ps3 fat 640 gig

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
Rating - 100%
12   0   0
سلام خدمت دوستان یه دستگاه ps3 fat 320 گیگ هم گیرم افتاده اینم میزارم واسه فروش
مشخصات به قرار زیر است:
1-فریمور 3.55 کپی خور
2-بازی اورجینال prince of persia 4
3-کابل hdmi
4-خود دستگاه در وضعیت سالم و سرحاله هیچ موردی هم نداره پلمپشم دست نخورده
5- هاردش 40 گیگ بود که با 320 عوض شده
6- یه تعداد بازی هم که فکر کنم 10 تاست توی هارد اینترنالشه resident 6-heavy rain-sport champion 2-batman ac-و ...........
موارد قابل توجه :فقط و فقط روی دستگاه خطو خش داره اونم افرادی که فت دارند میدونند اصلا روی اینا دسمال هم که میکشی خط میفته
کلا باید یه نفر رو سر دستگاه باشه هی فوت کنه:d

اینم عکس

بنا به اینکه مشکل مالیم حل شد از فروش این دستگاه منصرف شدم

Attachments

• DSC00505.jpg
    DSC00505.jpg
    81.2 KB · مشاهده: 41
  • DSC00504.jpg
    DSC00504.jpg
    68.4 KB · مشاهده: 38
  • DSC00506.jpg
    DSC00506.jpg
    79.6 KB · مشاهده: 28
  • DSC00507.jpg
    DSC00507.jpg
    97.9 KB · مشاهده: 22
آخرین ویرایش:

rezax

کاربر سایت
Dec 16, 2012
31
Rating - 0%
0   0   0
شمام با این قیمتاتون .با این قیمتی که شما دادی طرف 40 تومن میزاره روش میره یه اسلیم بر میداره.دستگاه فت قدیمیه. خطر ylod تهدیدش میکنه
شما یه سر ببر پیش مغازه دار ببین چند میخره بعد بیاین اینجا قیمت بزارین
اگه شما با این قیمت فروختی من اسممو میزارم شمسی خانوم

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
Rating - 100%
12   0   0
شمام با این قیمتاتون .با این قیمتی که شما دادی طرف 40 تومن میزاره روش میره یه اسلیم بر میداره.دستگاه فت قدیمیه. خطر ylod تهدیدش میکنه
شما یه سر ببر پیش مغازه دار ببین چند میخره بعد بیاین اینجا قیمت بزارین
اگه شما با این قیمت فروختی من اسممو میزارم شمسی خانوم
داداش من کجاش بالاست؟ 440 خود دستگاه+5 تومن کابل+25 تومن بلوری prince+هارد هم 150 تومن+20 تومن هم هزینه ی پست کجاش بالاست؟
ولله من خودم دستگاه ps3 slim رو بدون دسته و هارد گرفتم 550 که دادم به دوستم من دستگاه رو با دسته میدم 440
شما که این قیمتا رو میگی یا از قیمتا خبر نداری یا خودت فروشنده ای و یا اینکه.......
ضمنا من اطلاعاتمم بدک نیست دستگاهی که 6 ساله عین هلو کار میکنه از این به بعد هم خوب کار میکنه بیشترین امار yold مربوط به سری اول و cechg هستش
یه چیزی هم بگم تنها خود دستگاه تو yold شدن مقصر نیست باید هوای اتاقت هم متمایل به خنک باشه اگه هواش گرم باشه که دیگه دستگاه تهویه ش بی اثره slim ها هم خرابی خاص خودشونو دارند اکثرا پاورشون میسوزه که باید 200 تومن ناقابل متحمل بشید به هر حال شما خریدار نیستی

---------- نوشته در 05:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:54 PM ارسال شده بود ----------

20 تومن هم تخفیف واسه خریدار واقعی

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
Rating - 0%
0   0   0
داداش من کجاش بالاست؟ 440 خود دستگاه+5 تومن کابل+25 تومن بلوری prince+هارد هم 150 تومن+20 تومن هم هزینه ی پست کجاش بالاست؟
ولله من خودم دستگاه ps3 slim رو بدون دسته و هارد گرفتم 550 که دادم به دوستم من دستگاه رو با دسته میدم 440
شما که این قیمتا رو میگی یا از قیمتا خبر نداری یا خودت فروشنده ای و یا اینکه.......
ضمنا من اطلاعاتمم بدک نیست دستگاهی که 6 ساله عین هلو کار میکنه از این به بعد هم خوب کار میکنه بیشترین امار yold مربوط به سری اول و cechg هستش
یه چیزی هم بگم تنها خود دستگاه تو yold شدن مقصر نیست باید هوای اتاقت هم متمایل به خنک باشه اگه هواش گرم باشه که دیگه دستگاه تهویه ش بی اثره slim ها هم خرابی خاص خودشونو دارند اکثرا پاورشون میسوزه که باید 200 تومن ناقابل متحمل بشید به هر حال شما خریدار نیستی

---------- نوشته در 05:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:54 PM ارسال شده بود ----------

20 تومن هم تخفیف واسه خریدار واقعی
ههههه اصلاً دستگات سوپر فت ارنولد بادي بيلدينگ چيكار slim داري ميگي پاور ميسوزه كي گفته كجا ديدي اون پاور ٧٠٠ تني فت كه مثل جهنم ميشه ميسوزه و بخاطر اين كه نوش گير نمياد بايد ٢٠٠ تومن ناقابل بدي
چه بگم حالا اگه دستگات اسليم هي تعريفش ميكردي ...

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
Rating - 100%
12   0   0
کاربران rezax و parham.a برای اخرین بار اخطار میدم بیزحمت الافیتون رو ببرین جای دیگه مگه مجبورتون کردم که بخرین
این دستگاه عین هلو کارکرده و تا اخرشم کار میکنه تضمینشم پلمپ دستگاهه که باز نشده

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

سال ساخت؟رجيون؟دور فن دربازي هوي رين بعد چه مدت ميره رو دور 3؟اگه موردي داره بگو!

داداش فکر کنم سال ساختش 2007 باشه-ریجن دستگاه هم ntsc-j هستش که مال اطراف ژاپنه-دور فن هم تضمینی نرماله (عین روز اولشه)
والله فقط موردش خط و خشه رو دستگاهه
قیمت رو هم کمی اصلاح کردم

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
Rating - 100%
12   0   0
ههههه اصلاً دستگات سوپر فت ارنولد بادي بيلدينگ چيكار slim داري ميگي پاور ميسوزه كي گفته كجا ديدي اون پاور ٧٠٠ تني فت كه مثل جهنم ميشه ميسوزه و بخاطر اين كه نوش گير نمياد بايد ٢٠٠ تومن ناقابل بدي
چه بگم حالا اگه دستگات اسليم هي تعريفش ميكردي ...
حرفات همش بی اساسه چون خودم قطعات هم دارم
شما پاور اسلیم اگه داری من خریدارم یکی رو هم 100 میخرم
ضمنا اگه پاور مدل فت تو و دوستات خواستین میتونم 40 تومن ناقابل تقدیم کنم

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
Rating - 100%
12   0   0
الان این هاردش چجوریه؟
میشه دراورد ببریم بیرون بازی بریزن بعد بزنیم جاش؟

سلام علی جان والا عرض کنم خدمتتون که نه باید یه هاردی داشته باشین که توش بازی باشه و بعد کپی کنین البته یه روشی هست که هارد رو دربیاری عین گفته ی خودتون بازی بزنین
و بازم بندازین سر جاش تو فروما خونده بودم ولی هنوز تست نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر