PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
من تازه عضو شدم و یه PC قوی دارم ولی هوس کردم دیگه خرج PC نکنم و کنسول بخرم.
الان همه میگن XBO بهتر از PS4 هستش ولی تو هر سایتی میرم مثل اینجا مراجعه کننده ها به بخش PS4 مثلا 120 نفره و XBO ده نفر هستش مثل همین سایت ، خب پس چه جوری XBO بهتر و باکیفیت تر هستش؟
چون میگن خرابی PS4 تو دستگاه و دسته بازی بیشتر بوده.اینکه اقبال ایرانی ها به XBOکمتر بوده (البته تو کشورهای غربی ظاهرا XBO فروش بالاتری داشته دوستان و مغازه داران میگن) باعث نمیشه در آینده و الان بازیهای XBO کمیابتر و گرونتر بشوند؟
از نظر قدرت سخت افزاری کدوم بهترن؟
از نظر کیفیت سخت افزاری کدوم بهترند؟
راسته XBO ساخت آمریکاست و PS4 رو خود ژلپن درست نمیکنه و دست چین هستش؟
بدون تعصب کسی دیده و تاحالا مقایسه کرده کیفیت تصویر این دو رو با هم؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام
چندتا سوال کلی و جزئی

1.بنظرتون الان قیمت پی اس 4 مناسب شده؟
2.تیم هکری هنوز پیش بینی نکرده اگه پی اس 4 هک بشه ،مدل های خاصیش قابلیت هک داشته باشن مثل پی اس 3؟ چون سر پی اس 3 این موضوع بود که یه سری شماره ساخت راحت هک میشدن بقیه کپی خورشون سخت تر بود
3.این موضوع بازی ها با قیمت کمتر برای بازی آفلاین مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگه اینطور باشه خیلی خوبه ،نصبت به خرید پی سی قوی میارزه
بطور کلی این روش ،مثلا جی تی ای وی رو بخش آفلاینش رو میشه با 60 تومن تهیه کرد؟

1-آره قیمت کف یا حداقل نزدیک به کفه .
2-فعلا هیچی معلوم نیست و کسی نتونسته این کنسول رو هک کنه . چیزی هم از طرف هیچ تیمی اعلام نشده .
3- بله برات با 60 تکمن میزنن آفلاین مشکل نداره .

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
الان همه میگن XBO بهتر از PS4 هستش ولی تو هر سایتی میرم مثل اینجا مراجعه کننده ها به بخش PS4 مثلا 120 نفره و XBO ده نفر هستش مثل همین سایت ، خب پس چه جوری XBO بهتر و باکیفیت تر هستش؟
چون میگن خرابی PS4 تو دستگاه و دسته بازی بیشتر بوده.اینکه اقبال ایرانی ها به XBOکمتر بوده (البته تو کشورهای غربی ظاهرا XBO فروش بالاتری داشته دوستان و مغازه داران میگن) باعث نمیشه در آینده و الان بازیهای XBO کمیابتر و گرونتر بشوند؟
سلام
الان در حال حاضر ps4 بهتر و قوی تر هست بعد کیفیت هردو شون هم در یک اندازه هست و هر دو خوبن
بعد الان فروش کلی ps4 در جاهایی که کنسول شیپ شده از xbo بیشتر بوده
از نظر سخت افزاری ps4 قوی تره ولی کیفیت سخت افزاری شون یکیه
نه همه ساخت چینن ولی درجه یکش نه این جنس چینی هایی که تجارت گر ها برای پول کمتر و سود بیشتر درجه ۱۰ شو میارن
یکی از دوست های من xbo داشت من تو هر دو مقایسه کردن در حال حاضر چون تازه اول نسلیم اختلاف زیادی نداره

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
491
نام
master

ps4و one هر دو مونتاژ چین هستند. البته 4 ژاپن و وان برزیلی هم تکوتوک هست. من هر دو را دارم. اگر راحتی تهیه بازی و انلاین خرید راحتتر و ارزانی بازی اهمیت دارد براتون 4 بگیرید. ولی کیفیت ساخت دستگاه و عمری بودن از سر و رو وان می بارد و قابل مقایسه با فور نیست. بازیای مشترک رو فور یکم بهتر بود عکس نسل قبل بجز اساسین و کال آو و فیفا که تو وان بهتر بوده.

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
همین چند روز پیش ps4 خریدم خدایش کیفیت ساختش جالب نیست بخصوص DualShock4
به کنسول دست میزنی کاملاً به این موضوع پی میبری

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین

داداش شما که pc قوی داری دور xbo رو خط بکش و برو یه ps4 بخر تا فقط بازیهای انحصاری رو بتونی تجربه کنی.همین تجربه که میگم نشون داده اکثر بازیهای xbo برای pc هم میایند نمونش همین رایس و dead rising . از ما گفتن بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
همین چند روز پیش ps4 خریدم خدایش کیفیت ساختش جالب نیست بخصوص DualShock4
به کنسول دست میزنی کاملاً به این موضوع پی میبری

DualShock4 واقعا بنظرم بی کیفیته! دکمه هاش خیلی زود خراب میشن. من فقط فقط اینفیموس رو تا الان روش بازی کردم (2-3 بار) ولی واقعا دکمه هاش داره اذیتم می کنه. نسل قبل 360 خیلی دکمه هاش سفت و محکم بود ولی این خیلی شله!

NIA

کاربر سایت
Oct 28, 2014
35
مرسی رفقا ، خودم به دلم PS4 بود ولی تحقیق کردم دیدم خرابیهای PS4 زیاده و شک کردم.دسته PS4 واقعا انقدر افتضاح هستش؟دسته PS3 که شاهکار بود.
زود خراب میشه یعنی چقدر؟ یه ماه ، روزی سه ساعت بازی کنی مثلا خراب میشه؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
مرسی رفقا ، خودم به دلم PS4 بود ولی تحقیق کردم دیدم خرابیهای PS4 زیاده و شک کردم.دسته PS4 واقعا انقدر افتضاح هستش؟دسته PS3 که شاهکار بود.

اگه به دسته ps3 میگی شاهکار !!!!دسته ps4 سوپر شاهکاره !!!یه لحظه هم تو خرید ps4 شک نکن

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
فقط ۰/۹ درصد ps4 ها خرابی داشتن و معلومه وقتی ps4 نزدیک ۲ برابر xbo بفروشه خرابی های بیشتری داره !!! نه بابا از نظر من که دستش فوقالعادست من نمیدونم دوستان با دسته چه جوری بازی میکنن که میگن بده من الان ۶ ماهه ps4 دارم دستش یه خش روش نیفتاده دیگه کیفیت خود ps4 بماند به نظر من هم دسته ps3 واقعا عالی بود مطمین باش از خریدش پشیمون نمیشی

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
فعلا خبری نیست

No_hack.jpg

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
هر دو شرکت دارن به خاطر خدمات آنلاین کلی سود میبرن هر کاری میکنن فعلا هک نشه فکر نمیکنم تا 4 یا 5 سال دیگه هک بشه خدا ر شکر:d

احتمالا تو نسل آینده کنسولها دیگه چیزی به نام دیسک بازی هم نداشته باشیم و به کل بازیها فقط نسخه دیجیتالی عرضه بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر