ps3 ها در حال بن شدن

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
درود دوستان...

بر اساس چیزی که من خواندم تعداد زیادی کنسول آیدی لیک شده و امکان بن شدن ps3 ها بدون دلیل زیاده..همینطور که دستگاه من بن شده..

طبق صحبتی که با ساپورت سونی کردم بهم گفت رفتار توهین آمیز داشتی و فردا از بن در میای (24 ساعت بن) ..جالب اینجاس که به ندرت من بازی آنلاین میرم رو ps3 و اصلا به کسی پیام نمیدم و جواب پیام هم نمیدم چه برسه صحبت کنم ...

این تاپیک اطلاع رسانی هست برا دوستان که حواسشون باشه..من دی اکتیو all رو زدم چون معلوم نیست برای بار دوم بن بشه آیا اکانت هم با کنسول بن دائم میکنن یا نه..

متن گفتگو و ایمیل که برام اومد رو اینجا ضمیمه میکنم همچنین منبع..امیدوارم اتفاقی برای کنسول شما نیفته ..همچی گرونه ...گرون ...

https://forum.psnprofiles.com/topic...ole-ids-leaked-causing-consoles-to-be-banned/

email.PNG sony chat.PNG

pedram_2009

کاربر سایت
Dec 2, 2009
55
ps3 جدای از بازی های خوبش سیستم امنیتی مسخره ای داشت
و بنظر من حتی طراحی کنسول هم مسخره بود ، الان من بعد از یه مدت روشن کردم سوپر اسلیم رو دیدم پورت hdmi کنسول خراب شده ، فکر میکنم گرمای زیاد کنسول که به پشت منتقل میکرد باعث خرابیش شده
بنظرم بهترین راه این بود آنلاین نمی شدید

• Like
Reactions: Persona.Q

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
موج بن سونی، اونم تو 2021؟ :D
البته بن هم شه کنسول سه سوت یه psid و idps میشه از ebay گرفت که آنبن کرد، ولی خب بازم خیلی مسخره است حرکتشون! :D
من راجع به اون نمیدونم چون دستگاهم اورجیناله تا بحال cfw نزدم..خوشبختانه دیروز از بن در اومد...ولی خیلیا هستن همچنان دارن بدون دلیل بن میشن از 24 ساعت تا 3 روز..یوتیوبر اسپانیایی گفته کل کنسول ایدی یا همون سریال نامبر های ps3 ها لیک شدن ..بهرحال امیدوارم هرچه زودتر سونی یه فکری بکنه...

• Like
Reactions: mobile1199

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
ps3 جدای از بازی های خوبش سیستم امنیتی مسخره ای داشت
و بنظر من حتی طراحی کنسول هم مسخره بود ، الان من بعد از یه مدت روشن کردم سوپر اسلیم رو دیدم پورت hdmi کنسول خراب شده ، فکر میکنم گرمای زیاد کنسول که به پشت منتقل میکرد باعث خرابیش شده
بنظرم بهترین راه این بود آنلاین نمی شدید
بله همین موضوع باعث شده هکری اومده و کل کنسول ایدی ها رو هک کرده..

• Like
Reactions: pedram_2009

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر