Quake III Arena

سلام

میخواستم با بچه ها یه تستی بزنیم که ماها که هممون ایرانیم, پینگامون باهم چطوره, شاید بشه یه Q3Aای راه بندازیم. بچه هایی که ندارن, بازی رو دانلود کنن و آخرین آپدیتش که 1.32 هستش رو هم بریزن. فقط یه نفر رو میخوایم که هاست بشه چون پهنای باند من محدوده.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب, تست کردیم (!) و بسیار عالی جواب داد, پینگمون 50 بود. از بچه هایی که مایلن بازی کنیم همینجا بگن که از طریق مثلا یاهو هماهنگ کنیم. از قدیمیای سایت هم اگه کسی قابل بدونه, هستیم.

فقط یکی رو میخوایم که پهنای باندش مثلا 512 باشه که بقیه بتونن بهش وصل بشن.

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
اگه کسی حوصله داره, من امشب حاظرم یه دست Quake بزنیم, منم هاست میشم.

من هر موقع بگی حوصله ut2004 دارم در مورد q3 بازیم خوب نیست ولی بازی می کنم test84 username تو xfire چه البته اگه عضوی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Isildur

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من هر موقع بگی حوصله ut2004 دارم در مورد q3 بازیم خوب نیست ولی بازی می کنم test84 username تو xfire چه البته اگه عضوی
سلام

من همیشه پایه Q3A هستم, برای دیدن یوزر xFire میتونی داخل پروفایل هر شخص بری و اگه عضو باشه و تو پروفایلش زده باشه, اونجا مینویسه.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
با توجه به تست (!) های مکرری که این چند وقته زدیم، بازی به خوبی با Xfire هماهنگه.
اگه هرکدوم از بچه ها مایل باشه خوشحال میشم باهاشون بازی کنم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

ql_button.png

پس از مدت ها تلاش بالاخره یه سری سرور خوب تو QUAKE Live پیدا کردم که قابل بازی هستن با پینگ های ما، با حدود پینگ 160 میشه بازی کرد و حتی rail هم کرد.

کسی که نمیاد ولی اگه خواستین بیاین یه دستی بزنیم این پروفایل من اونجاست.

یه چیزی بگم جالبه، یه سری DevPick Server راه انداختن از دیروز تا فردا که چنتا مود جالب داره، یکیش Ghost Town ـه که همه توش تا spawn میشن 30 ثانیه Invisibility دارن، خیلی حال داد.
البته کلی ما وقت گذاشتیم ولی statistics ما رو ثبت نکرد، انگار تو این مود آمار نمیگیره ولی خیلی حال داد.

اطلاعات بیشتر در مورد این devpick ها.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر