فروشنده PS4 PRO R2 مشابه اکبند

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Rating - 100%
6   0   1
1 عدد PS4 PRO R2 هست از ابتدا دست خودم بوده فاکتورشم هنوز دارم.
کنسول همراه جعبه هندزفری استفاده نشده کابل HDMI دسته اصلی و کنسول با دفترچه ش هست.
دیگه همه منو توی این سایت می شناسن می دونن که PC بازم و انلاین هم اصلا بازی نمی کنم از اونجایی هم که قبلا سری فت داشتم کلا 4 5 انحصاری باهاش بازی کردم اونم فقط افلاین و پلت اینا هم نکردم اصلا بقیه بازی ها هم فقط در حد تست رفتم یا نفصه بیخیال شدم.
لپ کلام اینکه پولتون بی خودی برای اکبندش دور نریزید مال من عملا فرقی با اکبند نداره تضمین می دم عمرا تمیز تر از مال من نمی تونید پیدا کنید خلاصه کسی که براش تمیزی و سالمی دستگاه مهمه بیاد صحبت کنیم. دستگاه سفر مفرم نرفته حتی باهاش تا حالا دو نفره هم بازی نشده دیگه چی می خواید.
فقط کابل HDMI جای دیگه استفاده کردم به جاش 1 کابل با کیفیت K-NET PLUS می دم که HDMI 2.0 هست هم قطرش از کابل اصلی بیشتره هم سرش نویز گیر داره هم روکش طلا سرش 1.8 متری هم هست تضمینی که 4K HDR 60 HERTZ می ده خودم روی 2080TI داشتم ازش استفاده می کردم. کابلشم 36 ماه گارانتی البرز داره.
HDMI 2.0 CABLE
دسته کنسولم حتی یکم هم از انالوگ هاش ساییده نشده که نشون می ده چقدر کم استفاده شده برعکس اکثرا که دسته هاشون یا عوض شده یا تعمیر شده
نکته مهم: داخل دستگاه 1 اکانت PSN اک هم ساختم که به خریدار با تمامی اطلاعاتش و ایمیلش داده می شه تا باهاش بازی های زیر رو بتونه بازی کنه و تروفی برای خودش بگیره تا بعدا بتونه سینکش کنه. اطلاعات اکانت هم بعدا می تونید تغییر بدید.(تا جایی که یادمه اسم اکانت می شه عوض کرد ایمیلش نمی دونم.)

لیست بازی هاش:
GHOST OF TSUSHIMA
LAST OF US PART 2
LAST OF US PART 1
GOD OF WAR
RED DEAD 2 ULTIMATE EDITION
FINAL FANTASY 7 REMAKE
MEDIEVIL
DREAMS
CRASH NITRO KART
MORTAL KOMBAT 11
GTA SA
DAYS GONE
GOD 3 REMASTERED
DRIVE CLUB MOTOR DLC

فقط 80 گیگ از هاردش خالی مونده درایوشم که که کلا استفاده ای نشده 3 تا دیسک کلا توش رفته
قیمت بگیرید همین بازی ها رو بدین براتون بریزنن الان بیش از 1 تومن براتون اب می خوره.
کنسول بن اینا هم اصلا نشده توی امضام سینک دستگاه هست که نشون می ده اما بازم کسی بخواد براش انلاینشم می کنم.

قیمت 8.500
دقت کنید مسئولیت درست نخوندن پست اول با خودتون هست لطفا پست رو کامل بخونید.

تهران حضوری شهرستان با پست پیشتاز به هزینه ی خریدار هست.
عکس ها هم کیفیت اصلی قرار دادم برید هر چقدر می خواید زوم کنید.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Rating - 100%
6   0   1
خوب فروش مجدد از سر گرفته می شه 2 تا خبر خوب یکی اینکه قیمت به 8.100 کاهش پیدا کرده
نکته بعد کلی از بهترین بازی هاش الان توشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر