PS3 160 GB

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
خب همونجوری که به یه سری از دوستان قول داده بودم PS3 خودم رو هم برای فروش میذارم (این یکی مال خودمه و از قبلیا نو تر) . شرمنده اگه دیر شد , یه مدت مشکل برام پیش اومده بود ...
خب دستگاه مشخصا کپی خور شده هست و 2 تا دسته داره و یه بازیه اوریجینال هم روشه برای اجرای بازیای کپی . ورژن دستگاه 3.55 هست و ریجنش هم پال .
اینم از عکسای دستگاه که میبینید وسایلش کامله و کابل HD هم روش میدم و حتی جعبه ی دسته ی دومش هم هنوز دارم و از دسته ی دوم شاید 3,4 ساعت استفاده شده فقط !

449f8f5134fbfa5f32b6d10ecdc2c911.jpg
فقط دوستان توجه داشته باشن که چون این دستگاه مال خودمه و خیلی تمیزه براش قیمت پایه تعیین میکنم و فقط حضوری توی اصفهان یا شاهین شهر به فروش میرسونم . دوستان برای تست دستگاه هم میتونن بیان شاهین شهر .
قیمت رو هم سعی کردم واقعا خوب تعیین کنم و کاری به قیمتای عجیب و قریب بازار نداشته باشم ...
قیمت پایه : 400
دستگاه فقط با تمام وسایلی که بالا میبینید فروخته میشه و دسته یا کابل یا سایر وسایل جداگونه به فروش نمیرسه ...

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
:arrowu:
اگه تا فردا کسی از دوستان اصفهانی نخواست برای بقیه ی جاها هم بفروش میرسه ...

nima_montana

کاربر سایت
Feb 8, 2012
172
نام
نیما
Rating - 97.1%
33   1   0
حالا تا ما ps3 خریدیم همه میخوان بفروشن با شرایط خوب
زود تر میذاشتی مرد مومن
uppppppppppppppppppp

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
حالا تا ما ps3 خریدیم همه میخوان بفروشن با شرایط خوب
زود تر میذاشتی مرد مومن
uppppppppppppppppppp
sorry m8 :d

از امروز دیگه برای تمام جاهای کشور فروشی هست ! یکی از دوستان فعلا از مازندران خواستن تا ببینیم دیگه چه پیشنهادایی هست ...

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
sorry m8 :d

از امروز دیگه برای تمام جاهای کشور فروشی هست ! یکی از دوستان فعلا از مازندران خواستن تا ببینیم دیگه چه پیشنهادایی هست ...

داداش کسی جز من هم مگه پیشنهاد داده؟:) اگر که نه رشت برای گیلان هست نه مازندران!:d آقا دوستم دنبال PS3 دست دو میگرده برای اون میخوام.اگه این رو با فریمور باالاتر مثلا 4 که کپی خور نیستن بفروشی چیزی از قیمتش کم میشه!:d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
داداش کسی جز من هم مگه پیشنهاد داده؟:) اگر که نه رشت برای گیلان هست نه مازندران!:d آقا دوستم دنبال PS3 دست دو میگرده برای اون میخوام.اگه این رو با فریمور باالاتر مثلا 4 که کپی خور نیستن بفروشی چیزی از قیمتش کم میشه!:d
ببخشید من شما رو با یکی دیگه اشتباه گرفتم ! :d
آخه یه گوشی میخوام بفروشم یکی از مازندران خواسته بود , وگرنه اینقدر تعطیل نیستیم که ندونیم رشت مال گیلانه ... :D
منظورم خودت بودی . فقط قسمت آخر حرفتو نفهمیدم ! :D

probazicenter

کاربر سایت
May 21, 2011
72
نام
adrin
Rating - 100%
3   0   0
دستگاه که فرمور 4 باشه که کپی خور نیست بایید بازی اصلی بخری بعدش.روی قیمت تاثیر نداره اتفاقا معمولن تمیزترن ولی خب مشتریشون خیلی کمتره:(

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Rating - 100%
6   0   0
در حال مذاکره با 2 نفر از دوستان , فعلا یکی 99% قطعی شده ...

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز اصفهان حضوری 390 خریدارم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر