Ps3 slim

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
Rating - 93.5%
29   2   0
خریدار یک دونه ps3 slim 120 یا 160 هستم دستگاه سالم و کم کارکرد باشه و تمیز و دستگاه اوریجینال خور باشه پس قطعا قیمت کمتر از کپی هست منتظر هستم
خرید هم بصورت حضوری در تهران و شهرستان از کاربرن باسابقه انجام میگرد
مرسی

Sent From MY Nokia-1100 Using tapatalk 2

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام
من یک دستگاه ps3 دارم میخوام بفروشم
دستگاهم از اولین سریهایه ps3 60گیگ براقه .
امکانت :مشخصاتش هارد 500 گیگ بالایه 10 بلوری و 15 بازیه کپی (تعداد بازیها همین هولهوشه)فریمر دستگاه 3.55 کپی خور ریباگ روشه دو دسته ظاهری دستگاه سالم و جعبه و همه چیزش کامله.
معایب :دستگاهم یه بار لنزش خراب شد تعویضش کردم لنز نو انداختم یه بارم تصویر نمیداد فروردین بردمش پیش علی کوهی توپ خونه سرویسش کرد درست شد 2 ماه که استفاده میکنم مشکلی پیش نیامده براش باهاش بازی انچراتد3 تمام کردم مشکلی نداشت(تا حالا به غیر این دو مشکل مشکلی پیش نیامده براش نه چراقه زردی نه چیزه دیگه ای)
شرایط فروش:فقط تهران چون من تهرانم و حظوری یه روز کاملا فرصت تست میدم قیمتم زیر 250 نمیدمش
دلیل فروش:من اینجا دانشجو ام کاریم ندارم. الان برام اتفاقی افتاده پول لازمم شدید به همون مقداریم که دارم میفروشمم لازم دارم وگرنه من اصلا نمیفروختمش واقعا کلی باهاش خاطره دارم مجبورم این کار بکنم وگرنه نمیفروختمش(نمی خوم پول قرض کنم)
دوستان هرکس خواست بگه در خدمتشم فقطم تهران حظوری ادرس میدم بیاید هم دستگاه ببینید تست کنید میکنم تو جعبش ببرید 24 ساعتم خونه خودتون تست کنید.
فقط یک نکته من امشب مجبورم برم تا شیراز یکشنبه اگر خدا بخواد تهرانم هرکس پیشنهادی داشت پ-خ بده من برگشتم در خدمتشم.
یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر