RAGE 2

اطلاعات بازی :
بالاخره بعد از گمانه زنی های زیاد چیزی که شرکت Bethesda Softworks روش بسیار مانور میداد به صورت رسمی معرفی شد RAGE 2 قرار در یک محیط کاملا جهان باز و بزرگ اخرالزمانی جریان داشته باشه فعلا اطلاعاتی از نقشه و محیط بازی در دسترس نیست ولی طبق تریلر منتشر شده باید شاهد محیط های بزرگ بیابانی جنگلی و شهر های ویران شده و خرابه های اخرالزمانی مختلفی باشیم .
سیستم گیم پلی بازی به نظر میاد از نسخه ی یک کمی فاصله گرفته و با بزرگ شدن محیط این بار باید با خیل عظیم تری از دشمنان در ان واحد مقابله کنیم به نظر میاد در بازی قابلیت های مختلفی نظیر دابل جامپ هایلایت کردن دشمنان و انواع اقسام قدرت ها نظیر Blast و Rage Mode و غیره باشیم Car Combat دوباره به بازی برگشته و قرار به صورت گسترده تری در بازی حضور داشته باشه از این نظر باید شاهد مبارزات جذاب و نفسر گیری باشیم.
داستان این نسخه حول شخصیتی به نام واکر ـه (Walker) و پنجاه سال بعد از اتفافات نسخه ی اول در سال 2185 اتفاق میوفته بعد از برخورد شهاب سنگ به زمین انسان ها در پناهگاه هایی به خواب مصنوعی رفتن بعد از بیدار شدن شروع به تلاش برای زنده ماندن کردن از این رو گروه های مختلفی ایجاد شد گروه هایی که هرکدوم برا بقاء دست به هر کاری میزدند از غارت کردن گرفته تا موجودات جهش یافته همه و همه تبدیل به دشمن اصلی انسان ها در دنیای RAGE شدن حالا بعد از پنجاه سال این گروه ها خیلی سازمان یافته تر و گسترده تر از قبل بازگشته اند و ما در قالب شخصیت واکر باید در این دنیای بدون قانون و پر از هرج و مرج با این گروه ها مقابله کنیم
  • استدیو Avalanche Studios شعبه ی Stockholm سازنده اصلی بازی خواهد بود استدیویی که پیش از این بر روی Just Cause 2 و Mad Max کار کرده با این حال با شرکت id همکاری کوچکی هم خواهد داشت
  • در ساخت بازی از موتور اختصاصی Avalanche Studios ینی Apex استفاده شده این موتور برای خلق محیط های Open World و بزرگ طراحی شده که RAGE 2 هم از این قاعده مستثنی نیست
  • هدف سازندگان بازی رزولویشن 1080 و 60 فرم بر روی کنسول های Xbox One X و PS4 Pro و 30 فرم بر روی کنسول های معمولی ـه
  • سازندگان محتویات زیادی رو برای بعد منتشر شدن بازی در نظر دارن
  • بازی کامل از کاستومایز ظاهری اسلحه ها و وسایل نقلیه پشتیبانی خواهد کرد
  • کاراکتر اصلی بازی کاملا صدا گذاری شده همچنین شما میتونید بین مذکر و مونث بودنش انتخب کنید
  • انتظار دنیای رنگارنگی رو از محیط Watseland بازی باید داشته باشید بازی به شدت از نظر رنگ بندی متنوع ـه
  • سیستم کرفتینگ بازی به صورت پیشرفته تر و متنوع تر در بازی دوباره حضور خواهد داشت
  • RAGE 2 فعلا بر روی بخش تک نفره تاکید خواهد داشت سازندگان بازی عنوان کردن که بازی خیلی بزرگ خواهد بود جوری که نیاز به بخش مالتی نخواهید داشت و بهترین تجربه رو در این حالت خواهید داشت
  • دنیای بازی از JUST CAUSE 3 کوچیکتر خواهد بود ولی با اینحال بازم در نوع خودش بزرگ خواهد بود
مدیا :

/\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\//\/\/\/

3387427-rage_2_abadonattack_1526392044.jpg 3387428-rage_2_crusher_1526392045.jpg 3387429-rage_2_goonroadcombat_1526392046.jpg 3387430-rage_2_kvasir_1526392047.jpg 3387431-rage_2_monstertruck_1526392048.jpg 3387435-rage_2_wideopenworld_1526392050.jpg 3387433-rage_2_sunset_1526392049.jpg 3387432-rage_2_riverhog_1526392048.jpg

Attachments

• r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png
    r1bo_ddqfzk9xcaau464645nr52.png
    767.5 KB · مشاهده: 8,893
Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ezgif-2-183bba322f6c.gif

حس میکنم اگه از این قابلیت بشه زیاد استفاده کرد، بازی خیلی راحت میشه...خوراکه اسپید رانه :D
فقط افکتِ اون خونی که بعد از انفجار دوم، روی زمین پخش میشه >:)>:)>:)
پ.ن: حجم گیفا رو خیلی پایین آوردم و حدود 1 مگه! ولی اگه باعث میشه صفحه لود نشه بگید نزارم! :D
خبر جدیدی از استور نسخه‌ی pc نشده؟ بازی فقط رو لانچر بتسداس؟
نه...فک نکنم خبری بشه. بازی فقط روی لانچر بتزداست و PC گیمرا هم هنوز شاکی‌ان. فروش بازی هم روی PC نابود خواهد بود :D:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

==========================

102283

با این اسلحه چه کارا که نمیشه کرد =P~

پ.ن : تعداد اسلحه های موجود رو هم تو این تصویر میشه دید :

D0mZ4k4WsAEYKqF.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ezgif-1-9fab26c74344.gif
این ترکیب قابلیت‌ها و اسلحه‌ها منو یاد بازیای Arkane می‌ندازه...اینجا از قابلیت Vortex استفاده می‌کنه که دشمنا رو روی هوا معلق کنه و با Smart Rocket بدون نیاز به نشونه‌گیری همه رو پودر می‌کنه >:)
لعنتیا یجوری دارن هایپ میکنن و گیف و تریلر منتشر میکنن که انگار بازی فردا منتشر میشه...بیشتر از دو ماه مونده! همه هم توی توییتر شاکی شدن که یا نشون ندید یا همین الان منتشر کنید!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گیف ها زیباست ولی خب از JC3 و 4 به تنهایی گیف ببینی خیلی مجذوب کننده است و این مشکل بازیای اولانچ عه
تو ویدیو های بدون کات و طولانی تر به نظر من نبود طراحی مرحله گیرا، داستان و هوش مصنوعی رو به پایین خیلی به چشم امد

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
تریلر جدید که وعدش رو داده بودن :

بدون شک تبدیل به یکی از فان ترین و هیجان انگیزترین شوترهای تاریخ خواهد شد. من هر تریلری از RAge2 دیدم از زمان معرفی تابحال توش نوآوری و هیجان موج میزده.

• Like
Reactions: M0RSHED

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بدون شک تبدیل به یکی از فان ترین و هیجان انگیزترین شوترهای تاریخ خواهد شد. من هر تریلری از RAge2 دیدم از زمان معرفی تابحال توش نوآوری و هیجان موج میزده.
واقعا همینجوره احساس میکنم اولانچ هرچی در توان داشته رو این بازی گذاشته ینی از هر زاویه که بهش نگان میکنی فان بودن ازش میباره خیلی لامصب خوب بود تریلر <:-P

• Like
Reactions: WTF?

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
نمیدونم چرا حس میکنم نسخه دو بازی bulletstorm رو دارم میبینم:D. kill with skill ، شعار اون بازی بود، الان قشنگ همونو حس میکنم:D.
گرافیک محیط هاش عالیه ولی انیمیشن هاشو که نگاه میکنی قشنگ متوجه میشی با انجین id tech ساخته نشده بازی. خیلی خشکه.
ولی گیم پلیش خیلی فانه انصافا، اگه 5 سال پیش بود شاید تا سرحد مرگ براش هایپ بودم ولی الان با وجود تغییرات بنیادین با نسخه قبلی و کمبود وقت امیدوارم بتونم بازیش کنم:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
البته امیدوارم دیگه زیادی فان فان فان نباشه :D Just Cause ها هم تریلر و نمایش هاشون میدیدی به خودت میگفتی این خیلی فان و باحال و بامزه میزنه اما دو ساعت میشستی پاشون خوابت میگرفت :D
کل سرنوشت اوالانچ بنظرم به این بازی مربوطه و تاثیر زیادی رو اینده استدیوشون میزاره.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
البته امیدوارم دیگه زیادی فان فان فان نباشه :D Just Cause ها هم تریلر و نمایش هاشون میدیدی به خودت میگفتی این خیلی فان و باحال و بامزه میزنه اما دو ساعت میشستی پاشون خوابت میگرفت :D
کل سرنوشت اوالانچ بنظرم به این بازی مربوطه و تاثیر زیادی رو اینده استدیوشون میزاره.
اینو خیلی دیدم ملت میگن...
ولی این کلا تیمی نیست که JC3 و JC4 رو ساخته.
شعبه‌ی استوکلهم اَولنچ هستش که استدیوشون هم کلا توی یه شهر دیگست. کارنامه‌شون رو ببینی یه سر و گردن بالاتر از اون یکی تیم هست. Mad Max و JC2 (بهترین نسخه سری!) رو توی کارنامه‌شون دارن. همکاری id رو هم باهاشون حساب کنیم، میشه بیشتر از همیشه امیدوار بود.
ولی کلا آره این ترس هست که ممکنه بازی در طولانی مدت خسته‌کننده بشه...حس میکنم اگه سعی نکنی از همه قابلیت‌ها و ترکیبشون استفاده کنی و بخوای فقط از یه روش دشمنارو نابود کنی بازی خسته‌کننده بشه...ولی مشخصه جا برای خلاقیت توی گیم‌پلی زیاده. بستگی به پلیرش داره بنظرم ولی همین FPS بودن بازی بیشتر به درگیرکننده بودنش کمک میکنه نسبت به بازیای قبلی‌شون.
حیف بازی که مولتی نداره!
داستانش چطوره داستان داره اصلا!>؟
داستان که داره...شخصیت اصلی برخلاف نسخه قبل، حرف میزنه و اعلام کردن دیالوگ اینا هم بازی قراره "زیاد" داشته باشه ولی تا اونجایی که می‌دونم اکثرش داخل خودِ ماموریت‌ها روایت میشه و چندان کات‌سین اینا در کار نیست. یا حداقل اگه باشه نشون ندادن.
همینطور گفتن اندینگ بازی قراره بهتر از نسخه قبلی باشه x_x
کلا از داستان انتظار جدیت اینا نداشته باشید ولی مشخصه بیشتر از نسخه قبل بهش اهمیت داده شده. اینکه در نهایت چطوری دربیاد معلوم نیست.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
اینو خیلی دیدم ملت میگن...
ولی این کلا تیمی نیست که JC3 و JC4 رو ساخته.
شعبه‌ی استوکلهم اَولنچ هستش که استدیوشون هم کلا توی یه شهر دیگست. کارنامه‌شون رو ببینی یه سر و گردن بالاتر از اون یکی تیم هست. Mad Max و JC2 (بهترین نسخه سری!) رو توی کارنامه‌شون دارن. همکاری id رو هم باهاشون حساب کنیم، میشه بیشتر از همیشه امیدوار بود.
ولی کلا آره این ترس هست که ممکنه بازی در طولانی مدت خسته‌کننده بشه...حس میکنم اگه سعی نکنی از همه قابلیت‌ها و ترکیبشون استفاده کنی و بخوای فقط از یه روش دشمنارو نابود کنی بازی خسته‌کننده بشه...ولی مشخصه جا برای خلاقیت توی گیم‌پلی زیاده. بستگی به پلیرش داره بنظرم ولی همین FPS بودن بازی بیشتر به درگیرکننده بودنش کمک میکنه نسبت به بازیای قبلی‌شون.

داستان که داره...شخصیت اصلی برخلاف نسخه قبل، حرف میزنه و اعلام کردن دیالوگ اینا هم بازی قراره "زیاد" داشته باشه ولی تا اونجایی که می‌دونم اکثرش داخل خودِ ماموریت‌ها روایت میشه و چندان کات‌سین اینا در کار نیست. یا حداقل اگه باشه نشون ندادن.
همینطور گفتن اندینگ بازی قراره بهتر از نسخه قبلی باشه x_x
کلا از داستان انتظار جدیت اینا نداشته باشید ولی مشخصه بیشتر از نسخه قبل بهش اهمیت داده شده. اینکه در نهایت چطوری دربیاد معلوم نیست.
اتفاقا اتفاقا مثال جالبی زدی از Mad Max که خیلی شبیه دقیقا وضعیت همین Rage 2 هست، اون زمان اگه یادتون باشه وارنر داشت تقریبا تو همه بازیاش از کد های مبارزات و سیستم تن به تن بازی های بتمن سری ارکام استفاده میکرد :D از Shadow Of Mordor بگیر تا بقیه، مد مکس هم همه اشتیاق داشتن که مبارزات بتمن رو قراره ببینیم بعلاوه تجربه اپن ورد اوالانچ که خب نتیجه اش همه دیدیم و واقعا بد بود :D
البته قبول دارم شوتر اول شخص فرق میکنه و نمایش های بازی فارغ از نتیجه واقعا خوب بوده اما امیدوارم اوالانچ دیگه کار معمول خودش نکنه :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اتفاقا اتفاقا مثال جالبی زدی از Mad Max که خیلی شبیه دقیقا وضعیت همین Rage 2 هست، اون زمان اگه یادتون باشه وارنر داشت تقریبا تو همه بازیاش از کد های مبارزات و سیستم تن به تن بازی های بتمن سری ارکام استفاده میکرد :D از Shadow Of Mordor بگیر تا بقیه، مد مکس هم همه اشتیاق داشتن که مبارزات بتمن رو قراره ببینیم بعلاوه تجربه اپن ورد اوالانچ که خب نتیجه اش همه دیدیم و واقعا بد بود :D
البته قبول دارم شوتر اول شخص فرق میکنه و نمایش های بازی فارغ از نتیجه واقعا خوب بوده اما امیدوارم اوالانچ دیگه کار معمول خودش نکنه :D
خوب یادمه. اون Mad Max بیچاره با بازی سوپرهایپ‌ شده‌ای به نام MGS V توی یه روز عرضه شد :D
آندرریت بودنشم که بر کسی پوشیده نیست :D
اون مبارزات بتمنی رو قبل از عرضه هم می‌دونستیم که چیز خیلی شاخی نیست و قراره شدیدا مشابه باشه. البته اون یارو روانیه که دشمنا رو تشویق می‌کرد تا دهنت رو سرویس کنن، نوآوری بود :))
ولی بر عکس من، اگه کلا از Mad Max دل خوشی نداری، آره به نظرم نگران باش و پیش خرید اینا نکن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر