ps3 داران بندرعباس

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
با سلام خدمت دوستان همشهری عزیز؛

یک دستگاه PS3 اسلیم 160 گیگ کپی خور شده ورژن 3.55 همراه با تعدادی بازی انحصاری مثل GT5 ، Heavy Rain و U3 ، تعدادی بازی PSN و یک بلوری اوریجینال جهت اجرای بازی ها ؛ با کارکرد بسیار کم (چیزی حدود 1 بار در هفته یا کمتر ) فروخته میشه. همچنین همه ی متعلقات دستگاه شامل کارتن ، دسته و کابل شارژ دسته و ... موجوده و به خریدار عزیز تقدیم میشه.

با Xbox 360 Slim 250 GB هم تعویض میشه و بقیه ـش رو سر میدم. راستی اولویت با تعویض هست.

خریداران عزیز در صورت تمایل P.M بدهید.

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
دوستان عزیز سلام!!!
هر کی بندر بازی اورجینال داره می خواد بازی ها رو تعویض کنه یا بخره یه پی ام به من بده شاید بتونم بازی ها رو با هم تعویض کنیم با یه ذره اینور و اونور فقط اورجینال!!!
اگه کسی دسته ps3 هم داره و قصد فروش رو داره با قیمت مناسب به من خبر بده.
با تشکر

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
دوستان تعداد محدودی هارد اکسترنال 1 ترابایتی برای فروش موجود هستش.قیمت هاردها هم 160 تومن.

توشیبا یو اس بی 3.

اپل یو اس پی 2.

وسترن یو اس پی 2.

میتونید از طریق شماره تماس که توی فروشگاه هست تماس بگیرید.

با تشکر

majid_karimi63

کاربر سایت
Mar 12, 2011
33
نام
مجید
رضا بابا نهی پیدات نین دیر به دیر اتی تو ps3 هم یه رو انلاین ابی تا یه ماه دگه نتی

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

من بازی red dead رو دارم و بازی گاد3 و آنچارتد 2 .

رضا بابا نهی پیدات نین دیر به دیر اتی تو ps3 هم یه رو انلاین ابی تا یه ماه دگه نتی

TIEST0

کاربر سایت
Oct 27, 2011
126
نام
MUHAMMAD
دوستان چند تا بازی اورجینال هست واسه فروش هر کسی خواست میتونه تماس بگیره یا pm بده.

انچارتد 1 و 2 .نینجا گیدن 2 .

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سام هستم سونی 3 رو 2010 خریدم با متال و وینینگ الون شروع کردم و الان که کپی خور کردم dead space 2-kilzone 2 - 3 - resident evil 5 چند تا دیگه دارم بازی میکنم .

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
kombat 9 fifa 12 tekken 6 final fantasy xii و...

اگر خواستی شمارتو بده برای هماهنگی . البته الان تازه یه بازی دستم رسیده اینو تموم کنم چند عنوان دیگه میگیرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر