PS3 داران همدان

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
سلام من چند روز قبل عید میام همدان گفتم بیام از اونجا بخرم بعضی بازیام رو همچنین کیلزون3 رو ولی مثل اینکه اونجا اوضاع خیلی وخیمه :d

اره بابا همدان برای خرید خیلی شهر بیخودیه:d
تو همدان یا هیچی پیدا نمیشه یا اگه پیدا بشه خیلی گرونه.من دیروز کل موبایل فروشی های همدان رو گشتم به هرکی میگفتم ایفون 4 داری میگفت نبابا ما رو چه به این حرفا.یکی دو جا هم که بود خیلی گرون میدادن.:-s

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
اره بابا همدان برای خرید خیلی شهر بیخودیه:d
تو همدان یا هیچی پیدا نمیشه یا اگه پیدا بشه خیلی گرونه.من دیروز کل موبایل فروشی های همدان رو گشتم به هرکی میگفتم ایفون 4 داری میگفت نبابا ما رو چه به این حرفا.یکی دو جا هم که بود خیلی گرون میدادن.:-s

دوست عزیز هم شهری بیخودیه زیاد کلمه جالبی نیست شما بروپاساژ ایران اونجا مغازه آلفا وکناریش هستن میتونن بهت کمک کنن و با انصاف هم هستن واسه آیفون 4هم برو دانشگاه اونجا اکثرن دارن. یکم بیشتر جستجو کن .موفق باشی

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
سلام دوستان عجب بساطی داریم امروز با یه شخصیته برجسته و بزرگ آشنا شدم بنده خدا تو توهم بود میگفت ایول4 رو من آوردم تو همدان:-b:-b:-bدیگه من واسش گفتم یه چیزی هست به اسمه اینترنت ومیری اونجا همه چیزهست دمه دسته لازم نیست بری بلیط بگیری واستی تو صف بری از تهران بیاری خلاصه دردسر داره برات :| دیدم بابا من هرجی به این لینک بدم و آمار این بنده خدا نمیگیره کفتم به خدا سپردمت موفق باشی..........
خلاصه دوستان آدم یه چیزایی میبینه چنتا از بچه ها تو پیغام خصوصی میگفتن من باور نمیکردم ولی الان دیگه ایمان آوردم خدا صبر بده!!!!!!!!!!!!!!!!

علی جان اسم نمیشه گفت نامردیه :dگلابی کلا میوه خوبیه از نظر شباهت!!!!b-)
دوستان نا چنتا دستکاه بریک شده دیدم خواهشا ازین فریمورهای غیره رسمی و الکی نصب نکنین که اکثرا فیکه صبر کنید واسه 56 و7 خبرایی تو راهه ای خبره :
تیم سازنده ـJFW Dh که قبلا بارها گفته بود فقط بر روی 3.41 کار می کند اعلام کرد که JFWDH 3.56 هم در حال ساخت است
JFW 3.56 را می توانید بر روی 3.55, 356 نصب کنید

نصب نکنید چون به hardware flasher نیاز داره یکم دیگه صبر کنید.

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
سلام دوستان عجب بساطی داریم امروز با یه شخصیته برجسته و بزرگ آشنا شدم بنده خدا تو توهم بود میگفت ایول4 رو من آوردم تو همدان:-b:-b:-bدیگه من واسش گفتم یه چیزی هست به اسمه اینترنت ومیری اونجا همه چیزهست دمه دسته لازم نیست بری بلیط بگیری واستی تو صف بری از تهران بیاری خلاصه دردسر داره برات :| دیدم بابا من هرجی به این لینک بدم و آمار این بنده خدا نمیگیره کفتم به خدا سپردمت موفق باشی..........
خلاصه دوستان آدم یه چیزایی میبینه چنتا از بچه ها تو پیغام خصوصی میگفتن من باور نمیکردم ولی الان دیگه ایمان آوردم خدا صبر بده!!!!!!!!!!!!!!!!

علی جان اسم نمیشه گفت نامردیه :dگلابی کلا میوه خوبیه از نظر شباهت!!!!b-)
دوستان نا چنتا دستکاه بریک شده دیدم خواهشا ازین فریمورهای غیره رسمی و الکی نصب نکنین که اکثرا فیکه صبر کنید واسه 56 و7 خبرایی تو راهه ای خبره :
تیم سازنده ـJFW Dh که قبلا بارها گفته بود فقط بر روی 3.41 کار می کند اعلام کرد که JFWDH 3.56 هم در حال ساخت است
JFW 3.56 را می توانید بر روی 3.55, 356 نصب کنید

نصب نکنید چون به hardware flasher نیاز داره یکم دیگه صبر کنید.

سلام منم تو همدانم مي خواستم بدونم تاريخ دقيق امدن اين jfwكيه؟

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
سلام منم تو همدانم مي خواستم بدونم تاريخ دقيق امدن اين jfwكيه؟
دوست عزیز واسه اخباره کامل میتونی تو این تاپیک
forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151
اخبارشو دنبال کنی دوستان اطلاعاته دقیق و بروزو میزارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر