PSP 3.80 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

3.80M33 Update#5 Released :
دوستان به نظر میاد که تمامی مشکلات مربوط به CPU و کندی سرعت حل شده .
کسایی که مشکل داشتن ببینن درست شده یا نه خبرشو بدن .
ساسان جان :love:
با اون KeyCleaner-v1.4 که زحمت کشیدی تونستم این cfw رو نصب کنم و بعد از ریختن آپدیتهای 4 و 5 تا الان هیچ مشکلی نداشتم .
میروم برای تست رادیوش از طریق نت و اینکه دیدم تمهای pft 3.71 روی 3.80 هم کار میکنه و من همه را امتحان کردم و حالا مروم برای اینکه ببنم تمهای flash0 هم روی 3.80 میاد یا نه .
خبرشو میدم .
در ضمن بازهم از بابت کمکهای مفید و خوبت ممنونم :love:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

agha jooon man ye soal daram miarze ano be rizim roo psp bedard mikhore chia ezafe dare nesbat be 3.71 m33-3?:confused:
دوست من
فرقشو در همین تاپیک و در صفحات اول میتوانید ببینید و برای اطلاع کلی شما وجود نت رادیو اضافه شدن دو گزینه در منوی ریکاوری هست که یکی از آنها که بدرد میخورد گزینه انتخاب نمایش عکس و تصاویر با فرمت png هستش .
پس مشکلاتش رفع شد چون اقا bijan هم دیگه نصب کرده پس نصب کنم دیگه؟
بلله دوست من
اکثر مشکلات ( البته بگفته دوستان و ساسان گرامی ) حل شده و یک مشکل هم من دیدم که اجرا بازی با سکته بود که بعد از اینکه فرمت بازی را از CSO به ISO تغییر دادم مشکل کاملا" رفع شده .
میخواهم با تمهای flash0 هم کمی کار کنم و با فایلهایش ببینم میشود در این cfw هم از تماهی مخصوص 3.71 استفاده کرد یا نه که خبرش را بزودی خواهم داد .

!As@d

کاربر سایت
Jun 7, 2007
34
الان داشتم WLan رو روی دستگاه امتحان می کردم به نظر میاد سرعت باز کردن صفحات خیلی بهتر شده.اما موقع باز کردن تصاویر بعضی اوقات و موقع باز کردن رادیو اذیت می کنه.رادیو هم مثل این که 2 نوع Player داره.یکیش رنگش نارنجی قرمز هست و یکی آبی.احتمال داره یکی برای موج FM و یکی برای موج AM باشه.

راستی ساسان جان این PopsLoader برای چی هست که توی PSP-Hacks.Com زده برای نسخه 3.80 اومده ؟

با سلام
من هنوز این ورژن رو نصب نکردم (با دیال آپ) که نمیشه25 میگ دانلود کرد!:laughing:
اما یه سوال داشتم رادیو اینترنتی مگه موج اف ام و ای ام داره؟:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
من هنوز این ورژن رو نصب نکردم (با دیال آپ) که نمیشه25 میگ دانلود کرد!:laughing:
اما یه سوال داشتم رادیو اینترنتی مگه موج اف ام و ای ام داره؟:confused:

من فقط گفتم احتمال داره.اگر FM داشته باشه عالیه.

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
بلله دوست من
اکثر مشکلات ( البته بگفته دوستان و ساسان گرامی ) حل شده و یک مشکل هم من دیدم که اجرا بازی با سکته بود که بعد از اینکه فرمت بازی را از CSO به ISO تغییر دادم مشکل کاملا" رفع شده .
میخواهم با تمهای flash0 هم کمی کار کنم و با فایلهایش ببینم میشود در این cfw هم از تماهی مخصوص 3.71 استفاده کرد یا نه که خبرش را بزودی خواهم داد .
بچه ها سلام :

من بازی رو از CSO به ISO تبدیل کردم و مشکل کاملا حل شد و بازی کاملا روون اجرا میشه.

اما چرا من توی ورژن 3.71 با CSO به هیچ وجه و توی هیچ بازی ای این مشکل رو نداشتم حتی توی بازی GTA VICE CITY :confused:.

-آخه رم خیلی پر مشه یعنی یه بازی که حجمش 200 هست بعد به 600 تبدیل میشه آخه واسه چی :p:evil:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

بچه ها سلام :
-آخه رم خیلی پر مشه یعنی یه بازی که حجمش 200 هست بعد به 600 تبدیل میشه آخه واسه چی :p:evil:
دوست من
برای اینکه از خیلی امکانات موجود در این cfw 3.80 که cfw 3.71 نداره استفاده کنید :love:

آخرین ویرایش:

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
من که که زیاد حال نکردم باش ( بابا منظورم 3.80 ) :p

خدا کنه دارک الکس آپدیت 6 رو آماده کنه تا دیگه با فایلهای cso مشکلی نداشته باشه. ( البته آپدیت 5 نسبت به 4 خیلی بهتر شده ، اما بازم کمی بازی افت فریم داره ) :blushing:

-بچه ها این psp منه ها خیلی با حاله نه :p

sony_psp_slim-thumb.jpg

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان عزیز در این ورژن 3.80 کلا به دلیل اینکه امکانات یه خورده رفته بالا سرعت کلا پایین تر هست .
مثلا اگه شما یه بازی رو روی 3.52m33-4 اجرا می کردید با 333 مگاهرتز الآن روی 3.80m33-5 همون بازی رو روی 33 مگاهرتز با 2 ثانیه اختلاف سرعت در لود شدن بازی می کنید .
منظور اینه که اینا همه طبیعیه .
مطمئن باشید دیگه سرعت از این کمتر نخواهد شد ، گرچه همین الآنشم من مشکل خاصی ندیدم . ;)

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
منم بلاخره نصب کردم خوبه تازه بعضی از تم ها که تو 3.71 نمیومد الان میاد ولی تو لود بعضی از بازی ها یه 2و3 ثانیه بیشتر ازقبل طول میکشه فکر کنم بیشتر از اپدیدت 5 هم براش نیاد

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

دوستان
من تمهای flash~0 را هم امتحان کردم ... شما نکنید که با semi Brick مواجه خواهید شد .
این cfw برخلاف اینکه به تمهای pft روی خوش نشان میدهد برای تمهای flash~0 اصلا" کار نمیکند و کنسولتان به اصطلاح خودمانی خواب به خواب میرود .
برای رادیو هم نتوانستم بررسی کنم چون راه اتصال به نت را با PSP یادم رفته است ... دوستان اگر مقاله ای درخور کار و کامل سزاغ دارند بدهند ( البته من توی همین تاپیک خوندم یکی از دوستان اینکار را کرده اما الان نمیدانم کدامیک و اگر ایشان راهش را در یک تاپی آموزش بدهند عالی میشود ) :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر