PSP Custom Firmware 4.01 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
ممنون:cool: فقط يك سوال اين فريموير همه ي برنامه هايي كه 3.80 ساپورت ميكنه را ساپورت
ميكنه يا نه البته مشكلي نيست چون اگر خوب نباشه ميتونم برگردونم :cheesygri
عزيز جان ببين. من خودم اول 3.80 داشتم بعدش كردم 3.90 حالا هم 4.01. من تمام برنامه هايي رو كه داشتم به راحتي دارم استفاده مي كنم و. هيچ مشكلي ندارم جون تو.
به نظر من همه بايد به اين ورژن آپ گريد كنن تا حالشو ببرن جون داداش.

yaser-sh

کاربر سایت
Jul 3, 2008
102
نام
YASIN
من يه سوال داشتم.
من يك سري theme ساده براي ورژن 3.7 روي مموري ريختم. اين تمها ممكنه بعضيهاش روي ورژن 4 اجرا بشه؟ ممكنه اگر اجرا نشه باعث برك بشه؟ ازكجا ميتونم بفهمم با ورژن 4 سازگاري داره يا نه؟ آيا ميشه با ورژن 4 سازگارشون كرد؟
دوست من اگر منظورت تمهای ptf هست باید بگم که اجرا میشه و خطری هم نداره
ولی اگر ctf هستند تا وقتی اطمینان نداری و پلاگین مخصوص فریم ویر تو نصب نکردی اجرا نمیشه ویا باعث بریک دستگاهت میشه

PSP-hacks

کاربر سایت
Jun 29, 2007
150
سلام
من ورژنم 3.71 بود.
اول با روش آقا ساسان به 4.01 آپگرید کردم.
بعدش از طریق اینترنت Networking خود PSP ورژن m33-2 رو گرفتم.
کرنل 1.5 هم نصب کردم.
تا الان که مشکلی نداشته.
در کل می خواستم از آقا ساسان تشکر کنم.

IRSHELL واسه این نسخه نیومد ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
IRSHELL واسه این نسخه نیومد ؟
خیر برای این ورژن چیزی نیومده.
آخرین iR Shell برای فیرمور 3.80M33 بود که با پچ روی 3.90M33 هم کار میکنه و دیگه فیرمور های بالاتر رو ساپورت نمیکنه. باید منتظر بود تا برای ورژن های جدید هم بیاد.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

من يه سوال داشتم.
من يك سري theme ساده براي ورژن 3.7 روي مموري ريختم. اين تمها ممكنه بعضيهاش روي ورژن 4 اجرا بشه؟ ممكنه اگر اجرا نشه باعث برك بشه؟ ازكجا ميتونم بفهمم با ورژن 4 سازگاري داره يا نه؟ آيا ميشه با ورژن 4 سازگارشون كرد؟
دوست من
موردی که شما فرمودید تم pft هست اما بنده با اجازه شما در هر دو مورد توضیح میدهم تا برای دوستان دیگر نیز قابل استفاده باشد .
اگر شما روی کنسولتان تم فلش داشته باشید که حتما" با ارتقاء فریم ویر پاک خواهدشد .
در مورد تمها pft هم خیر از بابت بریک خیالتون راحت باشه چون با فایلهای فلش کنسولتان کاری ندارد اما طراحان هر تمی را برای یک سطح از فریم ویر طراحی میکنند و به ندرت یک تم برای دو فریم ویر آنهم به این اندازه از تفاوت در ورژن کار میکند .
امیدوارم توضیحات بنده مورد استفاده شما قرار گیرد :love:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
:biggrin1:خيلي ممنون اپ كردم و هيچ مشكلي پيش نيومد به جز مشكل پر حجم بودن فايل ايبوت
در كل يه تشكر ميكنم ميرم سر اصل مطلب
با توجه به اين كه اين نسخه كپي خور شده است ميشه اونو رو يه پي اس پي اصل نصب
كرد و تبديل كرد به كپي خور شده

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خیر برای این ورژن چیزی نیومده.
آخرین iR Shell برای فیرمور 3.80M33 بود که با پچ روی 3.90M33 هم کار میکنه و دیگه فیرمور های بالاتر رو ساپورت نمیکنه. باید منتظر بود تا برای ورژن های جدید هم بیاد.

راستش من تازه PSP گرفتم ، یعنی وسط همین هفته ای که گذشت! FWـم هم M33 4.01-2 هست!

یک از دوستانم گفت که برای فرستادن بازی ها و مدیریت فایل ها و از این حرف ها باید iR Shell نصب کنی ، ولی هنوز برای 4.01 نیومده! من هم یک گشتی تو اینترنت زدم دیدم یک راه برای نصب iR Shell ( البته نسخه 3.9 ) روی 4.01 M33-2 وجود داره! البته دقیق تر بگم یک Patch هست! و احتمال 99.99% همین پچی هست که شما اشاره کردی! ولی در توضیحاتش نوشته بود :

iR Shell 3.9 firmware patch. Removes the firmware check to enable iR Shell with custom firmware 3.90 M33 and later.​

برای اجرای iR Shell 3.9 برروی Fw 3.9 و نسخه های بعدی!
من هم تست کردم و اجرا شد...
در هر صورت با اجازه مدیران بخش ( حالا بگو کی اجازه داد :biggrin1: ) یک تاپیک در رابطه با روش نصبش زدم.

نصب 3.9 iR Shell بروی فیرمویر v4.01 M33-2

آخرین ویرایش:

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
آقا من می خوام psp رو آپدیت کنیم یه سوال داشتم:

نوشتید مراحل نصب رو دنبال کنید یعنی چی؟

آخرین ویرایش:

ebikhafan

کاربر سایت
Jul 11, 2008
75
من که بیکار نیستم دونه دونه صفحات رو نگاه کنم بعد اگه جواب سوالم نبود پست بدم.:biggrin1:
دنبال كردن مراحل نصب يعني اجازه بدي اون نوار نصب كامل بشه. مثل وقتي كه مي خواي يه برنامه توي كامپيوترت نصب كني بايد بذاري اون نوار درصد كامل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر