PS3 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K.A

کاربر سایت
May 14, 2007
84

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
ورژن 1.80 برای PS3 Firmware فردا 24 May آپدیت میشود .
موارد زیر به Firmware جدید اضافه شده :

1. رزولوشن بازیهای PS One و PS2 بر روی PS3 تا Upscale میشوند ( تا 1080p ) .
این Upscale باعث میشه تا بازیهای PS One و PS2 با کیفیتی بهتر از فیلمهای DVD روی PS3 اجرا شوند .

2. دارندگان PSP میتونن از طریق اینترنت به PS3 متصل بشن .

3. قابلیت Print گرفتن از عکسهای رو هارد PS3 ، بوسیله کابل USB اضافه شده .

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82

این Upscale باعث میشه تا بازیهای PS One و PS2 با کیفیتی بهتر از فیلمهای DVD روی PS3 اجرا شوند .

1. Upscaling فقط برای بازی نیست و برای DVD هم هست...
4743.gif

3. فقط با یه سری خاص از Printer های EPSON سازگاری داره...
2753.gif

\\
در کل هم کیه که آپدیت کنه...
352nmsp.gif

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد

نیما مثل 36o که وقتی وصل میشی به xbOX lIvE خودش آپدیت میشه , PS3 هم اینجوریه یا فرق داره ؟
GOOD LUCK

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
نیما مثل 36o که وقتی وصل میشی به xbOX lIvE خودش آپدیت میشه , PS3 هم اینجوریه یا فرق داره ؟
GOOD LUCK

اون اوایل که کلا بدون اینکه آپدیت کنی ، نمیشد وارد Network بشی ، الان هم خودش خود به خود وارد Network بشی آپدیت نمیکنه ، باید خودت آپدیت کنی .
البته من این چند تا آپدیت اخیر رو همون روزی که اومده آپدیت کردم ، قبلش توی Network رفتم ولی Alert نداده که آپدیت کنم .

نمیدونم ، شاید اگه 2 - 3 روز بگذره ، دیگه مجبور بشی که آپدیت کنی .........

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
اون اوایل که کلا بدون اینکه آپدیت کنی ، نمیشد وارد Network بشی ، الان هم خودش خود به خود وارد Network بشی آپدیت نمیکنه ، باید خودت آپدیت کنی .
البته من این چند تا آپدیت اخیر رو همون روزی که اومده آپدیت کردم ، قبلش توی Network رفتم ولی Alert نداده که آپدیت کنم .

نمیدونم ، شاید اگه 2 - 3 روز بگذره ، دیگه مجبور بشی که آپدیت کنی .........
اگه update نباشی مجبورت نمیکنه که حتما update کنی...
263cylj.gif
فقط گوشه ی بالا سمت راست تصویر که معمولا Notification ها رو میزنه، مینویسه که ورژن جدید تر هم هست... همین!
352nmsp.gif

من خودم یه 2-3 ماهی هست گه رو 1.51 هستم... مشکلی هم ندارم!‌
mornincoffee.gif

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
اگه update نباشی مجبورت نمیکنه که حتما update کنی...
263cylj.gif
فقط گوشه ی بالا سمت راست تصویر که معمولا Notification ها رو میزنه، مینویسه که ورژن جدید تر هم هست... همین!
352nmsp.gif

من خودم یه 2-3 ماهی هست گه رو 1.51 هستم... مشکلی هم ندارم!‌
mornincoffee.gif

الان این 1.80 که اومد ، من قبل از اینکه آپدیت کنم خواستم وارد Network بشم ولی نذاشت و گفت که باید آپدیت کنی .

شما تا الان میتونستی وارد Network بشی ؟! با 1.51 ؟!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
1.80 رو آپدیت کردم ، مشخصات کاملش :

1. Upscale در بازیهای PS و PS2 تا 1080p

2. و همچنین Upscale در فیلمهای DVD تا 1080p . البته در صورتی که با کابل کامپوننت یا D-Terminal به تلویزیون متصل باشید ممکنه بعضی از DVD ها Upscale نشه .

3. امکان Remote Play برای PSP روی اینترنت ( این رو خودم نفهمیدم یعنی چی ؟! PSP هم ندارم که امتحان کنم )

4. امکان پخش فایل های صوتی ، عکس و ویدئو از طریق شبکه .

5. امکان Print گرفتن از عکسهای روی PS3

6. تغییر در نوع Zoom در عکسها و همچنین اضافه شدن مدل SlideShow جدید برای عکسها .

و چند امکان دیگر ، در لینک زیر میتونید جزئیات رو به طور کامل ببینید :

http://www.us.playstation.com/ps3/network/updates/PS3_180_update.html

آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
1- این کابل کامپوننت چیه ؟ فقط برای ps3 هست ؟ از چه مغازه هایی باید بگیریم؟ D-terminal چی؟
2- با مانیتور کیفیت فیلمهای
dvd و بازیهای ps2 فرقی میکنه؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
1- این کابل کامپوننت چیه ؟ فقط برای ps3 هست ؟ از چه مغازه هایی باید بگیریم؟ D-terminal چی؟
2- با مانیتور کیفیت فیلمهای
dvd و بازیهای ps2 فرقی میکنه؟

این تاپیک فقط برای اخبار هست ، سوالاتتون رو در جای خودش بپرسید .

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
الان این 1.80 که اومد ، من قبل از اینکه آپدیت کنم خواستم وارد Network بشم ولی نذاشت و گفت که باید آپدیت کنی .

شما تا الان میتونستی وارد Network بشی ؟! با 1.51 ؟!

خب اونایی که عادی update میکنن بله... برای sign in کردن تو PSN باید حتما latest version باشن...;)

ولی خب من FW Check رو bypass میکنم...:p بازیهای Store رو هم با download manager از کامپیوتر download میکنم و میریزم رو PS3...;) بخوای با خودت PS3 بازیهارو download کنی خیلی ستمه بابا...:sick:

اطلاعات بیشتر:

FW Check Bypass
PS Store on PCPS Store Links
Install PS Store Games
البته برای شما که همین الانش هم 1.8 هستی دیگه فایده ای نداره... برای کسایی که به ISO Loader امید دارن و گفته میشه که برای 1.51 به پایین کار میکنه مناسبه...;)

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
من نفهميدم.
براي اين که نخواد اپديت کنيم و با ورژن پايين بريم تو نتورک ps3 بايد چي کار کنيم ؟

BlackRose

کاربر سایت
May 25, 2007
47
خب اونایی که عادی update میکنن بله... برای sign in کردن تو PSN باید حتما latest version باشن...;)

ولی خب من FW Check رو bypass میکنم...:p بازیهای Store رو هم با download manager از کامپیوتر download میکنم و میریزم رو PS3...;) بخوای با خودت PS3 بازیهارو download کنی خیلی ستمه بابا...:sick:

اطلاعات بیشتر:

FW Check Bypass
PS Store on PCPS Store Links
Install PS Store Games
البته برای شما که همین الانش هم 1.8 هستی دیگه فایده ای نداره... برای کسایی که به ISO Loader امید دارن و گفته میشه که برای 1.51 به پایین کار میکنه مناسبه...;)
آقا سایتات فیلترن که...
راستی شما برای network فرم ویر رو bypass می کنی یا برای بازی ها(از همون راه pause کردن در اووردن بلوری و...)؟؟؟؟؟؟؟

APC

کاربر سایت
Jan 14, 2007
82
آقا سایتات فیلترن که...
راستی شما برای network فرم ویر رو bypass می کنی یا برای بازی ها(از همون راه pause کردن در اووردن بلوری و...)؟؟؟؟؟؟؟
خب جفتش... برای بازی از همون روشی که گفتی، برای PSN هم همون روشی گه لینک دادم!;) (خب اینجا فیلتر نیست!:p )

اگه حوصله اش بود سعی میکنم یه guide فارسی بزارم براش...:cheesygri ولی راحت نیست و کار هرکسی هم نیست... یکمی باید web server و DN forwarding و proxy server و اینا حالیتون باشه... ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر