Quantic Dream : " ما به همکاری با سونی ادامه میدهیم ".

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در مورد ادامه همکاری این استدیو با سونی که شاید شما شک داشته باشید , استدیو Quantic Dream تایید کرد دوباره که این استدیو که از همکاری با سونی و عرضه عنوان های انحصاری برای سونی راضی است فعلا .

beyond_two_souls_jodie.jpg

Guillaume de Fondaumière مدیر ارشد این استدیو در این مورد گفت : " این یک جور همکاری نیست که ما به زور یک شرکت بزرگ مجبور به عرضه نتیجه کار طبق زمان خیلی کم باشیم ."

" این واقعا عالیه برای یک استدیو مثل ما حتی از زمان شروع این همکاری , سونی فقط به ما اعلام میکنه من به شما پول میدم تا این بازی ها بسازین و ما میگیم ما تمام تلاش و کوشش خودمون انجام میدیم که جوابی باشه به اعتماد شما . "

20130325_beyond_two_souls.jpg

De Fondaumière در ادامه بیان کرد که عنوان Heavy Rain نمایانگر این بود که Quantic Dream قادر به ساختن یک عنوان سوداور انحصاری است .

" آیا ما میتوانستیم پول بیشتری در بیاریم با عرضه این عنوان به صورت مولتی پلتفرم ؟ بله البته , اما در این صورت ما نمیتواستیم با سونی به عنوان ناشر همکاری کنیم "

در ادامه بیان کرد " ما مطمئنا به خاطر سود بیشتر تغییری در این شراکت نمیدیم , فلسفه استدیو ما اصلا اینگونه نیست . تا زمانی که ما بتوانیم بازی های بسازیم که میخوایم , ما به همکاری با سونی ادامه میدیم ."

Beyond: Two Souls عنوان بعدی استدیو Quantic Dream برای عرضه در ماه اکتبر مشخص شده . در ادامه هم میتوانین عکس ها و ویدیو های این بازی تماشا کنید .

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من PS3 رو به خاطر Metal Gear Solid 4 خریدم .
الان هم خیلی از خرید PS3 خوشحالم ، چون تونستم باهاش Heavy Rain رو بازی کنم و به نظر من این بهترین اتفاقی بود که میتونست در دوران گیمری من رخ بده.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
سونی راضی ، QD راضی ، طرفدارهای بازی های QD هم راضی ، حالا چند تا دونه ناراضی هم اون وسط مسطا باشن تا قضیه زیادی فیلم هندی نشه و هیجان کار بالا بره ! :D

اين تيكه رو نميشه زياد مطمئن بود در موردش.خيلي ها هستن كه دوست دارن عناوين اين استديو رو روي ساير پلتفرم ها هم تجربه كنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر