خبر رسمی PS5 جدید معرفی شد.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
680
نام
امیرحسین
Screenshot_20231010_194352_Instagram.jpg

از صفحه‌ی رسمی اینستاگرام پلی‌استیشن:

- ظاهری جدید برای PlayStation 5
- عرضه دستگاه در تعطیلات امسال (زمستان ۲۰۲۳)
- مشخصات سخت‌افزاری دستگاه مانند قبل
- بلوری‌دیسک اینبار قابلیت جدا شدن را دارد
- حافظه اس‌اس‌دی داخلی دستگاه به ۱ ترابایت افزایش یافته (بجای ۸۲۵)
- کاهش حجم بیش از ۳۰ درصدی
- کاهش وزن ۱۸ و ۲۴ درصدی در مقایسه با مدل قبل
-‌ دستگاه دارای چهار کاور پنل جداگانه هست که قسمت بالایی آن براق می‌باشد و قسمت پایینی آن مانند قبل مات است
- اگر مدل دیجیتال را خریداری کنید، می‌توانید دیسک‌درایو بلوری را جداگانه به قیمت ۷۹.۹۹ دلار، ۱۱۹.۹۹ یورو، ۹۹.۹۹ پوند یا ۱۱،۹۸۰ ین خریداری کنید.
- از نوامبر امسال (ماه بعد) می‌توانید این مدل PS5 را خریداری کنید
- بعد از اتمام مدل‌های حال حاضر، مدل جدید یا همان PS5 Slim تنها مدل در دسترس خواهد بود
- یک پایه افقی همراه دستگاه خواهد بود
- همچنین یک پایه عمودی که با تمام مدل‌های PS5 سازگار هست بصورت جداگانه و به قیمت ۲۹.۹۹ دلار، ۲۹.۹۹ یورو، ۲۴.۹۹ پوند و ۳،۹۸۰ ین به فروش خواهد رسید.
- لیست قیمت‌ها بدین صورت است:
  • آمریکا
مدل دیسک‌دار ۴۹۹.۹۹ دلار
مدل دیجیتال ۴۴۹.۹۹ دلار
  • اروپا
مدل دیسک‌دار ۵۴۹.۹۹ یورو
مدل دیجیتال ۴۴۹.۹۹ یورو
  • بریتانیا
مدل دیسک‌دار ۴۷۹.۹۹ پوند
مدل دیجیتال ۳۸۹.۹۹ پوند
  • ژاپن
مدل دیسک‌دار ۶۶،۹۸۰ ین
مدل دیجیتال ۵۹،۹۸۰ ین

منبع

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
بازی خووب این نسل زیاد داشتیم ولی بازی فک براندازی که قدرت کنسول رو به رخ بکشه شاید دو تا دونه داشتیم تا حالا. ما منتظر اون بازیای فک برانداز مثل TLOU 3 یا آنچارتد جدیدیم که ببینیم چی تحویلمون میدن :D
تا 2022 نسل قبلی هنوز ساپورت شده بصورت کامل. طبیعیه تیم های بزرگ،. بازی تماما نسل جدیدشون زمان ببره تا بیرون بیاد. این وسط کرونا هم گند زده بود به برنامه هاشون.

این نسل قرار نیست فقط تا 2028 ساپورت بشه که نگران باشیم. حداقل تا 2030 بازی براش میاد. پس زیاد نگران بازی‌های تماما نسل بعدی نباشید. ۶ سال پیش رو چپ و راست بازی فقط نسل جدید به خوردمون ميدند. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
تا 2022 نسل قبلی هنوز ساپورت شده بصورت کامل. طبیعیه تیم های بزرگ،. بازی تماما نسل جدیدشون زمان ببره تا بیرون بیاد. این وسط کرونا هم گند زده بود به برنامه هاشون.

این نسل قرار نیست فقط تا 2028 ساپورت بشه که نگران باشیم. حداقل تا 2030 بازی براش میاد. پس زیاد نگران بازی‌های تماما نسل بعدی نباشید. ۶ سال پیش رو چپ و راست بازی فقط نسل جدید به خوردمون ميدند. :D
البته اون " تا 2030ه" دو سال آخرش رو باز انتظار بازی نسل جدید داریم و نسل فعلی، دیگه قدیمی حساب میشه:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
من که تا الان صبر کردم، نمیدونم برای پرو هم صبر کنم یا نه ؟🤔
من دو نسله که کنسول باز نیستم ولی برای من همیشه جذابیت اسلیمها قیمت پایینترش نسبت به مدل فت بود.
ولی این با این قیمت اصلا اون فاکتور جذابیت رو نداره.

به نظرم اگه تا الان صبر کردی یکسال دیگه هم صبر کن نهایتش بخوای 80-70 دلار بیشتر پول بدی برای پرو.
یا که نه اونموقع حتما اسلیم قیمتش پایینتر میاد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,266
01-1-1456x1456.webp

03-2-1456x1456.webp

02-2-1456x1456.webp

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,728
نام
milad
این عرضه نسخه اسلیم فکر کنم فقط واسه خود سونی امتیاز داشته چون هم گرون شده (نسخه دیجیتال ) هم کوچیک شده که مشخصه هزینه ساختش هم کم شده
قراره tlou part 2 remastered رو روی ps5 remastered بازی کنن با هیچ تغییری اما با قیمت کامل
عالیه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

آقا توجه کردین نسخه استاندارد توی اروپا 550 یورو قیمت داره و ۳۰ دلار هم بدی پایه جدا بخری میشه 580 یورو :D

حالا اگه نسخه دیجیتال بگیری و بخوای بلوری و پایه رو جداگانه بخری باید 450 یورو کنسول + درایو بلوری ۱۲۰ یورو + پایه ۳۰ یورو پرداخت کنی که مجموعا میشه ۶۰۰ یورو:D

البته اگه پیچ گوشتی و آچار مخصوص نصب پایه رو مجبور نباشی جداگانه بخری:-"

هیچی دیگه درود بر جیم رایان کبیر:D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نمی‌دونم بابی ولی هرچی نگاه میکنم از دله آشغالی جدیدی که مایکروسافت میخواد بندازه به ملت بهتره

View attachment 314262

کنسول بدون درایو ۵۰۰ دلار 😂😂😂

با همین میزان دقت حتما رفتی ps انتخاب کردی:D

به هر حال این نسخه هنوز حتی معرفی هم نشده که ازش ایراد بخوای بگیری ولی به فرض که همین مدل عرضه بشه عالیه چون ۲ ترابایت ssd داره

سوای تغییرات توی طراحی کنسول و پاور و .... حافظه شده ۲ ترابایت + دسته جدید

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,411
با همین میزان دقت حتما رفتی ps انتخاب کردی:D

به هر حال این نسخه هنوز حتی معرفی هم نشده که ازش ایراد بخوای بگیری ولی به فرض که همین مدل عرضه بشه عالیه چون ۲ ترابایت ssd داره

سوای تغییرات توی طراحی کنسول و پاور و .... حافظه شده ۲ ترابایت + دسته جدید
دسته جدید
215165.gif 215165.gif 215165.gif
SSD ؟
1697137340517.png 1697137997522.png

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,961
نام
مهراد
با پولی که برای SSD سیگیت 1 ترا ایکس باکس میدی، میتونی بهترین SSD سامسونگ 2 + 1 ترابایت برای پلی استیشن بخری!

IMG_20231012_224908.jpg

اینم از شاهکار های مهندسی ساخت جعبه س با این قیمت عجیب غریب و اجباری!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر