PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

behi82

کاربر سایت
Sep 10, 2016
3
سلام من PSP دارم مدل 3004 الان نسخه فریمور 6.34 هستش بعضی از بازی هارو اجرا نمیکنه خواستم به 6.60 ارتقا بدم تا تمام بازی هارو اجرا کنه اما میترسم اشتباهی کنم و PSP کلا خراب بشه بلد هستم چجوری اپدیت کنم ولی میترسم خواستم ببینم اگر ارتقا بدم مشکلی برای PSP پیش میاد ؟ اگه خراب بشه درست میتونن بکنن ؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
908
نام
amin
سلام من PSP دارم مدل 3004 الان نسخه فریمور 6.34 هستش بعضی از بازی هارو اجرا نمیکنه خواستم به 6.60 ارتقا بدم تا تمام بازی هارو اجرا کنه اما میترسم اشتباهی کنم و PSP کلا خراب بشه بلد هستم چجوری اپدیت کنم ولی میترسم خواستم ببینم اگر ارتقا بدم مشکلی برای PSP پیش میاد ؟ اگه خراب بشه درست میتونن بکنن ؟
دوست عزیز اگر دقیق طبق آموزش پیش بری هیچ مشکلی پیش نمیاد. منم همین مدل رو دارم و خودم آپدیت کردم و خیلی خوب شد . فقط حیف که کپی خور دائم نداره که اونم مهم نیستش و راحت همه بازی ها رو جواب میده . به هر حال آپدیتش کار ساده ای هست ولی عواقبش به عهده خودتون .

• Like
Reactions: che-jaleb

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام و درود

ببخشید من یه PSP 3000 ورژن 6.60 رو میخوام هک دائم کنم . روشی هست براش ؟ چون توی پست اول نوشته روی 3000 تست نکنید

سلام ، تا اونجا که یادم هست فقط مدل اول ( 1000 ) رو میشه دائمی کپی کرد .
اگر نوشتن 3000 رو تست نکنید به همین دلیل هست !

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
سلام دوستان.لطفا ببینید این پی اس پی گو کپی خور هست؟ اگه نیست.قابل کپی خور شدن هست؟؟؟

http://s8.picofile.com/file/8332371342/SAM_0050.JPG
سلام
بله کپیخور موقت میشه ، شما باید اول فرمویر اصلی 6.60 رو بریزین ، بعد هم فایل کپی خور رو میریزید ، هر بار هم به صورت کامل خاموش کنید، فایل رو باید اجرا کنید کلا 3 ثانیه هم طول نمیکشه
از صفحه اول همین تاپیک فایلهای مربوطه ورژن Go رو دانلود کنید.

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سلام
بله کپیخور موقت میشه ، شما باید اول فرمویر اصلی 6.60 رو بریزین ، بعد هم فایل کپی خور رو میریزید ، هر بار هم به صورت کامل خاموش کنید، فایل رو باید اجرا کنید کلا 3 ثانیه هم طول نمیکشه
ممنون عزیز.
از یکی میخوام بگیرم.بهم گفت کپی خوره.. پس الان نیست.

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سلام
لینک پی اس پی گو خرابه...

آخرین ویرایش:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
این فرمویر اصلی 6.60 که برای go رو دانلود کن
Wololo.net /Downloads - View Version
اینم فایل هک:
660PRO-C.fix3.UploadedByCasavult.rar
طبق آموزش صفحه اول انجام بده.

آقا دستت درد نکنه، آپدیت شد همه چی به خوبی پیش رفت، چقدر خوبه که هنوز تو این بخش از فروم کاربرای فعال پیدا میشن

الان سه تا فایل هست تو پوشه گیم، سه تاشم باید بمونه؟ یکی فلش یکی ریکاوری یکیم فایل هک، ریکاوری که باید باشه واسه اجرا بعد از خاموش کردن، فلش چی؟ اونو میتونم پاک کنم؟

• Like
Reactions: BehzaDG

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
آقا دستت درد نکنه، آپدیت شد همه چی به خوبی پیش رفت، چقدر خوبه که هنوز تو این بخش از فروم کاربرای فعال پیدا میشن

الان سه تا فایل هست تو پوشه گیم، سه تاشم باید بمونه؟ یکی فلش یکی ریکاوری یکیم فایل هک، ریکاوری که باید باشه واسه اجرا بعد از خاموش کردن، فلش چی؟ اونو میتونم پاک کنم؟
خواهش میکنم دوست من
فقط فایل هک و فست ریکاوری نیازه ، والا فایل فلش دقیق یادم نیست چیه اصلا ، ولی من توی پوشه گیم Psp Go خودم یک فایل هک هست با یک فایل فست ریکاوری

• Like
Reactions: morteza_m2n

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
خواهش میکنم دوست من
فقط فایل هک و فست ریکاوری نیازه ، والا فایل فلش دقیق یادم نیست چیه اصلا ، ولی من توی پوشه گیم Psp Go خودم یک فایل هک هست با یک فایل فست ریکاوری
منم دوتاشو نگه داشتم، کاش میشد لینک فایلهارو تو پست اول بزاری، به یکی از ادمینا بگی ویرایشش کنه پست اولو

• Like
Reactions: BehzaDG

Nadersalehi

کاربر سایت
Aug 25, 2018
12
سلام
یدونه پی اس پی ۱۰۰۱ دارم
اخرین فریموری که داشته و من چی روش زدم یادم نیس واسه خیلی وقت پیشه
الان رو 5.50هست که کپی خور هم نیست فک کنم که عکسشم گذاشتم
فریموری که این اموزش کذاستید رو روش میزنم و این اروری که عکسشو گذاشتم رو میده
چیکار کنم