PSP Custom Firmware 5.50 GEN-D3 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان
psp من 1004 Fat هست و ورژن دستگاهم6-5.00هست M33 .می خواستم یک نفر من را راهنمایی کنه و بگه این Firmwire جدید چه فرقی با قبلی داره و من یک مشکل بزرگ دارم زمانی که می خوام برم توی قسمت آنلاین بازی مثل Resistance یا Rockband می خواد با Account Playstation store وارد بشه و زمانی که می خواد تلاش کنه وارد شه می گه Firmwire شما باید عوض بشه .هیچ کدوم از دوستان همچین مشکلی دارن؟!

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
سلام من یه پی اس پی 2000 دارم ورژن برنامش 3.4 بود بعد 5.51 از سایت پی اس پی گرفتم ریختم روش (خودم موندم چرا این کار و کردم) کپی خورش پریده !!!حالا چه کار کنم ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تا اونجا كه من اطلاع دارم فكر كنم (ببخشيد كه اينو ميگم) گند زدي !!

چون هنوز هك واسه 5.50 , 5.51 نيومده ...... فكر كنم تنها كاري كه ميتوني بكني صبر باشه ....

تو اين صبر من هم باهاتم چون يه psp با ورژن 5.50 دارم .........

lordzalatan

کاربر سایت
Jun 30, 2009
2
psp3004 fv 5.50

سلام به همه بلاخره من هم تونستم جواب ارسال کنم:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::blushing::blushing::blushing::blushing:
میبخشید من یه psp3004 fv5.50 دارم کسی راه حلی بلده تا دانگریدش کنم
اگه دارید تو رو خدا بدید اگه نتونم مجبور 200 هزار تومن زیرقیمت بفروشم

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه بلاخره من هم تونستم جواب ارسال کنم:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::blushing::blushing::blushing::blushing:
میبخشید من یه psp3004 fv5.50 دارم کسی راه حلی بلده تا دانگریدش کنم
اگه دارید تو رو خدا بدید اگه نتونم مجبور 200 هزار تومن زیرقیمت بفروشم

منم يدونه مثل ماله تو دارم , فكر نكنم دانگريد بشه ....

واسه چي 200 زيره قيمت بفروشي ؟! :confused: خوب صبر كن تا هك بشه ......

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
فریم ویر دستگاه من 3.60 m33هستش بعدشم این دستگاه رو من دو سال پیش گرفتم نمی دونم ورژن پی اس پیم(اسلیم) چنده حالا من میتونم ابن فریم ویر رو نصب کنم؟:confused:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
تو پست اول هم گفته شده برای نصب این cfw باید 3.52m33-3 یا بالاتر رو دستگاه نصب باشه ، یعنی شما میتونی بدون هیچ مشکلی 5.50 رو نصب کنی.;)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
این

PSP Custom Firmware 5.50 MHU انگار تازه اومده میشه اساتید یه بررسی بکنن به ما بگن شاید بهتر از ورژن genباشه

من كه استاد نيستم ! ولي.... mhu ميشه گفت جديدتره ولي فرقي نداره با gen .....

البته من شخصا با gen حال نميكنم و به نظرم هيچي m33 نميشه ! (mhu هم دونفر از گروه m33

كه از m33 جدا شدن , تشكيل دادن ....)

اينم cfwe360 كاره گروه mhu :

http://www.4shared.com/file/128822187/d9b19153/CFWEnabler360.html

eriko-t6

کاربر سایت
Aug 2, 2009
67
نام
اریک
نصب 5.50GEN

ابتدا Package نصب رو با حجم 26.5 مگابایت از لینک زیر دانلود کنید :
Code:
http://www.4shared.com/file/115473555/6dde68a3/pspgen-cf550gen-b.html
دستگاه رو از طریق USB به کامپیوتر وصل کنید و USB Connection رو فعال کنید .
پوشه ی PSP درون فایل ZIP دانلود شده رو به همراه همه ی محتواش داخل مموری کارد کپی کنید .
از PSP به قسمت Game --> Memory Stick رفته و برنامه آپدیت یعنی PSP Update ver x.xx رو اجرا کنید .
با زدن دکمه ی X وارد نصب شید و ادامه ی عملیات را دنبال کنید .

در آخر نصب حتما دکمه ی X رو برای Reboot شدن دستگاه بزنید .

به 5.50GEN خوش آمدید !

موفق باشید . :smile:

پچ برای برطرف کردن مشکل دسترسی به PSN Store در PSP Slim :
Code:
http://dls2.pspgen.com/P/pspgen-cf550gen-build4-updater_1244869682.zip
---------------

تمامی حقوق این آموزش ، مربوط به sAsAn.K در انجمنهای نخصصی PCNetwork می باشد ، لطفا برای کپی برداری ، منبع رو حتما ذکر کنید .;)
این فایل که فقط 191 کیلوبایته :confused:

ahmad19853000

کاربر سایت
Aug 31, 2008
11
سلام
خواهشا دوستان به من کمک کنن

دستگاه من اسلیم هست و اخرین فریمورش M33 3.80 بود امروز من این فریمور رو به 5.5 اپگرید کردم تمام مراحل به خوبی پیشرفت ولی الان نمیدونم بازیها رو باید کجا و تو کدوم پوشه کپی کنم که اجرا کنمشون قبلا تو فریمور قبلی پوشه ای بود اگه اشتباه نکنم به نام ISO که بازیها رو تو اون پوشه میریختم الان همچین پوشه ای تو مموریم وجود نداره به همین دلیل خودم پوشه ISO ایجاد کردم و بازها رو داخلش کپی کردم بازم بازها رو نشون نمیده پیغامشم اینه there are no games ممنون میشم کمکم کنید
در ضمن فریم ور رو از همین سایت گرفتم

:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر