PS3 داران مشهد

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
سلام : دوستان صدای فن ps3 رفته رو دور 3 همین که روشن میکنم صدای سشوار می ده می خواستم بپرسم جای مناسبی برای تعمیر کسی سراغ داره ؟

سلام هم روشن میکنی سریع میره دوره تند؟؟؟اگه اینجوریه مشکل داره

ولی اگه یواش یواش میره دورتند به نظره من مشکلی نداره شما کولرخونه روروشن کنی درست میشه.

erfan9022

کاربر سایت
May 6, 2013
28
نام
فرهاد
بازی اورجینال ps3 جایی که قیمت کم بده کجاست تو مشهد؟ چون من از وحید تو پاساژ بهزاد پرسیدم GTA V رو گفت 240 جایی سراغ ندارین ارزون تر بده

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
دوستان یه سوال داشتم : الان من slim بخرم یا super slim ؟ بعد اگه اکبند باشه ینی کوپیخور نرم افزاری هم نباشه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کنم ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه چند میگیرن بازی بریزن رو هارد ؟ مثلا gta v ؟ ممنون ؟ لطفا جواب بدین ضروریه ؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان یه سوال داشتم : الان من slim بخرم یا super slim ؟ بعد اگه اکبند باشه ینی کوپیخور نرم افزاری هم نباشه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کنم ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه چند میگیرن بازی بریزن رو هارد ؟ مثلا gta v ؟ ممنون ؟ لطفا جواب بدین ضروریه ؟

بهتون pm دادم

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
س خدمت دوستان چندتا سوال داشتم۱.کسی هس اینجا بازی بفروشه رو هارد ارشیو کاملی هم داشته باشه۲.چقد هزینش میشه پر کردن یک هارد یک ترابایت۳.حدودا چندتا بازی جا میشه رو هارد یک ترا

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
س خدمت دوستان چندتا سوال داشتم۱.کسی هس اینجا بازی بفروشه رو هارد ارشیو کاملی هم داشته باشه۲.چقد هزینش میشه پر کردن یک هارد یک ترابایت۳.حدودا چندتا بازی جا میشه رو هارد یک ترا
کسی نیس جواب بده!!!؟؟؟

- - -ویرایش - - -

کسی نیس جواب بده!!!؟؟؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

بهتون pm دادم

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
منم یه ترا بازی میخوام کسی هست که ارشیو بازی داشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر