PS3 داران قم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
تابيك بد جور ميخوابه بايد يه كاريش كرد
گیرم حالا مثلا تاپیک همش بیدار(UP) بود!!چه فایده ای داره؟چه مسیری رو طی میکنه؟؟!!!
وجدانا دوستان قمی تا حالا شده این تاپیک باعث بشه با هم چیزی ردو بدل یا ....کنید؟
اینارو میگم چون میدونم بچه قمی ها خیلی فعال نیستن!

خدای جنگ

کاربر سایت
Jun 16, 2011
75
نام
مهدي
گیرم حالا مثلا تاپیک همش بیدار(UP) بود!!چه فایده ای داره؟چه مسیری رو طی میکنه؟؟!!!
وجدانا دوستان قمی تا حالا شده این تاپیک باعث بشه با هم چیزی ردو بدل یا ....کنید؟
اینارو میگم چون میدونم بچه قمی ها خیلی فعال نیستن!

كاملا درست

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
بازار کویتی ها

با سلام
اگه مطالب فوق زیاد ارتباطی با عنوان تاپیک نداشت بنده از همین الان شرمنده هستم ............
حدود سال 80 بود که از قم عازم شهر کرج یعنی شهر 72 ملت شدیم ..... و دیروز بعد از 10 سال قم رو از نزدیک حس کردم ..... اولین جایی رو که قصد کردم از نزدیک ببینم بازار کویتی ها بود جایی که واسه من یاداور همه خاطرات ویدئو گیم بچه گیم هست ....... باور کنید از همون لحظه که پله های بازار رو بالا می رفتم فهمیدم که دیگه این بازار قطب 1 ویدئو گیم شهر قم نیست ... یادمه سال 80 کمه کم 15 تا مغازه گیم فروشی که خیلی هم به روز بودن وجود داشت یادمه یه مغازه بود به اسم 2000 که خدایش ویترینش با تاپ ترین مغازه های تهران یکی بود اصلا یه شور نشاط بازی خوری تو همه مغازه ها حاکم بود ....... ولی دیروز صحنه های عجیبی رو دیدیم ... اکثر مغازه ها حالت راکد بودن رو تجربه می کردن از اون همه مغازه شاید 8 تا باقی مونده بود که اکثرا کنسول های نسل 6 رو مثل ps2 می فروختن جعبه های سگا و بازی هاش هم که به صورت خیلی ملموس تو ذوق می زدن اکثر مغازه ها کارای نرم افزاری کنسول های روز رو انجام می دادن نه فروش کنسول ... شاید یه جا بود که چند تا ps3 رو با بازی های اورجینال واسه فروش گذاشته بود ...خلاصه حسابی تو ذوقم خورد اخه چه جوری این بازار ان قدر پس رفت داشته
یه چند تا نکته تو ذهنمه از دوستان قمی که تو رنجه سنی خودم هستن /25سال/ و با ویدئو گیم رابطه داشتن می خوام که نظر بدن

1 . جو مذهبی شهر مقدس قم و نظارت سنگین ارگان های وزارت فرهنگ و ارشاد باعث و بانی این رکود شده .
2 . قطب گیمینگ شهر مقدس قم از بازار کویتی ها به جای دیگری منتقل شده و من نمی دانم .
3 . با عوض شدن نسل و ورود کنسول های جدید و گرون قیمت . تقا ضای خرید برای این کنسول ها کم شد .

شاید دوستان قمی کم سن و سال متوجه قضیه نباشن ولی کسایی که از قبل این بازار رو دیدن می دونن که ...........................................
با تشکر

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
راجب اون 3 شماره که نوشتی نظری ندارم ولی کی میگه به روز نیست از نظر نسل جدید کنسول ها و .....
همه جور بازی جدید پلی 3 و ایکس باکس در حال خرید و فروش هست تو پاساژ!

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
1 . جو مذهبی شهر مقدس قم و نظارت سنگین ارگان های وزارت فرهنگ و ارشاد باعث و بانی این رکود شده .
2 . قطب گیمینگ شهر مقدس قم از بازار کویتی ها به جای دیگری منتقل شده و من نمی دانم .
3 . با عوض شدن نسل و ورود کنسول های جدید و گرون قیمت . تقا ضای خرید برای این کنسول ها کم شد .

شاید دوستان قمی کم سن و سال متوجه قضیه نباشن ولی کسایی که از قبل این بازار رو دیدن می دونن که ...........................................
با تشکر
بله منم با گزینه اول موافقم ، یادمه یه بار رفتم تیکن 4 بخرم همشون اینور و اونورو نگاه میکردن و میگفتن نداریم قدغا شده....! :|بعد دوستم رو فرستادم رفت از همون مغازه خرید و آورد...( این یه مثال بود)

خدای جنگ

کاربر سایت
Jun 16, 2011
75
نام
مهدي
من حرفي ندارم فقط ميدونم كه قم از نظر گیم افتضاحه!!:(((متأسفانه)

يعني براي ps3 فقط بازار كويتي وفادار و 2000 ميارن بعضي وقتا ياس هم مياره
لوازم جانبي كه حرفشو نزن ...=((

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
دوست عزیز قم دیگه از هز لحاظ بگی عقب مونده دیگه گیم که جای خود دارد*
1-نظارت و همچین* چیزی خیلی نیستش یا اصلا نیستش
2-نه به جای دیگه منتقل نشده*
به نظر من از نظر بروز بدون بازی کنسول خود کنسول و حک اینجور چیزی به ترتیب مغازه های کویتی هستند*
A-یاس
B-دو هزاز
C-کوثز
D-وفادار
3-بی بخاری مردم قم و خسیس بازی هاشون وضع پاساج اینطوری کرده*

خدای جنگ

کاربر سایت
Jun 16, 2011
75
نام
مهدي
دوست عزیز قم دیگه از هز لحاظ بگی عقب مونده دیگه گیم که جای خود دارد*
1-نظارت و همچین* چیزی خیلی نیستش یا اصلا نیستش
2-نه به جای دیگه منتقل نشده*
به نظر من از نظر بروز بدون بازی کنسول خود کنسول و حک اینجور چیزی به ترتیب مغازه های کویتی هستند*
A-یاس
B-دو هزاز
C-کوثز
D-وفادار
3-بی بخاری مردم قم و خسیس بازی هاشون وضع پاساج اینطوری کرده*

>:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر