?psp or xbox 360

• Thread starter Thread starter voyage
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان،من بین این دو کنسول موندم

به نظر شما کدوم بهتره؟

لطفا دلیلشم بگین.

360 یا psp؟
هرچی جیبت بگه! PSP الان دیگه آخرای عمرش هست و فقط بدرد این میخوره بازی های قبلیش رو بازی کنی. اگه از نظر مالی مشکل نداری خب مسلما 360 :دی!

سئال از این ضایع تر:d

من خودم می دونم احمقانست.
ولی این دو کنسول یه ویژگی خیلی جالبی دارن psp قابل حمله ولی 360توی گرافیک استاده من از هر دوی این دو ویژگی خوشم میاد بنابراین نمیدونم کدومو بگیرم.
تازه شنیدم که توی psp بازی های پلی 1,سگا و . . . اجرا میشه.

psp عمرش تموم شده اگه میخوای کنسول همیشه همرات باشه صبر کنتا NPG بیاد اگه میخوای با صنعت گیم حال کنی360 بگیر.البته بستگی به میزان پولتم داره

من خودم می دونم احمقانست.
ولی این دو کنسول یه ویژگی خیلی جالبی دارن psp قابل حمله ولی 360توی گرافیک استاده من از هر دوی این دو ویژگی خوشم میاد بنابراین نمیدونم کدومو بگیرم.
تازه شنیدم که توی psp بازی های پلی 1,سگا و . . . اجرا میشه.

ببین
اگه میخوای با کنسول دستی حال اساسی کنی برو 3ds بگیر البته یکم زوده
وگرنه 360

من خودم ۳-۲ سال پیش بین این ۲ تا مونده بودم،PSP خریدم ولی خیلی جالب نبود به نظرم ، تعداد بازی های خوبی که ارزش بازی کردن داره به نظرم به ۱۰ تا هم نمیریسه ،الان که آخرای عمرش هم هست دیگه به نظرم اصلا ارزش نداره، من DS خیلی بازی نکردم ولی اگر قابل حمل بودنش برات مهمه به نظرم IPOD Touch خیلی گزینه خوبیه چون هم از لحاظ بازی های جذاب و هم بقیه امکانات از PSP خیلی بهتره.
الانم psp فروختم رفتم ۳۶۰ خریدم
۳۶۰ هم به نظرم خیلی خوبه،ولی من که خودم با آیفونم بیشتر از ۳۶۰ بازی می کنم ،اگه بازی های بزرگی که هر سال میاد رو دوست داری بازی کنی شک نکن 360 خیلی بهتره از بقیه گزینه هاست(البته من بودم ps3بجای 360 می گرفتم ).

آخرین ویرایش:
بچه ها ممنون بابت کمکتون فردا پس فردا میخوام پی اس پی بگیرم ولی برای 360 مجبورم 1 ماه صبر کنم نظر شما چیه؟فقط لطفا دلیل یادتون نره.>:d<b-)

خوب بستگی داره:
1-اگه میخوای همراهت باشه psp بهتره
2-وگرنه x360 بهتره
چشم بسته غیب گفتم:d

ولی به نظر من هیچ کدومو نگیر:p یعنی :

1-اگه میخوای همراهت باشه صبر کن NGP بگیر:x
2-وگرنه ps3 بگیر که به غیر از گیم یه مدیاسنتر فوق العادست:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or