PS3 داران مشهد

لیست من با عنوان Sniper Ghost Warrior آپدیت شد

bigcover.jpg

کسی تعمیرگاه خوب تو مشهد سراغ داره؟این دستهه خل شده.وسط بازی هی پاس میده و شوت میزنه و ...:دی

تو سعدی که معمولا اطلاعات کافی ندارن و من پیشنهاد نمیکنم
با MB Empire تماس بگیر ، شاید تعمیرات انجام بدن:
.:MB- Empire:.
تلفن تماس: 05117657648 | 05117650323

تو مشهد جایی رو می شناسید که بازی کپی روی هارد با قیمت مناسب بده و قابل اعتماد باشه؟

سلام امير خان

من يک جايي رو دارم ولي قيمت ها همون 2000 و 5000 تومنه. من چند ساله مشتريشم البته بازي PS3 ازش نخريدم(بيشتر کامپيوتر و ايکس باکس بوده) ولي ادم خوبيه. تو سعدي هم هست! خواستي پخ کن برايت بگم کيه!

دوستان بعد از مدتها امروز تلویزیون قدیمی رو کنار گذاشتم و به جاش پلاسما پاناسونیک گرفتم وقتی ps3 رو با hdmi بهش بستم و خواستم خروجی کنسول رو روی 1080p بگذارم نمیشد و فقط 1080i و 720p جواب میداد دوستان ممکنه راهنمایی کنند که اشکال کار در چیه آیا از کنسوله یا کابل یا تلویزیون؟!

دوستان بعد از مدتها امروز تلویزیون قدیمی رو کنار گذاشتم و به جاش پلاسما پاناسونیک گرفتم وقتی ps3 رو با hdmi بهش بستم و خواستم خروجی کنسول رو روی 1080p بگذارم نمیشد و فقط 1080i و 720p جواب میداد دوستان ممکنه راهنمایی کنند که اشکال کار در چیه آیا از کنسوله یا کابل یا تلویزیون؟!
داداش واسه تنظیم تصویر رو اتوماتش بذار اگه تلوزیونت 1080p رو ساپورت کنه خودش پیدا میکنه اگه نیاد یعنی تلوزیون 1080p نداره.احتمالا همینه چون بیشتر پلاسماها 1080p ندارن.بذار رو همون 720p چون اگه رو 1080p هم بذاری وقتی بری تو بازی خودش اتومات میره رو 720p چون ps3 بیشتر بازیاش رو 720p اجرا میشه.در کل این که موضوع مهمی نیست بذار رو همون 720p برو حال کن:d

راستش فکر نکنم قضیه فول اچ دی نبودن در مورد VT30 صدق بکنه چون پلاسما فول اچ دی و سه بعدی هستش و همین امروز ظهر باهاش داشتم فیلم 1080p نگاه میردم و همونطور که گفتم کنسول 1080i جواب میده و بیشتر نگران اینم که خروجی گرافیکی کنسول مشکل داشته باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or