PS3 داران دبی

kautuver

کاربر سایت
Aug 9, 2011
7
توی امارات زندگی میکنید؟؟؟
به نظر من توی مغازه ها بهتره چون ارزون تر میدند.فقط یه چیزی هست اینکه باید مواظب باشین که جنس دسته دوم بهتون ندند.

نه برادر عبّاس ، منم اسمم عبّاس هست;-)
قراره بيام گفتم دسته خالی برنگردم

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
سلام می خواستم بدونم تو دبی فروشگاه رسمی playstation وجود داره یا مثل ایران نمایندگی سونی عهده داره فروش گیمینگه
منظورم اینکه فروشگاه انحصاری پلی استیشن ...... فقط هم ps کار کنه نه مثل ایران هم نیتندو باشه هم مایکرو هم سونی ........به نظرم فروشگاه انحصاری تو دبی نباشه :-b

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
سلام می خواستم بدونم تو دبی فروشگاه رسمی playstation وجود داره یا مثل ایران نمایندگی سونی عهده داره فروش گیمینگه
منظورم اینکه فروشگاه انحصاری پلی استیشن ...... فقط هم ps کار کنه نه مثل ایران هم نیتندو باشه هم مایکرو هم سونی ........به نظرم فروشگاه انحصاری تو دبی نباشه :-b

فروشگاه رسمی پلی استیشن؟؟؟؟
اگر هم باشه من تا حالا ندیدم.
اما فروشگاه های بزرگ مثل کارفور و ... وسایل برقی زیاد دارند اما فروشگاه انحصاریه پلی استیشین رو من تا حالا ندیدم!

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
فروشگاه رسمی پلی استیشن؟؟؟؟
اگر هم باشه من تا حالا ندیدم.
اما فروشگاه های بزرگ مثل کارفور و ... وسایل برقی زیاد دارند اما فروشگاه انحصاریه پلی استیشین رو من تا حالا ندیدم!
Jumbo Electronics فک کنم فروشگاه ِ رسمی سونی باشه.

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
ممنون می شم اگه توضیح بدین در مورد این jumbo el

شما ایران هستید یا امارات؟؟
فروشگاه jumbo electronics یک فروشگاهی هست مخصوص وسایل برقی مثل تلویزیون , لپتاپ , کامپیوتر , موبایل , دوربین و ... اما فروشگاه اختصاصی سونی نیست.همه نمونه مدل داره.سامسونگ , پاناسونیک , ال جی , سونی و ...
شما چیزی لازم دارید؟اگر دارید بگید شاید بتونم کمکتون کنم.

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
اون هایی که در دبی زندگی می کنند لطفا قمت ps 3 با دسته move با کپی خور کردن در دبی چند درهم است و قیمت به ایرانی هم بگید

saeedde

کاربر سایت
Jan 6, 2012
8
من خریدار یه کنسول پی اس 3 کارکرده هستم. به قیمت خوبی میخرم فریمر باید 3.55 باشه .اسلیم و هار حداقل 120 تا 250
اهواز هستم از کل خوزستان حضوری ولی اگه کسی از شهرستان هست هزینه پست با خودش.تا 350 هزار تومن هم حاضرم پول بدم
با تشکر
09393245360

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
دوستان یه جای خوب تو دبی معرفی کنین واسه خرید PS3 . لطفا ادرس mall ندین . یه جا باشه مثل نمایندگی سونی یه همچین جایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر