Pure

با سلامي دوباره...

216e0411.gif

نام بازي : Pure
شركت سازنده :‌ Black Rock Studios
شركت پخش كننده : Disney Interactive Studios
ژانر : مسابقه اي
تاريخ عرضه : September 9, 2008

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]پرش و پرش. چیزی که در هر بازی مسابقه ای در پیست های خاکی می توانید پیدا کنید. دست اندازهایی برای شما تا موتور و یا ATV خود را به هوا ببرید و سپس با حرکتی نمایشی به زمین بیاورید و گرد و غبار ایجاد کنید. حالا حرکات نمایشی زیبا برای شما در Pure آماده است.

بازی مسابقه ای Pure در پیست های خاکی یا همان Off-Road جريان دارد. اين بازي ساخته ي Black Rock Studio می باشد و می توان آن را بهترین بازی ATV راندن نام برد. Pure به غیر از پرش و راندن ATV شما را مشغول به کار های دیگر نیز در پیست می کند. اما جالب ترین قسمت همان راندن در پیست می باشد. Pure شامل پیست های متفاوت و بسیار زیبايي می باشد که پر از پرش های بلند و دست انداز می باشد. پیست New Mexico شامل تعداد زيادي پرش است و هنگام انجام حرکات نمایشی در آسمان، لذت بسياري خواهيد برد. یکی از قابلیت های جالب Pure قابلیت ارتقاء ATV شما از یک موتور چهار چرخ معمولی به موتوری فوق العاده و تیونینگ شده می باشد! شما می توانید کمک فنر ها، دسته ها، دست فرمان، فریم ATV و برخي موارد ديگر را تیونینگ کنید و همچنین تمامی مارک های موجود در بازی، مارک های واقعی هستند. اگر حوصله ساختن جزء جزء ATV خود را ندارید می توانید به راحتی با فشردن یک دکمه، ATV خود را برای حرکات نمایشی، سرعت يا دست فرمان تنظیم کنید و بسازید. شما برای ATV خود در ابتدا تنها دو فضای خالی دارید اما با پیشرفت در بازی قادر به ارتقاء آن تا 10 فضای خالی نیز می باشيد.
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
Pure_05.jpg

[/FONT]
[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]هسته ي اصلی بازی Pure در قسمت تک نفری World Tour می باشد که شامل قسمت های مختلفي از جمله مسابقات معمولی، مسابقات سرعت و مسابقات حرکات نمایشی می باشد. مسابقات سرعت بیشتر بر روی سرعت خالص تمرکز دارد و پیست هایی کوتاه تر و دست انداز و پرش هایی کمتر دارد. همچنین در این مسابقات باید منتظر ترافیکی بیشتر نسبت به بقیه نوع ها باشید. در رابطه با گرافيک بازي مي توان به Frame Rate آن اشاره کرد که فعلاً به خوبی کار شده است. افکت پرتاب شدن گل و لای از چرخ ها نيز فوق العاده می باشد و همچنین سازندگان افکت زیبایی هنگامی که با سرعت بالا می رانید اضافه کرده اند که صحنه حالت Blur(محو شدگي) می گیرد و حس سرعت را به خوبی انتقال می دهد. شرکت Disney Interactive Studios(ناشر بازي) درباره ی مسابقات حرکات نمایشی اطلاعاتی بروز نداد. با توجه به اینکه بازی بر اساس حرکات نمایشی ساخته شده است، پیش بینی می شود که این قسمت جذاب ترین قسمت بازی باشد. هنوز Pure کار بیشتری روی HUD و 8 حرکت مخصوص نمایشی براي 8 راننده از پیش ساخته شده بازی می خواهد. همچنین بايد منتظر دیدن حالت 16 نفره ي بازی باشيم. منتظر خبر های بیشتری از Pure در آینده باشید.

موفق باشيد...
-----------------------------------
[/FONT]
[/FONT] [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
[/FONT]

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
رویه بالاترین حد سرعت بازی Installش دقیقاً 1 ساعت طول می کشه !!!!!
امیر حسین چی کار کردی 1 ساعت طول کشیده برای من 10 دقیقه بیشتر طول نکشید:D

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بازي پر هيجان
بازي زيبا

بازي كه براي اولين بار در سطح گرافيكي خوبي ارئه شد البته در زمينه موتور سواري

فقط تنها مشكل من با اين بازي اينه كه بازي دسته نمي شناسه و از نرم افزار ايكس پد استفاده ميكنم بايد هر سري تنظيم كنم

در كل بازي خوبيه

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بازي پر هيجان
بازي زيبا

بازي كه براي اولين بار در سطح گرافيكي خوبي ارئه شد البته در زمينه موتور سواري

فقط تنها مشكل من با اين بازي اينه كه بازي دسته نمي شناسه و از نرم افزار ايكس پد استفاده ميكنم بايد هر سري تنظيم كنم

در كل بازي خوبيه
نه بابا با دسته میشه بازی کرد تو اپشن گزینه ی دومی رو تغییر بده درست میشه

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
نه بابا با دسته میشه بازی کرد تو اپشن گزینه ی دومی رو تغییر بده درست میشه

واييي مادر جان خوب اگه ميشد تغيير داد كه ديگه من در به در نميشدم

نمي دونم مشكل از كجاست كه اصلا از جاش تكون نمي خوره

تازه با ايكش پد هم بايد هر سري بخوام بازي كنم بايد دوباره همش تنظيم بشه

در كل يه جورايي ديوانه شدم ( اين همه منتظر بمون بعد در آخر اين جوري بشه خيلي ظلمه )

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
واييي مادر جان خوب اگه ميشد تغيير داد كه ديگه من در به در نميشدم

نمي دونم مشكل از كجاست كه اصلا از جاش تكون نمي خوره

تازه با ايكش پد هم بايد هر سري بخوام بازي كنم بايد دوباره همش تنظيم بشه

در كل يه جورايي ديوانه شدم ( اين همه منتظر بمون بعد در آخر اين جوري بشه خيلي ظلمه )
ببین برادر من وقتی تو Xpadder تنظیمات دلخواهو پیاده کردی میشه این تنظیماتو save کرد به این صورت که اون بالا دوتا مستطیل بلند هستند که کنار یکیشون آیکون متن هست روی اون کلیک کن بعد save as رو بزن برای تنظیماتت یه اسمو انتخاب کن مثلا Pure بعد ذخیرش کن اینکارو میشه برای هر بازیی انجام داد و برای هر کدوم یه فایل تنظیمات درست کرد
برای دفعه بعد که خواستی دوباره Xpadder رو اجرا کنی و تنظیمات Pure رو داشته باشی فقط کافیه روی همون آیکون متن(note) کلیک کنی بعدش openــو بزنی بعدش Allــو انتخاب کن و فایل ذخیره شده ی Pure رو لود کن به همین راحتی

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من هم بازی رو گرفتم اما یه مشکل آزار دهنده که با alone in the dark هم داشتم:
10-15 دقیقه ای بازی نصب شد. اما زمان لودینگ بازی خیلی طولانیه و بعضی وقت ها هم قفل میشه!!! موقعی که اولین بار میخاستم برم تو بازی میگفت یه فایل dll نیست که directx هم ریختم درست نشد. این فایل رو از اینترنت گرفتم گزاشتم سر جاش رفت تو بازی ولی همون طوری که گفتم اذیت میکنه! (هم ویستا هم xp ریختم فرقی نکرد!)
لطفا کمک!!!!!!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من هم بازی رو گرفتم اما یه مشکل آزار دهنده که با alone in the dark هم داشتم:
10-15 دقیقه ای بازی نصب شد. اما زمان لودینگ بازی خیلی طولانیه و بعضی وقت ها هم قفل میشه!!! موقعی که اولین بار میخاستم برم تو بازی میگفت یه فایل dll نیست که directx هم ریختم درست نشد. این فایل رو از اینترنت گرفتم گزاشتم سر جاش رفت تو بازی ولی همون طوری که گفتم اذیت میکنه! (هم ویستا هم xp ریختم فرقی نکرد!)
لطفا کمک!!!!!!
آره! لودینگ ها رو اعصابن!! ولی خو بازی فوق العادس من الان 2 روزه مدام دارم بازی میکنم طوری که Crysis رو فعلا ول کردم:biggrin1: دارم اینو بازی میکنم:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان کسی میتونه در نسخه PC بازی در مورده چگونگیه انجام تریک ها یه توضیحی بده.چون من نمی دونم چهطور اسپشال تریک بزنم یا چه جوری در حین انجام تریک همون تریک رو با یه حرکته دیگه کامل کنم مثله زمانی که پاهارو به بغل ATV میبرید چهطوری بعد پاها رو باز کنید .آموزشه فوق العاده مزخرفی داره.هیچی توضیح نمی ده.البته اگه میشه طوری توضیح بدین که من که با کیبرد بازی میکنم بفهمم.
ممنون

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
امیر حسین چی کار کردی 1 ساعت طول کشیده برای من 10 دقیقه بیشتر طول نکشید:D
والله من که کاری نکردم بگو وست چی کار کرده !!!
من از دوستامم که بازی رو گرفته بودن پرسیدم ماله اونا هم 1 ساعت طول کشیده !
جات خالی حین Install کتابی 600 صفحه ای رو تموم کردم ، یه فصل خوابیدم ، افطار هم کردم ! ( ماه رمضون بود !!! )...
حالا اونو بیخیل با 4 گیگ رم ، لودینگ که می شه می رم مدرسه بر می گردم هنوز لودینگش تموم نشده !
دوستان کسی میتونه در نسخه PC بازی در مورده چگونگیه انجام تریک ها یه توضیحی بده.چون من نمی دونم چهطور اسپشال تریک بزنم یا چه جوری در حین انجام تریک همون تریک رو با یه حرکته دیگه کامل کنم مثله زمانی که پاهارو به بغل ATV میبرید چهطوری بعد پاها رو باز کنید .آموزشه فوق العاده مزخرفی داره.هیچی توضیح نمی ده.البته اگه میشه طوری توضیح بدین که من که با کیبرد بازی میکنم بفهمم
من با دسته بازی می کنم و یه دکمه داره مخصوص Special Trick که اونو می زنی حرکت خفنی رو انجام می ده :biggrin1:
برای اینکه مثلاً پاهاتو واز کنی ( که حالا فرق می کنه برای هر حرکتی ) باید دکمه Tweak رو بزنی ( دکمه حرکت رو بگیر و ول نکن همرمان دکمه Tweak هم بگیر...مواظب باش دستات گره نخورن ! )

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - من بازی را از easy setup گرفتم ولی وقتی نصب می کنم بازی run نمی شه وپیغام زیر را میده که فکر می کنم از دایریکس باشه البته من دایرکس دیگری را مجدد نصب کردم ولی فایده نداشت در ضمن روی دوتا سیستم هم چک کردم ولی نشد
متن ارور :
this application has faild to start because d3dx9-38.dll was not found

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر