PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

NES

کاربر سایت
Oct 8, 2006
62
سلام
ورژن firmware من 5.00 -6-M33 هست اما وقتی به 5.50 Gen d3 میخوام اپدیت کنم 10ثانیه چراغ مموری روشن خاموش میشه بعد PSP خاموش میشه هیچ اتفاقی نمی افته
راه حل لطفآ ؟ :confused:

hos_zn

کاربر سایت
Dec 16, 2007
25
من ديروز پي اس پي رو اپديت كردم( PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released) وچندتابازي رو اجرا كردم .بعدش دوباره همين نرم افزار رو دوباره اجرا كردم و گزينه دوم رو اجرا كردم (Flash install ofw 5.50) بعد از اون psp فايلهاي iso و همين نرم افزارو نميشناسه و منو ريكاوري هم نمياد چيكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد.

آخرین ویرایش:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
من ديروز پي اس پي رو اپديت كردم( PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released) وچندتابازي رو اجرا كردم .بعدش دوباره همين نرم افزار رو دوباره اجرا كردم و گزينه دوم رو اجرا كردم (كنجكاوي كار دستمون داد) بعد از اون psp فايلهاي iso نميشناسه چيكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد.
باتری PSP تونو در بیارید و دوباره firmware جدید رو نصب کنین.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
چند وقته وقتی بازی میکنم دستگاه یا فریز میکنه یا خاموش میشه
5.50D2
با نصب این D3 بهتر میشه
بعد با چه فریموری میشه رفت تو PSN
راستی روش دانگرید کردن رو هم میگید

alireza_a

کاربر سایت
Jul 4, 2008
7
آیا میتونم آپدیت کنم؟؟؟

سلام به همه اساتید

مدل psp من psp-2004 PB اسلیمه ، الان روش فریمور 4.01M33-2 نصب شده ، بدون مشکل هیچ ایرادی نداره ، تا حالا هرچی بازی ریختم اجرا کرده هنگ و ریست هم نمیکنه ، میخواستم بدونم لازمه که آپدیت بشه به ورژن بالا تر ؟؟ مثلا 5.50GEN ؟؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
برای اجرای بازیهای جدید مثل TEKKEN 6 , PES 2010 . GTA Chinatown Wars , Assassins Creed ,....... باید فرم ویر جدید رو بریزین........
فرم ویر شما دیگه خیلی قدیمیه...............

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
کمممممممممممممک
از وقتی که این سیستم رو نصب کردم دیگه نمی تونم تو PSN لوک این کنم
یعنی قبلا هم نمی شد اما این لوگ این که برای بازی رسیستنس بود رو می شد
می نویشه
A CONNECTION ERRIR HAS OCCURRED
(80431068)

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
هشدار : اصلا سعی نکنید این نسخه رو روی PSP-2000 v3 و PSP-3000 نصب کنید ، این نسخه برای PSP های قابل هک ( PSP-1000 و PSP-2000 v1&2 ) ساخته شده و عواقب سعی برای نصب آن روی سایر PSP ها به عهده ی خودتون هست .

سلام ساسان.
عزیز ما 2 عدد PSP داریم که در گذشته ی نه چندان دور اشتباهی 5.50 Gen روی اون نصب کردیم. ورژن PSP 2000 v3 بودند. میخواستم بدونم این دو تا که بریک شیدن الان راه چاره ای دارن؟

shyboy1366

کاربر سایت
Dec 6, 2008
63
نام
AmirAli
آقا من این gen-d3 رو ریختم که tekken 6 بازی کنم. tekken اجرا شد ولی یه سری بازیا مثل jack and daxter و smackdown 2009 اجرا نمیشه
یعنی تو میره بعد قبل از اینکه منوی بازی بیاد دستگام ریست میشه
چرااااااااااااا؟

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام .

آقایون من یه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی میخوام به Gen-d3 آپگرید کنم صفحه همین طوری سیاه میمونه .
خلاصه به در و دیوار زدم و N تا سایت رو بالا پایین کردم فهمیدم چرا ، به خاطر اینکه من از Quick Update ها استفاده کردم تا برسم به Gen-b(Full) .

الان فقط یه راه دارم و اون اینه که برگردم به M33 با پاندورا و از اول آپدیت کنم ، چونکه Hellcats هم تعطیله .

خوب من فقط یه مشکلی که دارم یه چیزی رو یادم رفته و اونم اینه :

من میتونم یک ضرب از M33 5.00 برم روی Gen-A 5.50 یا باید اول Gen-A 5.20 رو نصب کنم ؟

مرسی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر