PS3 داران قم

haghft

کاربر سایت
Aug 19, 2010
4
نام
حامد
bad company 2 NTSC-UC

عزیزان همشهری من یه بازی bad company 2 NTSC-UC با کد VIP معتبر میخام حاضر به تعویض و خرید هستم چه دست دو باشه چه آک خیلی سریع میخام.خدا خیرتون بده کمکم کنید!:praying:

ps3_love

کاربر سایت
Dec 28, 2010
9
نام
shahab
سلام بچه ها منم بچه قمم
بیشتر بازی هامو از پاساژ کویتی ها مغازه ی وفادار میگیرم ادم با انصافیه بر خلاف 2000
خوب اشنایت بدین بیشتر اشنا بشیم
راستی از بچه های قم کسی به نام جواد میشناسه؟

ps3_love

کاربر سایت
Dec 28, 2010
9
نام
shahab
من که میگم طرف آدم تقربا باحالیه دلایل خودمو دارم
یکیشو براتون مینویسم
متن پنهان:
چند وقت پیش رفتم killzine2رو بگیرم باید 40تومن پیش یارو برایه کرایه میذاشتم به یارو 14تومن بیشتر ندادم یارو اصلا صداش هم در نیومد و قبول کرد

حالا اگه کمه بگو تا برات تایپ کنم
در مورد 2000 هم عرض کنم ادم کاملا بیخودیست
یادمه رفتم تو مغازش بازی هاشو ببینم گفتم جدیدترین بازی هایی که داری چیه برداشت بازی red dadبرام اورد کلی تعریف کرد.....................75 هزار تومن ناقابل دادم بهش در ضمن بهش گفتم داداش من این بازی رو تا اخر هفته میارم چقدر خودت ازم بر میداری گفت 65 تومن منم قبول کردم و بهش گفتم یادت نره ها..........گفت باشه)x
بعد اخره هفته بازی رو براش اوردم گفتم وردار یه بازی دیگه بده گفتش این بازی رو ازت 40 تومن بر میدارم منم فاطی کردم با داداشم و پسر عمم بودم سرش داد زدم کلی .....بعد 50 تومن ازش گرفتم حالا دیدید چه ادم............؟
به نظرم برید پیش وفادار ادم بسیار با انصافیه و بازی هاشو حدودا دو سوم 2000 میفروشه
رفتم از 2000 gta iv رو بگیرم گفتش 70 گفتم باشه میام برمیدارم ازت سره راهم رفتم پیش فوادار گفتم gta iv چند گفتش 50 تومن دهنم کف کرد:-o
کلا سعی کنید ازش بازی نخرید ادم بی انصافیه

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
آقا یه نفر از دوستا که پرمیوم ازش بخواین یه کلوپ بزاره هرکی یه بازی ps3 کپی بخره و بعد اینکه گرفتیم یه میتینگ میزاریم یه ا همه کنسولاشون میارند اونجا و بازی رد بدل می کنند فکر کنم این کار خیلی خوبه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر