Xbox Quantum Break

l0i3_jhvdo_uvqi.jpg

qvje_جزئیات.jpg

- بازی دارای دو شخصیت اصلی می باشد که نام آنها Jack Joyce و Paul Serene می باشد.
- شخصیت Paul دارای قدرتی بیشتر از Jack می باشد و آن هم دیدن آینده است.
- به جز Jack ، شخصیت دیگر هم قابل کنترل است اما برای مدتی محدود و در پایان مراحل.
- گیم پلی بازی بر اساس شوتر سوم شخص است.
- کاورگیری در بازی وجود دارد اما وابستگی به آن ندارد و شما همیشه مجبور به استفاده از آن نیستید.
- شما می توانید زمان را کنترل کنید اما به صورت محدود. (
عکس)
- کنترل کردن زمان به شما یک قابلیت شش گانه می دهد که آنها شامل Time Stop ، Time Dodge ، Time Rush ، Time Shield ، Time Blast می باشند.شرح در زیر:
» Time Stop: توقف زمان.همه چیز از حرکت می ایستد و تنها کسی که حرکت می کند ، شما هستید.
» Time Dodge: تکنیک انتقال.شما برای صدم ثانیه ای به چند متر دور تر از خود انتقال پیدا می کنید.
» Time Rush: سرعت نور.زمان می ایستد و شما با سرعتی بالا می توانید حرکت کنید.
» Time Shield: سپر محافظ.در مقابل خود یا دشمنتان حبابی به منزله حفاظت از خود می سازید.
» Time Blast: شکست زمان.نقطه ای را انتخاب می کنید و با شکست زمان آن نقطه را تخریب می کنید.
» Time Vison: مانند Detective Mode بتمن، می توانید به محیط اطراف خود مسلط باشید/
- تمام این قدرت ها از ابتدا قابل دسترسی نیست.
- مبارزات تن به تن در بازی وجود دارد ولی تنوع آن هنوز مشخص نیست.
- تخریب پذیری در کیفیت بالایی قرار دارد و برای از بین بردن دشمنان کارگشا هستند. نام سیستم استفاده شده برای تخریب پذیری DMM نام دارد که در فیلم آواتار مانند آن را دیدیم.توضیحات بیشتر در مورد DMM در اسپویلر ...

DMM is a deformation-based fracture system that simulates the physical properties of any material using finite element analysis. If a structure exists - big or small, dense or thin, floppy or rigid - DMM causes it to react in the same way as dictated by reality. For example, wood doesn't simply break along a predetermined seam every time - rather, it bends and splinters into pieces from the point of impact. The same rules apply to any substance imaginable: rubber bends and snaps back into place. Glass shatters. Steel dents and bends. Plastic deforms. DMM can even simulate plants and organic objects through the adjustment of 14 different material physics settings ranging from toughness to volume preservation

DMM has been incorporated into a Maya plugin that can be used to author very high-end destruction scenes. To date, over 20 feature films, commercials and even TV series have had key destruction sequences created using DMM technology

The DMM Playback system allows 3-dimensional animations produced with the DMM plugin to be played back in-game with real-time performance. DMM Playback makes use of GPU-acceleration to minimize CPU overhead

DMM has played a key role in shaping Quantum Break, our vision of next-gen entertainment. We have been able to simulate complex scenarios on a scale that hasn't been possible before and then allow players experience them in real time. "Can't wait to show the world more of what we're able to do!", said Mikko Uromo, Tech Team Lead at Remedy Entertainment

- صدا گذاری به لطف تکنولوژِی Umbra به صورت سه بعدی ساخته شده است که نظیر آن را در عنوان Witcher 3 تجربه کردیم.
- برای پیاده سازی هر چه بهتر قوانین کوانتوم از دانشمندان علم فیزیک کمک گرفته شده است.
- تمام کات سین های بازی بصورت In-Game می باشد.

اطلاعاتی در رابطه با لایو اکشن

- این مینی سریال دارای 4 اپیزود است.
- مدت زمان هر اپیزود 22 دقیقه می باشد.
- هر اپیزود در پایان هر مرحله نشان داده می شود.
- شما با شخصیت Paul در پایان هر مرحله تصمیمی می گیرید که در بازی و نحوه نمایش لایو اکشن تاثیر خواهد گذاشت.
- لایو اکشن بیانگر اتفاقات از دید Paul می باشد که تماشا نکردن آن لطمه ای به درک داستان نمی زند.
- در آخر ، این مینی سریال همراه با بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

kdph_بازیگران.jpg

نام بازیگر نقش در بازی
Shawn AshmoreJack Joyce
Dominic MonaghanWilliam Joyce
Aiden GillenPaul Serene
Courtney HopeBeth Wilder
Marshall AllmanCharlie Wincott
Lance ReddickMartin Hatch
Patrick HeusingerLiam Burke
Mimi MichaelsFiona Miller
Amelia Rose BlaireAmy Ferraro
Brooke NevinEmily Burke
Jacqueline PinolSofia Amaral
Jeannie BoletKate Ogawa
Sean DurrieNick Marsters

ycfq_تصاویر.jpg

بازی :

لایو اکشن:

iljq_تریلر_ها.jpg

میانگین نمرات بازی در سایت Metacritic:

9ow7_gvb1.jpg

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی فیزیک آواتار رو داره (حالا نه با اون کیفیت ولی بازم همونه :D)با اون موشن کپچر خفن,انتظار نداری که وان بتونه 1080 اجراش کنه :D
حالا زد 1080p شد ! همچین میگی مثل اینکه تائید شده 1080p نیست :D البته به نظر خودم هم یکم سخته البته یکم نه خیلی :D ولی اگه بتونن 1080p درش بیارن با این چیزهای که گفتند رسما باید سجده کرد جلو رمدی :D البته همون 900p باشه خیلی خوبه ولی دیگه 720p خیلی ضایعست :D

- - -ویرایش - - -

مگه سبک بازی sci-fi adventure هست سایته eurogamer براش گفته ؟
http://www.eurogamer.net/articles/2...antum-break-includes-tv-show-episodes-on-disc

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
من به 900 تا p هم راضی هستم :shifty:
حالا به دور از این حرفای p مطمئنا موزیک بازی هم شاهکار میشه زیر دست Petri Alanko :-bd هنوز هم که هنزه روزی چند بار OST های آلن ویک رو گوش ندم روزم شب نمیشه :hug:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظر من 720p فقط برای بحث های فن بازی ضایست:dوگرنه خیلی هم خوبه, چرا؟ فرضا توی Dead Rising 3 روی 1080 میتونستن 10 تا زامبی بزارن ولی روی 720p ـی 50 تا, من که ترجیح میدم زامبی بیشتری تیکه پاره کنم تا رزولوشن که از فاصله چند فوتی تفاوت خاصی نداره!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
حالا زد 1080p شد ! همچین میگی مثل اینکه تائید شده 1080p نیست :D البته به نظر خودم هم یکم سخته البته یکم نه خیلی :D ولی اگه بتونن 1080p درش بیارن با این چیزهای که گفتند رسما باید سجده کرد جلو رمدی :D البته همون 900p باشه خیلی خوبه ولی دیگه 720p خیلی ضایعست :D

- - -ویرایش - - -

مگه سبک بازی sci-fi adventure هست سایته eurogamer براش گفته ؟
Xbox One exclusive Quantum Break includes TV show episodes on disc • News • Xbox One • Eurogamer.net

1080 شد چه بهتر ,نشد هم من مشکلی ندارم :D ولی دیگه انتظارمو خیلی بالا نمیبرم با توجه به CPU و GPU وان :|
آره ماجرایی کلا به هر بازی ای که داستان داشته باشه میشه گفت :D,تخیلی هم که هست :D
کلا بازی برا خودش: A Genre Defining Experience

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به نظر من 720p فقط برای بحث های فن بازی ضایست:dوگرنه خیلی هم خوبه, چرا؟ فرضا توی Dead Rising 3 روی 1080 میتونستن 10 تا زامبی بزارن ولی روی 720p ـی 50 تا, من که ترجیح میدم زامبی بیشتری تیکه پاره کنم تا رزولوشن که از فاصله چند فوتی تفاوت خاصی نداره!
لول بابا :D دیگه شاید گفت 900p فرقی با 1080p نداره زیاد ولی دیگه رزولوشن دوبرابر تفاوت قشنگ اشکاره و باعث میشه خود به خود لبه ها هم تمیز دیده بشه . اگر به حرف تو بود که این نسل هم رزولوشن را میزاشتن تو 480 در عوض n تا زامبی میزاشتن :D همه چی باید تو بازی بالانس باشه من ترجیح میدم بجای 100 تا زامبی مثلا 50 یا 60 تا بزارن ولی همون زامبی ها را تروتمیز تر و با جزئیات تر ببینم :D

حالا گرافیک QB هم بخواد از لحاظ تکنیکی شاهکار باشه و دست نیافتنی فقط کافیه رزولوشن را بیارن رو 720 قشنگ مطمئن باش تمام ارزش های گرافیک نابود میشه و بجای تعریف ترول هم میشه و.........

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
لول بابا :D دیگه شاید گفت 900p فرقی با 1080p نداره زیاد ولی دیگه رزولوشن دوبرابر تفاوت قشنگ اشکاره و باعث میشه خود به خود لبه ها هم تمیز دیده بشه . اگر به حرف تو بود که این نسل هم رزولوشن را میزاشتن تو 480 در عوض n تا زامبی میزاشتن :D همه چی باید تو بازی بالانس باشه من ترجیح میدم بجای 100 تا زامبی مثلا 50 یا 60 تا بزارن ولی همون زامبی ها را تروتمیز تر و با جزئیات تر ببینم :D

حالا گرافیک QB هم بخواد از لحاظ تکنیکی شاهکار باشه و دست نیافتنی فقط کافیه رزولوشن را بیارن رو 720 قشنگ مطمئن باش تمام ارزش های گرافیک نابود میشه و بجای تعریف ترول هم میشه و.........
الکی نیست که بذاری رو 120p و تعداد زامبی رو زیاد کنی:dالان اکثر TV ها طرف 40 اینچ میتابه توی این سایز باید بری 1.5 متری TV بشینی تا متوجه بشی داری 1080p نگاه میکنی:dنسل قبل هم میشد 1080 بازی درست کنن ولی اینکارو نکردن!این نسل هم احتمالا بیشتر بازیها روی 900p باشن که هم رزولوشن آبرومند باشه (!) هم از پرفورمنس کم نشه.

images

resolution_chart.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بابا این بحث فاصله TV را بیخیال بشید خدایی همین چیزها را میگید بعد PS فنها قشنگ از خجالتتون در میاند :D دیگه من خودم این چیزها را قشنگ میدونم و تو TV هم از هر فاصله ای وضوح رزولوشن 1080P قشنگ مشخصه ! شما الان نمیتونی تشخیص بدی مشکل من نیست :D خیلی ها هستند که کنسول را وصل مانیتور میکنن مورد دیگه اصلا صحبت این چیزها نیست همون طور که گفتم یه همچین رزولوشنی حتی گفته تو درست باشه از دید یه منتقد مطمئن باش ارزش گرافیکی قشنگ میاد پایین و در نهایت زیاد تحویلش نمیگیرن .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بابا این بحث فاصله TV را بیخیال بشید خدایی همین چیزها را میگید بعد PS فنها قشنگ از خجالتتون در میاند :D دیگه من خودم این چیزها را قشنگ میدونم و تو TV هم از هر فاصله ای وضوح رزولوشن 1080P قشنگ مشخصه ! شما الان نمیتونی تشخیص بدی مشکل من نیست :D خیلی ها هستند که کنسول را وصل مانیتور میکنن مورد دیگه اصلا صحبت این چیزها نیست همون طور که گفتم یه همچین رزولوشنی حتی گفته تو درست باشه از دید یه منتقد مطمئن باش ارزش گرافیکی قشنگ میاد پایین و در نهایت زیاد تحویلش نمیگیرن .
قشنگ معلومه PS قنا به طور مداوم از خجالت کی در میان:d
خب اون خیلیا برن PC بخرن که تصویرشون کامل کریسپ و شفاف باشه!Valve میخواد جنگ برای Living Room TV راه بندازه این وسط مانیتور چکارست؟گفتم تفاوت خاصی ندارن نگفتم قابل تشخیص نیست:d
همین کوانتوم بریک یا 720p ـه یا 900p :d! ـ Deal With Itb-)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لول ! ماشالا سطح بحث لولش داره بالا میره :D الان نمیشه ما کنسول بگیریم و گرافیک شفاف طلب کنیم ؟! باید بریم PC بخریم نه اقا شما خودتون را اینطوری راضی نگه دارید و 720 طلب کنید ولی ما رزولوشن بالا میخوایم !
جنگ کنسولها همیشه بیشتر جنگ گرافیک بوده از شروع هر نسلی فقط سر همین بیشتر تو سرکله هم زده شده ! فکت ! حالا من بازم میگم مطمئنا اگه خدای نکرده رزولیشن بیاد 720 بشه قشنگ گرافیکش ترول میشه چه از لحاظ فنهای و چه از دید منتقد ها !

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
لول ! ماشالا سطح بحث لولش داره بالا میره :D الان نمیشه ما کنسول بگیریم و گرافیک شفاف طلب کنیم ؟! باید بریم PC بخریم نه اقا شما خودتون را اینطوری راضی نگه دارید و 720 طلب کنید ولی ما رزولوشن بالا میخوایم !
جنگ کنسولها همیشه بیشتر جنگ گرافیک بوده از شروع هر نسلی فقط سر همین بیشتر تو سرکله هم زده شده ! فکت ! حالا من بازم میگم مطمئنا اگه خدای نکرده رزولیشن بیاد 720 بشه قشنگ گرافیکش ترول میشه چه از لحاظ فنهای و چه از دید منتقد ها !
خبر رزولوشنش که اومد قیافه ها دیدن داره!:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خبر رزولوشنش که اومد قیافه ها دیدن داره!:d

مثلا که چی من میگم حتما بالا میشه ؟! من میگم رزولوشن پایین باشه اتفاقا قیافه ها واقعا دیدن داره ! ببین سطح ترول بازی تو نت چقدر بالا میشه ! همینطوریش هم اسم X1 را گذاشتن X720 این دیگه باشه که واویلاست :D

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
یه چند روز دیگه دندون رو جیگر بزارید راحت می فهمید که بازی چند تا p داره :D بعد اومدن اولین گیم پلی دایرکت فید فوج فوج قوم پیکسل شمار در این تاپیک وارد خواهند شدندی و چند صباحی در این جا سکنی خواهند گزیدندی. :bye:

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
دوستان دقت کردید تا الان بازی هایی که 1080 بودن و فریم ریتشونم 60fps بوده Anti-aliasing نداشتن ؟
دقت کردید پولیش کردنشون خیلی سخت تر شده به دلیل همین نداشتن Anti-Aliasing
نمونش FORZA5
به نظر من اگه توانش رو هنوز ندارند تا بازی هایی که هم mlaa پشتیبانی کنه و هم 60fpsو1080 باشه بسازن بهتر هستش که 60 فریم بسازن txaa یا mlaa هم توش بزارن ولی رزولوشن بازی 720p باشه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قبلا خودم فکر میکردم کمی کله این طرفه از خودش بزرگتره :D البته یکی هم تو این تاپیک یادم میاد اشاره کرده بود ولی ظاهرا رمدی متوجه قضیه شده و رفعش کرده :D

یه چند ثانیه صبر کنید تا تصویر کامل لود بشه گیف هست و تغییرات کله را نشون میده :D

84949017947339141225.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر