PSP 3.80 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
سلام
من امروز psp داشتم به 3.52 update میکردم همه جاشو درست رفتم ولی تو اون قسمت که میری تو game و اون 3.52M33 رو اجرا میکنم مینویسه file 150.pbp couldent be open حلا چی کار کنم

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
eboot رو درست name شو گذاشتی؟ 150.pbp
150 قبل نقطه هستا! یعنی سمت چپ
سلام علی جان
بله ایراد همین جا بود الان یه چیزایی رو داره لود میکنه بعد جاش ok مینویسه

done نوشت بعد گفت x بزن منم زدم اومد تو xbm ولی خاموش نشد خودم خاموش کنم

الان دو تا چیز اومده یکیش 3052m33 update که فبلا نبود قبلیشو که اجرا کردم این بود m.52m33 creator حالا چی کار کنم

Last edited by a moderator:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام
من امروز psp داشتم به 3.52 update میکردم همه جاشو درست رفتم ولی تو اون قسمت که میری تو game و اون 3.52M33 رو اجرا میکنم مینویسه file 150.pbp couldent be open حلا چی کار کنم
دوست من
احتمالا" شما اون فایل EBOOT.PBP رو که باید به 150.PBP ( البته نوشته برعکس باید باشه یعنی 150 نقطه PBP ) رو هم توی پوشه GAME ریختید .
اونو باید توی شاخه اصلی کارت حافظه بریزید .
شاخه PSP فقط
امیدوارم مشکلتون حل بشه :love:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

bijbij جان اون کاری که گفتم رو کردی ؟
ساسان جان
از زحمتی که برایم کشیدی سپاسگزارم اما راستش را بخواهی نه چون مثل اینکه این 3.80 خیلی مشکل داره .
میترسم با تمام این برنامه ها و دردسر آپگرید کنم و به مشکل بخورم و پشیمان بشم .
فکر کنم منتظر بمانم تا این مشکلات حل بشه بهتر باشه ...
نظر شما چیه ؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام دوستان.
من اين ورژن رو نصب كردم.خوبه ولي يه مشكلي باهاش دارم.نميدونم شما هم داريد يا نه.
توي محيط اصلي PSP وقتي تم روي حالت اوليه و معمولي قرار داره مشكلي نداره ولي وقتي يه wallpaper انتخاب ميكنم افت فريم پيدا ميكنه.به نظر شما مشكل از چيه؟:confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من gts .lcs رو امتحان کردم مشکل فریم نداشتم ولی از موقعی که به 3.71 آپدیت کردم صدا نداشت و الان هم نداره ولی فریم مشکلی نداره . بنظر من فرمت فایل بازی رو عوض کنید شاید درست بشه چون من با gta.vc با فرمت cso مشکل فریم داشتم که با تبدیل به iso حل شد (منم اسلیم دارم)

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
آخه دوست عزیز آقا مهدی مگه رم چقدر جا داره:p که بازی ها رو از cso به iso

تبدیل کنیم.یعنی چه اصلا چه مشکله زشتیه بازم میگم آخخخخخخخخخخخه واسه چی:confused:

وقتی توی فریمور 3.71، اصلا همه فریمورهایی که من نصب کردم این مشکل وجود نداشت دیگه بازی رو تبدیل به cso نمیکنم.

فعلا میرم به 3.71m33 دانگرید میکنم تا بیبینم چی میشه. ( به قولی این فریمور جدیده )

بچه ها غصه نخورید ان شاالا آپدیت 5 هم میاد.:laughing:
:laughing::cheesygri

راستی تا یادم نرفته چند دقیقه پیش تو سایت irpsp این رو دیدم در رابطه با
رم های ناسازگار با 3.80

حتما یه سری بزنید :
رم های ناسازگار با 3.80

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آخه دوست عزیز آقا مهدی مگه رم چقدر جا داره:p که بازی ها رو از cso به iso

تبدیل کنیم.یعنی چه اصلا چه مشکله زشتیه بازم میگم آخخخخخخخخخخخه واسه چی:confused:

وقتی توی فریمور 3.71، اصلا همه فریمورهایی که من نصب کردم این مشکل وجود نداشت دیگه بازی رو تبدیل به cso نمیکنم.

فعلا میرم به 3.71m33 دانگرید میکنم تا بیبینم چی میشه. ( به قولی این فریمور جدیده )

بچه ها غصه نخورید ان شاالا آپدیت 5 هم میاد.:laughing:
:laughing::cheesygri

راستی تا یادم نرفته چند دقیقه پیش تو سایت irpsp این رو دیدم در رابطه با
رم های ناسازگار با 3.80

حتما یه سری بزنید :
رم های ناسازگار با 3.80

بنظر من اپدیت کردن کار خیلی عاقلانه ای نیست وقتی که با فریمور قبلی مشکلی نداشته باشی . خداییش من با 3.60 هیچ مشکلی نداشتم ولی با اپدیتهای جدید مشکل پشت مشکل:mad:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
Mehdimdi جان Gta Lcs من هم صدا نداره .
دلیلشو نمی دونم چیه .
bijbij جان من هم با پاندورا برگردوندم 3.71M33-2 و بعد هم M33-4 ، بله فعلا بهتره صبر کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر