ps3 داران تهران (پایتخت)

برو توپخونه 70-80 تومن از جمهوری هم حتی ارزون تره.

دسته به اسم اوریجینال بهت می ده که کاور و پک و همه چی داره اما وقتی مقایسه می کنی می بینی خیلی مویی متفاوتند. ظاهر یکیه ها، ولی چون از رو اصلش قالب گرفتند، یه نیم سایز بزرگ تر و سنگین تره که خیلی محسوس نیست. اما شارژش زودتر تموم میشه.

کسی اگه جایی سراغ داره که دسته اصل اصل اصل خود دستگاه رو می فروشن بگه.

آخرین ویرایش:
آقا ممنون دستت درد نکنه من ایکس باکسم دارم واسه بازی انحصاریاش می خوام
اونم از توپ خونه گرفتم خدا رو شکر 2ساله داره کار می کنه !
ولی الان این ریفر و اینا اومده می ترسم ....
اصلا الان بگیرم یا صبر کنم مهر اینا ؟

عجله اگه نداری بذار بعد تابستون که الان خیلی گرون شده.

ریفر چیه برای منم توضیح بده یاد بگیرم.

من نفهمیدم بالاخره بازی اصل اکس باکس می خوای یا پی اس تری یا دسته؟!:d

نه ایکس باکس که دارم
ریفر به دستگاهی می گن که خراب شده یا تو بار خورده زمین دوباره رفته کارخونه تعمیر شده دوباره اومده تو بازار اینا بجای آکبند می دن . ولی اسلیم من شنیدم نیستش ریفرش فت ریفر زیاده
آره وامیستم
340 بود ps3 !!!

بود؟ کِی بود؟ کجا بود؟ من اولهای تیر از توپخونه خریدم 450! هفته پیشش دوستم خریده بود 410! تو جمهوری 80 تومن گرونتر بود ورژن اسلیمش. اونا می دادن 540. جمهوری می داد 620!!

ممنون از توضیحت بابت ریفر. من هنوز به اعتبار دادن نرسیدم که تشکر کنم ازت. ولی خیلی سخته دسته اصلی رو از فرعی تشخیص دادن. همون تو خارج (امریکا) هم سخته. رفتم خوندم، خیلی ها همین مشکل رو دارن که بهشون انداختن. یعنی می گم بگیم از خارج بیارن هم بدتره، چون دستمون به یارو نمی رسه بزنیم تو سرش!! ولی یه راهش اینه که (اگه بذاره بازش کنیم که نمی ذاره) دسته خودمون رو ببریم. بگیریم هر دو دستمون. تقلبیه یه هوا سنگین تره. پشتش هم با الکل پاک میشه. همون 60 تومن هم می فروشن. خودشون هم نمی دونن تقلبیه!!

آخرین ویرایش:
بود؟ کِی بود؟ کجا بود؟ من اولهای تیر از توپخونه خریدم 450! هفته پیشش دوستم خریده بود 410! تو جمهوری 80 تومن گرونتر بود ورژن اسلیمش. اونا می دادن 540. جمهوری می داد 620!!

ممنون از توضیحت بابت ریفر. من هنوز به اعتبار دادن نرسیدم که تشکر کنم ازت. ولی خیلی سخته دسته اصلی رو از فرعی تشخیص دادن. همون تو خارج (امریکا) هم سخته. رفتم خوندم، خیلی ها همین مشکل رو دارن که بهشون انداختن. یعنی می گم بگیم از خارج بیارن هم بدتره، چون دستمون به یارو نمی رسه بزنیم تو سرش!! ولی یه راهش اینه که (اگه بذاره بازش کنیم که نمی ذاره) دسته خودمون رو ببریم. بگیریم هر دو دستمون. تقلبیه یه هوا سنگین تره. پشتش هم با الکل چاک میشه. همون 60 تومن هم می فروشن. خودشون هم نمی دونن تقلبیه!!

یادمه یه تاپیک در مورد دسته تقلبی و اصل تو همین فروم بودش ها!
اما در کل فقط کافیه که موقع خرید قید کنی تو فاکتور که اگه 2 چراغه بشه باید پولت رو پس بده!
شماره سریال دسته رو هم تو فاکتور قید کنه و فاکتور رو هم مهر کنه!
بعد شما دسته رو میاری و با جدید ترین آپدیت ps3 باهاش وصل میشی اینترنت، اگه تقلبی باشه 2 چراغش روشن میمونه و دیگه وایرلسش کار نمیکنه!
البته میدونی که دسته های اصلی 5 تا جای پیچ داره پشتش ها!اینم نگاه کنی موقع خرید بد نیست!

من هم دسته اصلی دارم، هم 60 تومن دادم یکی خریدم.

عین همن کاملا شبیه هستن. فقط همون تفاوت وزن و بحث الکل رو دارن. نمی گم اصل نیست یا هست، اما شارژش به مراتب زودتر تموم میشه. اینترنت هم خوندم خود امریکایی ها همین مشکلات رو دارن. از خود منایندگی هم ممکنهن بخری بهت همینو بده. اون تقلبی فاجعه ها رو نمی گن من دیگه. آره دیدم تو یوتیوووب. این مال منو بدم دستت عمرا اگه به وزنش توجه نکنی نفهمی کدوم مال خود دستگاهه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or