PSP 3.51 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی جون بازی های PS1 رو چه جوری میشه اجرا کرد ؟
من الان CD بازی Crash Bash مال PS1 رو دارم.
چی کارش کنم ؟
با Ultra ISO وقتی ISO میگیری ازش و میریزی توی فولدر ISO اصلا توی PSP نمیاد که بخواد اجراش کنه.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی جون بازی های PS1 رو چه جوری میشه اجرا کرد ؟
من الان CD بازی Crash Bash مال PS1 رو دارم.
چی کارش کنم ؟
با Ultra ISO وقتی ISO میگیری ازش و میریزی توی فولدر ISO اصلا توی PSP نمیاد که بخواد اجراش کنه.
بايد بعد از اينكه ISO گرفتي تبديلش كني. نبايد مستقيم كپي كني.

به آدرس زير برو توضيح داده شده.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2538

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مهدی عزیز من با برنامه ی PSX2PSP بازی Crash Bash رو تبدیل کردم اجرا می کنه ولی موقعی که بازیکن خودتو انتخاب می کنیو میخواد لود کنه که بره توی بازی همینطوری توی Loading میمونه.
چی کار کنم ؟
مهدی عزیز بهترین راه الان چیه برای تبدیل کردن ؟
---------------
آقا مشکل حل شد.

آخرین ویرایش:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
دوستاني كه اين فريمور رو نصب كردن اين آپديت رو هم نصب كنن:

CFW 3.51 M33 WLAN Fix

مهدي جان من اين فايل رو دانلود كردم حالا آيا بايد اسم eboot رو به چيز خاصي تغيير بدم؟! وداخل پوشه GAME150 بايد كپيش كنم؟بايد مثل همون آپي كه كردم فايل رو از داخل منوي Game اجرا كنم ديگه؟!

نياز به فرمت دوباره هست؟

ممنون.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدي جان من اين فايل رو دانلود كردم حالا آيا بايد اسم eboot رو به چيز خاصي تغيير بدم؟! وداخل پوشه GAME150 بايد كپيش كنم؟بايد مثل همون آپي كه كردم فايل رو از داخل منوي Game اجرا كنم ديگه؟!

نياز به فرمت دوباره هست؟

ممنون.
نه نميخواد فرمت كني.

اون فايل رو كپي كن داخل يه فولدر و بعد بريزش توي Game150 بعد هم اجراش كن.

ealover

کاربر سایت
Jul 10, 2007
20
سلام دوستان!
اقا نمیشه این برنامه رو رویه 3.03 نصب کرد؟ اگ نمیشه اخه چرا برنامه ی نمی نویسند که بدون نیاز به دانگرید اپگرید کرد؟ اخه من umd gta رو گیر نیاوردم که دانگرید کنم.:(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان!
اقا نمیشه این برنامه رو رویه 3.03 نصب کرد؟ اگ نمیشه اخه چرا برنامه ی نمی نویسند که بدون نیاز به دانگرید اپگرید کرد؟ اخه من umd gta رو گیر نیاوردم که دانگرید کنم.:(
نه نميشه روي 3.03 كارخونه اي نصب كرد، اون فريمور حتما بايد دانگريد بشه براي دانگريدشم همونطور كه گفتي UMD بازي GTA مورد نياز هست. بنابراين ببر بيرون اين مغازه هايي كه PSP ميفروش كه برات دانگريد كنن. اين بهترين راه هست به نظرم.

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
سلام دوستان!
روی 3.40oe میشه یا نه umd میخواهد یانه؟
با تشکر Rassool

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بله روي 3.40OE هم نصب ميشه. نوشتم توي آموزش ديگه،
3.40OE هم جزو OE ها حساب ميشه ديگه.

------------------------------------------------

آپديت جديد براي M33 3.51

خوب كسايي كه از اين فريمور استفاده ميكنند اين آپديت رو هم نصب كنن براي حالت NO-UMD هست كه يه Mod جديد رو اضافه ميكنه و به بخش NO-UMD كه بريد سه حالت براي انتخاب هست:

• Normal --------------> كه همون حالت No-UMD Disable هست و بايد UMD بذاريد تا بازي اجرا بشه.
  • OE isofs legacy -----> همون حالت No-UMD Enable هست كه در OE ها بود.
  • M33 Driver ----------> اين جديد اضافه شده كه يه سري بازي كه قبلا حتما بايد با UMD اجرا ميشدن رو ميشه با استفاده از اين گزينه بدون UMD اجرا كرد.

3.51M33 No UMD Patch

آخرین ویرایش:

esy999999

کاربر سایت
Mar 9, 2007
11
Custom Firmware 3.51 M33 WLAN FiX NO UMD v2 For PSP

Custom Firmware 3.51 M33 WLAN FiX NO UMD v2 For PSP
که یک version جدید تر از اونی هست که در بالا دوستمون به اون اشاره کردنه که مشخصاتش به قرار زیر میباشد

NO-UMD v2 and Plugins for 1.50 Homebrew!

This is an accumulative update, it has the features of previous updates (wlan fix, no umd), plus:

1. Bugfix for the released yesterday no-umd. This should fix the exit to the XMB with error 80020001 that happened to some people, or reduce its appearance.

2. Added plugins options for homebrew that use 1.50 kernel. The file to be used for it,
is ms0:/seplugins/game150.txt.

There is other bugfix, but we don't know if it will make much difference in compatibility.

In order to make compatibility tests, please remember that your ISO shouldn't be more than 54 chars.

برای دانلود به سایت www.ps3news.com سر بزنید (در قسمت بالای صفحه میباشد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر