PSP News

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
سلام. بابا من همين دو سه روز پيش پايتخت بودم با Wifi وصل شدم به اينترنت! تو همين سايت هم اومدم باهاش! ولي سرعتش خيلي پايينه! مثلا صفحه اول ياهو رو 10 دقيقه اي باز كرد!
اسم سرويس دهندشم اينه :‌ ForteX_Internet

کلا Browser پی اس پی ، یه مقدار کنده ... نمی دونم چرا ، یه مقدار جون میکنه تا لود کنه صفحات رو ... در ضمن ، بچه ها تا حالا دقت کردید ، PSP نمی تونه صفحات سنگین (که عکس های بزرگ و با حجم بالا دارن) رو لود کنه (حتی اگه Conservative Memory رو ON کنی) ...
مثلا این سایت رو تو PSP یتون چک کنید : www.movieweb.com

ولی کلا برای ایمیل چک کردن و کار با سایت های خبری خیلی خوبه :cheesygri ...

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
در پلی استیشن خود قران بخوانید!

گیمرهای مسلمان به زودی در سرتاسر جهان می توانند به همراه بازی کردن به عبادات خود نیز برسند

دانش آموزی به نام اخوان ناظر محمد اصران 21 ساله توانسته قرانی را برای PSP طراحی کند به گفته خود او بعد از دیدن نسخه ای از کتاب مقدس به فکر ساختن قرآن افتاده است.
او می گوید که PlayStation مورد علاقه بیشتر جوانان است، آنها همان طور که بازیهايی همچون Ridge Racer و Metal Gear Acid را انجام می دهند می توانند یک نسخه از قرآن را به زبان انگلیسی یا عربی از اینترنت دانلود کنند.
اخوان می گوید این برنامه باید برای پدر مادرها قرار بگیرد، کسانی که به اینترنت بدگمان هستند، برای بعضی از والدین كه اینترنت را منبعی پر از موضوعات بد و نا مناسب مي دانند. ولی با این برنامه مثلا یک مادر می تواند به فرزند خود بگوید که بعد از خواندن قرآن می توانی بازی کنی.
این برنامه از 19 ماه می از وب سایت http://raise.flavert.com قابل دسترس خواهد بود.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
کوتارگی باز نشست شد

کن کوتارگی ملقب به پدر پلی استیشن بازنشست شد سونی اعلام کرد کوتارگی با بیش از یک دهه چهار نسل و مدل با موفقیت به بازار ارائه کرد (psp-ps3-ps2-ps1)
ولی کوتارکی 56 ساله هنوز با سونی به عنوان مشاور هم کاری میکنه
منبع=خودم - قسمتهایی از ترجمه

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
ای ول open Sorce هم هستش.

اما فکر کنم حالا حالا ها کار داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تازه تمام بازی هارو هنوز اجرا نمیکنه.

دستت درد نکنه خبر هاشو پیگیری میکنم.:)

سبر کن !!!!!!!!!!!!!!!!!! تازه این نرم افزار فکر نکنم بشه بازی های psp را روی pc اجرا کرد!!!!!!!!!

مثل اینکه برای گرفتن تصویر از psp روی مانیتور هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باز بیشتر میگردم.

juventus2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
74
تصویری از طرح اولیه ی psp phone .
وسیله ی مناسبی برای بازی به نظر نمیاد ...به خصوص برای بازیهایی که احتیاج به هر دو دست برای کنترل دارن و کلا کلیداش مناسب بازی نیستن....اندازش برای یه گوشی زیادی بزرگه...
وسیله ای به نظر میاد که بیشتر کارکرد تبلیغاتی داشته باشه تا قدرت و توانایی به اندازه ی psp
psp-phone-from-sony-ericsson

آخرین ویرایش:

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
با PSP سونی تلفن بزنيد

تالیا نیوز- اخیرا شایعات در خصوص عرضه تلفن همراه PSP (پلی استیشن قابل حمل ) قوت گرفته است ولی احتمالا چنین تلفنی به زودی به بازار عرضه نخواهد شد.
به گزارش تالیا نیوز، یک شرکت انگلیسی در حال حاضر در خصوص مجهز کردن كنسول هاي PSP به قابلیت های مخصوص تلفن همراه ، فعالیت می کند.
بر اساس این خبر، شرکت British Telecom در حال حاضر بر روی یک سیستم PSP phone کار می کند که احتمالا در بیش از یکصد کشور عر ضه خواهد شد و به این ترتیب امکان ارتباط تلفنی بی سیم را بین دستگاه های پلی استیشن قابل حملPSP و برخی مشتركان شرکت British Telecom فراهم می آورد.
شرکت بریتیش تله کام در نظر دارد سرویس مذکور را در کشور انگلیس راه اندازی کند اما گفته می شود که اين سرویس فقط در خانه و نقاط تحت پوشش شرکت بریتیش تله کام کار می کند که در میان این نقاط می توان به 2000 فرودگاه و دیگر اماکن عمومی اشاره کرد .
لازم به ذکر است که دامنه پوشش دهی سرویس مذکور به تدریج به پایگاه های بیشتری که در سطح بین المللی مخصوص استفاده کاربران هستند ، گسترش داده خواهد شد.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
آقا اينا چيه ديگه ؟!
من كفم بريد !!
دوستان من فکر کنم این همون ورژن 3.50 هست که تنها فرقش با ورژن قبلی امکان کنترل منوی اصلی (XMB) پلی استیشن 3 هست که تو این عکس هم داره یه همچین کاری میکنه .
اگه اشتباه بود به بزرگی خودتون ببخشید.;)

کوچیک شما>احسان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر