PS4 exclusives VS XBoxONE exclusives

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام رفقا.
تو این تاپیک میخواهیم انحصاری های دو کنسول رو از نظر کمی و کیفی مقایسه کنیم.
حتما حتما باید انحصاری خود کنسول باشه وگرنه مورد قبول نیست.
مثلا توی PS بازیهای Hellblade , SFV , Ni-OH یا توی XBOX بازیهای Cuphead و QuantumBreak و Gears of war 4 که روی PC هم اومدن مورد قبول نیستن.
بازیهایی که Backwards Compatibility یا ریمستر شدن و روی کنسول دیگر , PC عرضه نشدن قابل قبول هستن.
خود من با اینکه چند سال کنسول دارم ولی مثلا کال آف دیوتی رو ، روی کنسول تهیه نمیکنم و رو PC بازی میکنم و هدف شخصی خود من بازیهای انحصاری هستن.
بریم جلو یه لیست دربیاد پست اول آپدیت میکنم.
مرسی از همکاریتون.

• Like
Reactions: x-x and jhoobin

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
ننوشتم بررسی نوشتم مقایسه.خب تو مرحله اول اسم بازیهای انحصاری رو فقط نام ببرید این میشه کمی بعد متاشون میشه کیفی.به همین سادگی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
PS4:
Detroit: Become Human
GOD OF WAR
DriveClub
Bloodborne
Until Dawn
inFamous Second Son
The Last Guardian
The order 1886
Uncharted : The lost legacy
Uncharted 4
Horizon Zero Dawn
inFamous First Light
Ratchet & Clank (New Gameplay) a
Knack
Knack 2
Tearaway
Killzone shadow Fall
SHADOW OF THE BEAST
Bound
NANO ASSAULT NEO-X
The Playroom
GT Sport
Yakuza 6
Persona 5
SpiderMan
Gravity Rush2
Ghost of Tsushima
The Last OF US II
Dreams
---------------------------------------------
PS4 VR :
Tumble VR
Rush Of Blood
Playstation VR Worlds
The Playroom VR
O! My Genesis VR
Farpoint
Rigs
Tekken7 VR
DriveClub VR
Bravo Team
The Inpatient
Moss
Blood & truth
-------------------------------------
PS4 Remaster :
Uncharted
Uncharted2
Uncharted3
God of war 3
The Last Of US
The Heavy Rain
Beyond Two Sols
journey
flOw
Flower
Shadow of the Colossus
Gravity Rush
Yakuza0

اینا اکثر مشهورهای PlayStation4 تا اینجا هستن که یا ارائه شدن یا آینده نزدیک یک ساله ارائه میشن.
بازی Death Stranding هم هستش که چون تاریخ عرضه نداره فعلا تو لیست نمیاد چون استاد سابقه تاخیر هم داره شایدم رفت برای PS5 .
این نسل هم XBOX فقط یک ماه داشتم که اون موقع هم فقط فیفا 17 و sunset overdrive رو خریداری کردم.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
انحصاریای پلی استیشن رو که نوشتن اونیکی هم چیز خاصی نداره یه هلو بود آلبالو بود چی بود یارو کله تخم مرغیه قهرمانش بود.

بازیش هم با کمرا اجرا میشد.اون اول ریخته بودم اسمشو یادم نیست.

• Like
Reactions: Sony+

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
اسمش commander cherrys puzzled game هستش من تاحالا بازیش نکردم.دانلود کردم ببینم چطوریه.
دوستان بازیهای xbox هم نام ببرید لطفا.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام رفقا.
دوستان لطفا اسم بازیهای XBOX One هم بگید.
من دیدم غیر از sunset overdrive بازی kinect rivals هم هستش که خودش یه دنیایی هستش.
Shape Up , Fighter Within هم هستن.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تو این روزها میبینیم در حالی که سونی فروش خوبی روی مارول اسپایدر من و دیترویت داره متاسفانه اکس باکس یه انحصاری دیگه هم از دست داد و دارندگان PC هم حالا میتونن sunset overdrive رو تجربه بکنن اونم با کیفیت بالاتر.اکس باکس شده کنسول ماشین بازی!
تو خبرها دیدم ماکروسافت میخواد IO Interactive رو بخره که بارقه امید برای اکس باکس دارها هستش و جای تاسف که ماکروسافت عوض اینکه خودش تولید داشته باشه دست گذاشته رو شرکتها دیگه.البته بخره هم تولیداتش میره واسه نسل بعد.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
تو این روزها میبینیم در حالی که سونی فروش خوبی روی مارول اسپایدر من و دیترویت داره متاسفانه اکس باکس یه انحصاری دیگه هم از دست داد و دارندگان PC هم حالا میتونن sunset overdrive رو تجربه بکنن اونم با کیفیت بالاتر.اکس باکس شده کنسول ماشین بازی!
تو خبرها دیدم ماکروسافت میخواد IO Interactive رو بخره که بارقه امید برای اکس باکس دارها هستش و جای تاسف که ماکروسافت عوض اینکه خودش تولید داشته باشه دست گذاشته رو شرکتها دیگه.البته بخره هم تولیداتش میره واسه نسل بعد.
یکی از بازی هایی که سونی خودش تولید میکنه نام ببر ماهم بدونیم؟:)

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
انحصاریای پلی استیشن رو که نوشتن اونیکی هم چیز خاصی نداره یه هلو بود آلبالو بود چی بود یارو کله تخم مرغیه قهرمانش بود.
تلفظ اسمش میشه ، هِیلو ! \:D/ که یادتون نره.باز اگر یادتون رفت نسل قبل یادتون بیاد که 5 تا کمپانی سونی امدن 3 تا سری بازی دادن (کیلزون رزیستنس پلنت ساید و ... ) بهشونم گفتن "آلبالو کیلر !" ولی متاسفانه جمع فروش همشون با هم به فروش یه البالو 3 نرسید !8-|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تلفظ اسمش میشه ، هِیلو ! \:D/ که یادتون نره.باز اگر یادتون رفت نسل قبل یادتون بیاد که 5 تا کمپانی سونی امدن 3 تا سری بازی دادن (کیلزون رزیستنس پلنت ساید و ... ) بهشونم گفتن "آلبالو کیلر !" ولی متاسفانه جمع فروش همشون با هم به فروش یه البالو 3 نرسید !8-|
ولی در مجموه killzone2 یه هالوو:p کیلر واقعی و گیم پلیش فرسنگ ها خفن تر بود تا جایی که بانجی خواست فرمول بازی تغییر بده مایکرو ریسک پذیرم که...........:):):)(من خودم هم طرفدار هیلو هستم بیخیال بشید)

تا جایی من دارم میبینم خیلیم راضین طرفدارا:Dحالا اینکه ماکرو مدیریتش ضایع هست بازیاش نشون نمیده بخاطر خودشه:D

مگه اکس باکس هم انحصاری داره ؟
بهتره بگی انحصاری ماکروسافت تا همه بازیهای ویندوز Store رو شامل بشه
داره خوبشم داره:p:p:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر