Quantum Theory | Xbox360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
می گم این Gears ژاپنی نداره؟منظورم تو زبان هاشه؟اگر نه فکر کنم این DLC زبان ژاپنیش برای هموطنان چشم گردویی(بادومی قدیم)می باشد...

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
واقعا تقلید از سر و روی این بازی میباره جالبه kikuchi گفته که ما فقط از تجربیات geow بهره بردیم..؟!

می گم این Gears ژاپنی نداره؟منظورم تو زبان هاشه؟اگر نه فکر کنم این DLC زبان ژاپنیش برای هموطنان چشم گردویی(بادومی قدیم)می باشد...
نه عزیز این کلا یه بازی دیگست

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
برترین اسکی رونده در طول تاریخ از روی Gears of War هست!:-"
یکی ندونه فکر میکنه همون GeoW هست!

خدایش نباید اینقدر بازی رو یکی بسازند!ولی برای طرفداران GOW خوبه- یک پیش غذا یا دسر حساب میشه:D

یعنی تنم کهیر میزد وقتی تریلرش رو میدیدم ! من نمیدونم چه فکری کردن برای ساختن این بازی ... آخه دیگه انقدر تقلیدی ؟! تمام انیمیشن ها ، شکل و شمایل کرکتر و دشمنا و ... همه کپی خالص از GeOW بود ! بعد ملت به Dante's Inferno گیر میدن ...

میشه اینو یه بازی فلش به سبک gears of war دونست:cheesygri

ببخشید ولی DI بازی یه چیزایی داشت . این هیچی نداره ! سر تا پاش کپی GeOW هست . شما که تریلر رو ندیدی نگو که مگه چی میشه . حالت بهم میخوره . انقدر که افتضاحه بازی .

من که اول که دموی بازی و دیدم فکر کردم GOW3 هستش ولی بازی بدی فکر نکنم باشه

عجب بازیه خفنی به نظر میرسه.یه کم شبیه GeOW نیست

فقط یه کم؟!!!
معرفی می کنم::smile:Japanese GeOW

این جمله ی دوم رو من چند ماه پیش گفتم:biggrin1:
اصلا بزنیم
Geow japanese edition:biggrin1:

واقعا تقلید از سر و روی این بازی میباره جالبه kikuchi گفته که ما فقط از تجربیات geow بهره بردیم..؟!

نه عزیز این کلا یه بازی دیگست
11تا پست از 26 پست این تاپیک بر تقلیدی بودن این بازی از گیرز محوریت داره!!!
فکر نمی کنید دیگه همه فهمیدن این بازی تقلیدیه!!!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نکته ی جالبش اینه که از یکی دو سال پیش تا الان گرافیک بازی کوچکترین پیشرفتی نداشته :d پوست صورت و بدن این یارو sid مثل لواشک می مونه :d این یارو جک و جونوراشو که می کشی همینجوری خیلی خوشحال می ترکن :d خونم که ماشاا... مثل گریپ فروت می مونه :d

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
11تا پست از 26 پست این تاپیک بر تقلیدی بودن این بازی از گیرز محوریت داره!!!
فکر نمی کنید دیگه همه فهمیدن این بازی تقلیدیه!!!:d
پست منو باید از اونا جدا کنی..:d
چون من اطلاعات هم دادم و اینکه گفتم kikuchi گفته ما فقط از تجربیات Geow استفاده کردیم و کارمون تقلید محض نیست.!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر