PSP Custom Firmware 4.01 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
دوست من شما اول باید به 3.52m33 آپدیت کنی که آموزشش تو تاپیک زیر هست::arrowd:
PSP 3.52 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

بعد میتونین به فریمور های بالاتر از 3.52 آپدیت کنید که جدید ترینش 4.01m33 هست که از لینک زیر برای آپدیت میتونی استفاده کنی::arrowd:
PSP Custom Firmware 4.01 M33 Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

دوست عزیز من طبق راهنمای نصب نسخه 3.52 که می خواستم از 1.5 مستقیما آپگرید کنم عمل کردم . تمام مراحل به خوبی انجام شد . الن هم XMB میاد بالا و توی System Information هم که میرم نسخه 3.52 رو نشون میده . مموری رو فرمت کردم و چند بازی جدید مثل Ace Combat و چند تا دیگه ریختم دفعه اول بازی به خوبی اجرا شد و حال کردم ولی بار دوم وقتی وارد بازی میشم صفحه سیاه میشه ولی دکمه Home کار میکنه یعنی هنگ نمیکنه ضمنا بقیه چیزا به خوبی کار میکنن فقط تو گیم مشکل داره . اگه میشه کمکم کنید

Alireza-SAMSUNG

کاربر سایت
May 10, 2008
34
نام
Alireza
اینو که میگی از کجا تغییر بدم؟؟
PSP رو به طور کامل خاموش کن و بعد از اینکه خاموشش کردی دکمه ی R رو نگه دار و دوباره روشنش کن تا منوی Recovery بالا بیاد و سپس به این مسیر : Configuration/UMD Mode برو
و UMD Mode رو روی حالت Sony NP9660 تنظیم کن و سپس Exit.

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
آقا خیلی ممنون مشکلم حل شد . خیلی خیلی ممنونم
چند تا سوال هم داشتم . این Kernel رو که 1.5 هست یا نه از کجا میشه فهمید . بعد اینکه پاندورا به درد من میخوره؟؟بعد به نظر شما بازم PSP رو به نسخه های بالاتر آپدیت کنم یا نه ؟؟ اگه بهتره بکنم چه جوری؟؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
آقا خیلی ممنون مشکلم حل شد . خیلی خیلی ممنونم
چند تا سوال هم داشتم . این Kernel رو که 1.5 هست یا نه از کجا میشه فهمید . بعد اینکه پاندورا به درد من میخوره؟؟بعد به نظر شما بازم PSP رو به نسخه های بالاتر آپدیت کنم یا نه ؟؟ اگه بهتره بکنم چه جوری؟؟

کرنل 1.50 روی دستگاهتون نصب هست یا نه رو باید ببینید خودتون نصب کردید یا نه !
اگر کسی براتون نصب کرده یا ازش سوال کنید یا یه نرم افزار مخصوص 1.50 بگردید پیدا کنید دانلود کنید ببینید اجرا میشه یا نه .
پاندورا برای Unbrick کردن و کپی خور کردن هست .
اگر با نسخه ی کنونی مشکلی دارید ، آپدیت به نسخه های بالاتر اصلا پیشنهاد نمیشه .
موفق باشید .
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر