شایعه PS3 Firmware v2.10 از هک شدن PS3 جلوگیری کرد ؟!!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
در اخرین خبری که سایت PS3News اعلام کرده عنوان شده :
PS3 Firmware v2.10 راه هکرها را مسدود کرده است !!!
گویا این فریمور جدید که چند روز پیش منتشر شد راه هکرها را برای استفاده ی کامل از GPU در Linux را بسته است و از هک شدن PS3 جلوگیری کرده است !
به هر حال باید منتظر اخبار بیشتری در مورد این موضوع باشیم ....

148508-1-1.jpg

موفق باشید .
مهدی ...

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
منمبا دوستمون موافقم
اگه میخواستن هک کنند بعد از گذشت یکسال ونیم حتما این کار رو میتونستند انجام بدند ولی ...
من چندین بار تونت خبر های از موفقیت هکر ها دیدم.ولی باز سر و صداشون میخوابه بعد یک مدت...
در باره ماکرو هم خودتون میدونید تو نرافزار چه شاخی هست (نمونش بن کردن که خدا میدونه داره چه کار میکنه )

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اتفاقا مایکرو اگر هم در برنامه نویسی غول باشه ارزش اونو نمیدونه مثل ویندوز ویستا که به سرعت نور این هکرها لامسب اینو هک کردن انقدر ابروی مایکرو رفت که هرکاری هم کرد نتونست درستش کنه اونیم که شما میگید دوست من بیشتر به سخت افزار کنسول بر میگرده که همه هم میدونن سونی همیشه بهترین قطعتو به کار میبره الان ماکرو از سیاست رضا خان داره بهره کامل رو میبره:laughing: پول دل کوه رو سوراخ میکنه

Darth Vader

کاربر سایت
Nov 14, 2007
95
نام
Anakin Skywalker
چی؟:eek: عمرا اگه سونی این کارو کرده باشه بعدشم اگه میخواست این کارو بکنه برای قابلیت بازی های کنسول گذشته هم میکرد ولی دیدید که ناکام بود هکر ها هم هیچ وقت این کارو نمیکنن چون میدونند همهی اصوله هکشون رو سونی یاد میگیره اون وقت دیگه هیچ کاری از دستشون برنمیاد این قضیه از هر طرفی نگاه کنی منتفی و اونم که چرا 360 زودتر هک شد فکر کنم به دلیل بی عرضگی ماکرو و کارکنانشه

متاسفانه وقتی یکی یه چیزی رو نمیدونه و همینجوری میاد کارشناس میشه انتظار بیشتری نباید داشت.
دلایل اینکه PS3 تا حالا هک نشده رو خیلی کارشناسایه معتبر بررسی کردن و دلایل مختلفی رو عنوان کردن که مثلا برخورد قانونی شدید و سیاست جدید سونی مبنی بر بازداشت و تعقیب قانونیه هرکسی که دنبال هک کنسول PS3 باشه(خب مشخصه هیچکی حاضر نیست چند سال بره زندان تا یه عده بازیه کپی بازی کنن)، در صورتیکه مایکروسافت نه تنها مشکلی برایه هکرهایه 360 ایجاد نکرده بلکه ازشون خواسته کمک کنن تا مشکلات امنیتیه 360 حل بشه و حتی بعضیاشونم استخدام کرده.
در هر صورت بذارین 4 تا بازیه درست حسابی برایه PS3 بیاد، اونوقت هکرها هم انگیزه پیدا میکنن.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سونی یه بدی که داره همینه که هی فرمور میده بیرون ! مثلا شاید اگه هنوز همون فرمور 1 بود ، الان Ps3 هک شده بود .

به نظر من تنها راه هک کردن Ps3 اینه که بشه مثل Psp فرمورش رو هک کرد ( یعنی در واقع هک ها بتونن یه فرمور بریزن توش )

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اخه هك هم بشه نميارزه
هر ديسك blue rayرو قيمتش رو حساب كن
رايترشم كه 1 تومن مايشه تازه كي ميخواد 20 گيگ دانلود كنه پول كم بگيره
اونوقت ماييم كه بد بختيم و فروشنده هان كه خوشحال و شاد و خندون ميشينن حال ميكنن
من رازيم ps3هك نشه ولي اين فرو شنده هاي مثلا با انصاف انقدر پول گيرشون نياد
انشاالله خدا اينقدر به همتون بده(مايه رو ارز ميكنم)تا ديگه دنبال هك كردن نباشيد
من مونده براي اين 7-8 تا بازي ملس يكps3ميخرم

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اگه میخواستن هک کنند بعد از گذشت یکسال ونیم حتما این کار رو میتونستند انجام بدند
گيم كيوب , كنسول نسل قبل نينتندو , مدت 4 سال طول كشيد كه هك بشه ولي بالاخره هك شد! يك سال و نيم كه چيزي نيست! :cheesygri البته PS3 تازه يكسال رو رد كرده و سنش 1 سال و نيم نيست...

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
گيم كيوب , كنسول نسل قبل نينتندو , مدت 4 سال طول كشيد كه هك بشه ولي بالاخره هك شد! يك سال و نيم كه چيزي نيست! :cheesygri البته PS3 تازه يكسال رو رد كرده و سنش 1 سال و نيم نيست...

اره 3 سال دیگه مونده تا بشه 4 سال اونوقت هک شه:laughing:اونوقت میزاریم با ps4 میخریم شاید تخفیفم دادن:laughing:برید یه 360 بخرید زندگی گنین حالشو ببرین که خدا میدونه شاید 360 اخرین کنسولی بود که راحت هک شد

SS_Schutzstaffel

کاربر سایت
Oct 11, 2007
193
بابا این هکر ها مردن!!!
این همه تو ویستا و مک افی و هزار و یک سیستم و از همه مهمتر تو ناسا واطلاعات سری امریکا نفوذ میکنن که همه نابغه های دنیا تو اونجا کار میکنن اونوقت یه ps3!!!
واقعا با عقل جور در نمیاد!!!

برادر من, دستگاه "PS3" با "کامپیوتر های سازمان ناسا" خیلی فرق داره!! پس معلومه با عقل جور در نمیاد!!! و شماهایی که برای هک لحظه شماری میکنید, Online و Multi رو به راحتی بی خیال شدید؟! امکانات فوق الاده "Home" :((

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
حالا بزار هک بشه home بخوره تو سرش
اینقدر این بازی های انحصاری مثل mgs4.gow III.kill zone 2 سرگرم کننده هست که ما بز خیر انلانش بگذریم

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
سونی یه بدی که داره همینه که هی فرمور میده بیرون ! مثلا شاید اگه هنوز همون فرمور 1 بود ، الان Ps3 هک شده بود .

به نظر من تنها راه هک کردن Ps3 اینه که بشه مثل Psp فرمورش رو هک کرد ( یعنی در واقع هک ها بتونن یه فرمور بریزن توش )

همه دوست دارن شرکت ها تند تند اپدیت بدن بیرون و مشکلات و glitch هارو رفع کنن و امکانات جدید اضافه کنن به کنسول اونوقت شما ناراحتی چرا سونی تند تند اپدیت میکنه؟
اگه به قول شما الان PS3 سر اپدیت یک مونده بود که الان این همه امکانانی که توی اپدیت ها بهش اضافه شده رو نداشت که! هک کردن برای بازارهای غیر قانونی چیز مهمیه وگرنه توی بازارهای اصلی و بین المللی که کسی اصلا روش حساب نمیکنه!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بحث سر هك 360 شد به نظر من ماكروسافت همين الانشم مي تونه جلوي هك شدنش رو بگيره و اما ترجيح مي ده اين كارو نكنه چون همون لايو كافي هست و اينكه اگه اين كارو بكنه دستگاه به كل كرش مي شه بايد انداختش دور
اين براي ويندوزشم صدق مي كنه مثلا الان مي دونه خيلي ها ويندوز كپي دارن اما تنها كاري كه مي كنه اپديت جديد بهشون نمي دونه و گرنه براش مثل اب خوردن هست اگه بخواد ويندوزشونو از كار بندازه

ps3 هم بالاخره هك مي شه اما زمان زياد مي طلبه چون سر psp فهميد كه بايد چيكار كنه همون اپديت 1.5 اگه نبود براي psp هكرا كلي براي اينم عقب بودن

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اتفاقا مایکرو اگر هم در برنامه نویسی غول باشه ارزش اونو نمیدونه مثل ویندوز ویستا که به سرعت نور این هکرها لامسب اینو هک کردن انقدر ابروی مایکرو رفت که هرکاری هم کرد نتونست درستش کنه اونیم که شما میگید دوست من بیشتر به سخت افزار کنسول بر میگرده که همه هم میدونن سونی همیشه بهترین قطعتو به کار میبره الان ماکرو از سیاست رضا خان داره بهره کامل رو میبره:laughing: پول دل کوه رو سوراخ میکنه

سيستم ويندوز و نرم افزار با دستگاه بازي خيلي متفاوته الان تقريبا نرم افزاري نيست كه قفلش نشكسته باشه نرم افزارهاي مليوني هك شدن ويندوز سيخي چند:laughing:
ps3 هم اگه بلوري نبود احتمال هك شدنش خيلي بالاتر مي رفت

پ.ن:موندم نسل بعدي چيكار كنيم عمرا هك نشن:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر