Ps3 سفید برای ژاپن

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ

اين مدل 40 گيگابايتی هست ( با کد CECHH00 CW ) و همراه با مدل مشکيش ( با کد CECHH00 ) در 11 ام نوامبر در ژاپن ريليز ميشن.اين مدل با مدل های قبلی يه مقدار تفاوت داره.اين مدل memory card slot و SACD reading function به اضافه ی قابليت Backwards Compatibility نداره.همچنين تعداد پورت های USB از 4 تا به 2 تا کاهش پيدا کرده.
اين پک همراه با کنترلر های SIXAXIS عرضه ميشه.
قيمت اين مدل 39,980 ين ( 341$ ) اعلام شده.مدل های 20 و 60 گيگابايتی هم با 5000 ين ( 43$ ) کاهش قيمت يعنی با قيمت های 44980 ين ( 384$ ) برای 20 گيگی و 54980 ين (469$ ) برای 60 گيگی از 17 اکتبر به فروش ميرسن.
همون طور که ميبينيد ، Sony در مدل 40 گيگی هم Dual Shock 3 رو قرار نداده.اين کنترلر با رنگ های سفيد ( با کد CECHZC2J CW ) و مشکی ( با کد CECHZC2J ) و با قيمت 5500 ين ( 47$ ) به صورت جداگانه به فروش ميرسه.

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
با چی ميترکونه؟ با اينکه هر دقيقه 1 پک Ps3 ميده بيرون و خودشو ورشکست ميکنه؟
بله دقيقآ با همين روش ميخواد اين كار رو انجام بده. همون طور كه مايكروسافت براي كريسمس پكهاي جديد 360 رو در نظر گرفته.
به نظر شما يعني واقعآ اين كاراي سوني باعث كاهش فروش ps3 ميشه كه اين حرف رو ميزنيد؟؟؟

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
قرار داره یا نداره تو عکس که گذاشتی که قرار داره

اين کنترلر با رنگ های سفيد ( با کد Cechzc2j Cw ) و مشکی ( با کد Cechzc2j ) و با قيمت 5500 ين ( 47$ ) به صورت جداگانه به فروش ميرسه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سونی داره کم کم اون جایگاهی رو که ازش صحبت میکردم به دست میاره زیاد عجله نکنید سونی سرانجام جایگاه اصلی خودشو پیدا میکنه;)
آره ، این مورد رو هستم ، البته الان هم دیگه تقریبا جایگاه اصلیش رو بدست آورده.
آخر جدول فروش :biggrin1:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
مبارك باشه!(البته مبارك ژاپني ها باشه)
ولي اگر يكم سايزم زودتر كوچيك كنن بهتر ميشه!خسته شدم!ps2 ميخرم دو روز بعد كوچيك ميشه,psp ميخرم دو روز بعد ,هم كوچيك و هم بهتر ميشه!:)
راستي اين دوستاني كه ۳۶۰ دارن, به خدا به من يكي كه ثابت شده خيلي كنسول خوبي دارن!تو هر تاپيكي كه ۱ پيشرفت يا پسرفت سوني رو نشون ميده, شمارو به خدا نياين و بگين سوني خودشو دار بزنه هم به ۳۶۰ نميرسه!خدارو چه ديدي شايد رسيد:)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
زحمت کشیدی توضیح دادی من منظورم ایه که Dual Sock 3 تو این دسته ها وجود داره یا نه
که خوده کسی که این خبر رو گذاشته گفته وجود نداره اما تو عکس نوشته که هست

آره زحمت کشيدن، تازه کلی بهت حال هم داد با اينکه اخبار کامل بود، توضيح داد !

کسی مجبور نيست بخاطر اسپم کردن شما توضيحی اضافه تر بده، ولی چون الان کاری ندارم يکبار ديگه اخبار رو مرور ميکنيم :

اين مدل 40 گيگابايتی هست ( با کد CECHH00 CW ) و همراه با مدل مشکيش ( با کد CECHH00 ) در 11 ام نوامبر در ژاپن ريليز ميشن.اين مدل با مدل های قبلی يه مقدار تفاوت داره.اين مدل memory card slot و SACD reading function به اضافه ی قابليت Backwards Compatibility نداره.همچنين تعداد پورت های USB از 4 تا به 2 تا کاهش پيدا کرده.
اين پک همراه با کنترلر های SIXAXIS عرضه ميشه.
قيمت اين مدل 39,980 ين ( 341$ ) اعلام شده.مدل های 20 و 60 گيگابايتی هم با 5000 ين ( 43$ ) کاهش قيمت يعنی با قيمت های 44980 ين ( 384$ ) برای 20 گيگی و 54980 ين (469$ ) برای 60 گيگی از 17 اکتبر به فروش ميرسن.
همون طور که ميبينيد ، Sony در مدل 40 گيگی هم Dual Shock 3 رو قرار نداده.اين کنترلر با رنگ های سفيد ( با کد CECHZC2J CW ) و مشکی ( با کد CECHZC2J ) و با قيمت 5500 ين ( 47$ ) به صورت جداگانه به فروش ميرسه.
ترجمه به فارسی عاميابه برای شما :
يعنی اگه کسی اينرو ميخواد ميتونه جداگانه بخره با رنگ سفيد.

يعنی رنگ سفيد اين دسته با قابليت DualShock 3 هم ساخته شده، اگر کسايی ميخوان ميتونن با اون مبلغ خريداری کنن به صورت جداگانه !

اگر مديران جلوی اسپمر های مثل ايشون و ديگران رو بگيرن، مطمئناً انجمن خيلی بهتری خواهيم داشت !

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آره زحمت کشيدن، تازه کلی بهت حال هم داد با اينکه اخبار کامل بود، توضيح داد !

کسی مجبور نيست بخاطر اسپم کردن شما توضيحی اضافه تر بده، ولی چون الان کاری ندارم يکبار ديگه اخبار رو مرور ميکنيم :

ترجمه به فارسی عاميابه برای شما :
يعنی اگه کسی اينرو ميخواد ميتونه جداگانه بخره با رنگ سفيد.

يعنی رنگ سفيد اين دسته با قابليت DualShock 3 هم ساخته شده، اگر کسايی ميخوان ميتونن با اون مبلغ خريداری کنن به صورت جداگانه !

اگر مديران جلوی اسپمر های مثل ايشون و ديگران رو بگيرن، مطمئناً انجمن خيلی بهتری خواهيم داشت !
شرمنده من اصلا متوجه نشدم الان که دیدم متوجه شدم
خودمم خندم گرفته از حرفم !
ولی خوب شد مدیر نشدی
در ضمن درس حرف بزن من اگه اسپمر بودم مثل بقیه اون Tag اسپمر رو می زاشتن
اینقدر هم شور چیزیو نزن چون نه سایت ماله تو هست نه کاره ای هستی
پ.ن : من یکی از پست هامو تونستم پاک کنم یکی دیگه رو مدیرا زحمت بکشن تا جلوی گیچ شدن بقیه رو هم بگیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر