنجاه سال این گروه ها خیلی سازمان یافته تر و گسترده تر از قبل بازگشته اند و ما در قالب شخصیت واکر باید در این دنیای بدون قانون و پر از هرج و مرج با این گروه ها مقابله کنیم
  • استدیو Avalanche Studios شعبه ی Stockholm سازنده اصلی بازی خواهد بود استدیویی که پیش از این بر روی Just Cause 2 و Mad Max کار کرده با این حال با شرکت id همکاری کوچکی هم خواهد داشت
  • در ساخت بازی از موتور اختصاصی Avalanche Studios ینی Apex استفاده شده این موتور برای خلق محیط های Open World و بزرگ طراحی شده که RAGE 2 هم از این قاعده مستثنی نیست
  • هدف سازندگان بازی رزولویشن 1080 و 60 فرم بر روی کنسول های Xbox One X و PS4 Pro و 30 فرم بر روی کنسول های معمولی ـه
  • سازندگان محتویات زیادی رو برای بعد منتشر شدن بازی در نظر دارن
  • بازی کامل از کاستومایز ظاهری اسلحه ها و وسایل نقلیه پشتیبانی خواهد کرد
  • کاراکتر اصلی بازی کاملا صدا گذاری شده همچنین شما میتونید بین مذکر و مونث بودنش انتخب کنید
  • انتظار دنیای رنگارنگی رو از محیط Watseland بازی باید داشته باشید بازی به شدت از نظر رنگ بندی متنوع ـه
  • سیستم کرفتینگ بازی به صورت پیشرفته تر و متنوع تر در بازی دوباره حضور خواهد داشت
  • RAGE 2 فعلا بر روی بخش تک نفره تاکید خواهد داشت سازندگان بازی عنوان کردن که بازی خیلی بزرگ خواهد بود جوری که نیاز به بخش مالتی نخواهید داشت و بهترین تجربه رو در این حالت خواهید داشت
  • دنیای بازی از JUST CAUSE 3 کوچیکتر خواهد بود ولی با اینحال بازم در نوع خودش بزرگ خواهد بود
مدیا :

/\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\/

3387427-rage_2_abadonattack_1526392044.jpg 3387428-rage_2_crusher_1526392045.jpg 3387429-rage_2_goonroadcombat_1526392046.jpg 3387430-rage_2_kvasir_1526392047.jpg 3387431-rage_2_monstertruck_1526392048.jpg 3387435-rage_2_wideopenworld_1526392050.jpg 3387433-rage_2_sunset_1526392049.jpg 3387432-rage_2_riverhog_1526392048.jpg

Attachments

• r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png
    r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png
    767.5 KB · مشاهده: 8,893
Last edited by a moderator:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
بیشترین مشکلی که من با بازیش داریم گیج کننده بودن آپگرید ها و نداشتن یه نقشه درست حسابیه
بعد اصلا مشخص نیست این وندور ها چیکارن توی بازی.همینطوری رندوم توی مکان های اصلی بازی یک سری فروشگاه هست که آیتم میفروشه که حتی رو مپ هم مشخص نیستن
الان از آپکریدها من فهمیدم که میشه توی بازی کرفت کرد، ولی هنوز نفهمیدم چی و چطور میشه کرفت کرد:))

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
ممکنه یه سری ایراداش و یا حتی محتوای بیشتر با آپدیت اضافه بشه به نظرت؟
گویا قراره توی ماه‌های آینده یه سری eventهایی اضافه بشه و همچنین DLCهای پولی. Eventها بعید می‌دونم چیز آنچنانی اضافه کنن ولی احتمالش هست که DLC بتونه یه کمکی به بازی بکنه.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خب داستان اصلی بازی بعد 15 ساعت تموم شد و مپ بازی همچنان پر از آیکنه. :D
به طور کلی بخوام بگم، به نظر میاد هدف سازنده‌ها، به معنای واقعی کلمه ساخت نسخه اوپن ورلد Doom بوده باشه. یعنی کامبت بقیه بازی رو یه تنه به دوش بکشه و اگه راستشو بگم، 80% مواقع موفق می‌شه. چون گان‌پلی بازی به نظر من حتی از Doom و نسخه‌های اخیر Wolfenstein هم بهتره. اما اون 20% باقی مونده باعث شد تا با خودم فکر کنم که بازی چــقــدر می‌تونست بیشتر از اینا باشه.
یکی از آرزوهای من قبل عرضه بازی این بود که یه ذره از پتانسیل دنیاشون استفاده کنن و ایده‌های خلاقانه‌اشون رو در قالب فعالیت‌ها و ماموریت‌های جالب تو بازی خالی کنن. اما همون طور که دوستان بالاتر گفتن، متاسفانه از دنیای بازی حداقل استفاده ممکن شده و صرفا بهونه‌ایه که شما رو، در حالی که مجبورید با هندلینگ نه چندان جالب ماشین‌ها سر و کله بزنید، از یه سناریوی کامبت به یه سناریوی دیگه برسونه. در طول این مسیر هم خیلی کم پیش میاد که به چیز خاصی برخورد کنید و حتی کامبت ماشینی بازی هم صرفا به از بین بردن چندتا کاروان خلاصه می‌شه و خارج از اون، تقریبا هیچ وقت دستتون به سمت اسلحه‌های ماشین نمی‌ره.
وقتی که پیاده‌ در حال مبارزه‌اید، بازی به راحتی در بهترین حالت خودش قرار می‌گیره. یا بهتره بگم تقریبا در بهترین حالت خودش؛ چون که پیدا کردن Storage Containerها و Data Padهای بازی اصلا تجربه خوشایندی نیست. تا حدی که توصیه می‌کنم قبل از تموم کردن ماموریت اول دکتر Kvasir و باز کردن آپگریدی که به پیدا کردن اینا کمک می‌کنه، خودتون رو درگیرش نکنید چون خیلی راحت می‌تونه پاکسازی لوکیشن‌هارو طاقت‌فرسا کنه.
انتقاد آخرم هم اینه که به نظرم سیستم پیشرفت بازی الکی پیچیده‌اس. عملا 5 تا منوی مختلف واسه آپگرید کردن کارکترتون هست که هر کدوم هم واحد "پولی" و نحوه آپگرید متفاوتی دارن و علاوه بر اینا نیاز به Feltrite هم دارید. :D
اما در کل، علی رغم اینکه یه کم احساس ناامیدی دارم از بازی، کماکان بسیار لذت بردم ازش. به نظر من کامبت و گان‌پلی بازی به راحتی ارزش تجربه داره و می‌تونه چندتا از مفرح‌ترین تجربه‌های گیمینگتون رو فراهم کنه.

اوه و راستی یه نکته‌ای هم که واسم جالب بود اینه که tone بازی اصلا و ابدا نزدیک اون چیزی که تریلرا نشون دادن نیست و شاید یه ذره لایت‌تر از نسخه اول باشه. تریلرا یه جوری بودن که من انتظار داشتم بازی از این نظر، بردرلندز 2 به توان 4 باشه. :D
قشنگ مشخصه یکم نظرات منفی تایپک نظرت تعدیل کرده وگرنه با اون تعریف تمجیدهایی که تو تایپک امتیازات کردی من بعید میدونم بازی برات کمتر از فوق العاده باشه

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
قشنگ مشخصه یکم نظرات منفی تایپک نظرت تعدیل کرده وگرنه با اون تعریف تمجیدهایی که تو تایپک امتیازات کردی من بعید میدونم بازی برات کمتر از فوق العاده باشه
هرچی شما بگی. :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
تو تایپک امتیازات که گفتی ۸ ساعت بازی کردم یک کلمه از ماشین و هندلینگ نمیگفتی و دنیای بازی....
فکر کنم ایشون تموم نکرده بود اون موقع که کامنت و گذاشت
بعدشم نمیدونم چرا یکی از یه بازی ای که مورد توجه منتقدا قرار نگرفته خوشش بیاد همه حمله میکنن بهش!
نامردی نیست خداییش؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
منم 1 ساعتی بازی کردم گان پلی بازی شدید عالی ولی کنترل وسایل نقلیه یکم اذیت میکنه داستانم متوسط به نظرم کسانی که یه شوتر خوب میخوان حتما بازی تجربه کنند

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
شنیدم حتی ماموریت فرعی درست حسابی هم نداره که آدم بتونه ساعت ها بشینه پاش:| اینطوریه دوستانی که بازی کردن؟

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
10 ساعت تا الان بازی کردم، 5 ساعت اول بازی همش تو مپ بازی میچرخیدم، اینقدر مرحله فرعی تو مپ بازی ریخته که به شکل علامت سوال هستن، و در اخر هم مربوط میشن به کشتن چند تا انسان و هیولا و پیدا کردن ایتم ها برای ارتقا کارکتر و و باز کردن اسکیل های جدید! چه انتظاری دارید؟ این همون کاری که 99 درصد بازی های جهان باز نقش افرینی میکنند!+ این که بهترین شوتر نسل 1-2-3-4-5-6-7-8 هست تا اینجای کار! طراحی دشمنا و هیولا ها و موجودات بازی+ شوتر بازی همون RAGE 1 هست+ این که اون محیط های خشک و نچسب و بی روح و بد MAD MAX رو با افزودن بخش های متنوع و جنگلی و خراب شده و شهری و و پایگاه های بزرگ بهتر کرده، در واقعه این بازی بهترین فرزند برای جانشینی فیلم MAD MAX هست تا اون بازی فوق تکرای MAD MAX! ++ این که خشونت بازی همون خشونت DOOM هست! و این که گرفتن N تعداد اسکیل برای کشتن دشمنای بیشمار بازی لذت بازی رو 10 برابر میکنه!
بله داستان اصلی بازی کوتاه هست برای یک بازی جهان باز ولی ایا این دلیل میشه که از بازی لذت نبرد؟
در ضمن هیچ وقت یک بازی سطح بالا رو مثل RAGE 2 که ترکیبی از MAD MAX+DOOM+ RAGE1 هست رو با یک بازی مزخرف و و غیر قابل تحمل و با مکانیک های ضعیف و تکرای مقایسه نکنید!
از اینا بگزریم این بازی فدای مشکلات فنی، و مراحل فرعی نچندان گسترده شد وگرنه لذت بردن از جهان بازی با یک محیط پویا و بشدت طراحی خارق العاده، و شوتینگ DOOM وار چیزی نیست که بشه ازش گذشت! حالا خود دانید!

• Like
Reactions: Destro

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
گان پلی بازی ترکیب خیلی جالبیه از شوتر تاکتیکال و پوش فوروارد. خیلی وقتا هم کاملا اختیاریه که با کدوم سبک بازی‌کنیم البته نباید انتظار چیزی شبیه دوم رو داشت هسته‌ی این دو تا با هم متفاوت هستن یکم. ولی خب بنظرم گان پلی خوب شاید تنها نکته مثبتشه من که تقریبا وسطای بازی از این روند تکراری ماموریت های فرعی خسته شدم در حالی که انجامشون اهمیت زیادی داره واسه آپگرید کردن.

Sent from my G3112 using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
10 ساعت تا الان بازی کردم، 5 ساعت اول بازی همش تو مپ بازی میچرخیدم، اینقدر مرحله فرعی تو مپ بازی ریخته که به شکل علامت سوال هستن، و در اخر هم مربوط میشن به کشتن چند تا انسان و هیولا و پیدا کردن ایتم ها برای ارتقا کارکتر و و باز کردن اسکیل های جدید! چه انتظاری دارید؟ این همون کاری که 99 درصد بازی های جهان باز نقش افرینی میکنند!+ این که بهترین شوتر نسل 1-2-3-4-5-6-7-8 هست تا اینجای کار! طراحی دشمنا و هیولا ها و موجودات بازی+ شوتر بازی همون RAGE 1 هست+ این که اون محیط های خشک و نچسب و بی روح و بد MAD MAX رو با افزودن بخش های متنوع و جنگلی و خراب شده و شهری و و پایگاه های بزرگ بهتر کرده، در واقعه این بازی بهترین فرزند برای جانشینی فیلم MAD MAX هست تا اون بازی فوق تکرای MAD MAX! ++ این که خشونت بازی همون خشونت DOOM هست! و این که گرفتن N تعداد اسکیل برای کشتن دشمنای بیشمار بازی لذت بازی رو 10 برابر میکنه!
بله داستان اصلی بازی کوتاه هست برای یک بازی جهان باز ولی ایا این دلیل میشه که از بازی لذت نبرد؟
در ضمن هیچ وقت یک بازی سطح بالا رو مثل RAGE 2 که ترکیبی از MAD MAX+DOOM+ RAGE1 هست رو با یک بازی مزخرف و و غیر قابل تحمل و با مکانیک های ضعیف و تکرای مقایسه نکنید!
از اینا بگزریم این بازی فدای مشکلات فنی، و مراحل فرعی نچندان گسترده شد وگرنه لذت بردن از جهان بازی با یک محیط پویا و بشدت طراحی خارق العاده، و شوتینگ DOOM وار چیزی نیست که بشه ازش گذشت! حالا خود دانید!
خوشحالم که از بازی لذت بردی.
برنده بی شک کسایی هستن که بیخیال متا و امتیاز میشن دل و میزنن به دریا میرن سراغ بازی :D

• Like
Reactions: alone ahmad

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اون آماری که اوایل انتشار بازی از مدت زمان بازی میومد خیلی جالب بود...یارو اسپیدران کرده بعد اومده میگه بازی 6 ساعته! :D
فقط اومدم بگم اونایی که بازیو زیر 15-10 ساعته تموم کردن رسما 70 درصد قدرت‌ها + اسلحه‌ها + ارتقاها رو نداشتن و با یه Assault Rifle و شات‌گان رفتن اندینگ رو دیدن و تموم! در واقع قسمت بزرگی از بازی رو ندیدن...فقط ماموریت‌های داستانی رو که میشه گفت بدترین بخش بازیه رو تموم کردن.
شخصا بعد از 40-35 ساعت هنوز چیزای زیادی توی مپ دارم که باید برم سراغشون! با دریافت اکثر آپگریدها هم یه حس ابرقدرتی توی بازی میشه داشت و کلا نحوه بازی کردن امکان داره با اسلحه‌های جدید و ارتقاهایی که میشه بدست آورد، عوض بشه.
راستی اندینگ هم افتضاح بود...قبل از عرضه گفته بودن اندینگ بازی قراره برخلاف نسخه اول خیلی خفن باشه :))

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان چه جوری باید storge containersپیدا کرد نصف زمان بازی باید دنبال اینا گشت روش خاصی داره میگه باید 3 تا تو محیط پیدا کنی هر بار کلی وقت میگیره

• Like
Reactions: saeed_sg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
دوستان چه جوری باید storge containersپیدا کرد نصف زمان بازی باید دنبال اینا گشت روش خاصی داره میگه باید 3 تا تو محیط پیدا کنی هر بار کلی وقت میگیره
اول قابلیت مربوط به پیدا کردنشون رو بدست بیار بعد برو سراغشون. اینطوری خیلی راحت‌تر میشه. نیازی نیست همه رو برداری...الان صرفا اونایی رو که میبینی رو بردار تا وقتی که آپگرید کنی.

• Like
Reactions: guppy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر