PS3 داران اهواز

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من هم سال نوی شمسی رو به یکایک خوزستانی های عزیز و البته سایر اعضای بازی سنتر تبریک میگم.

إن شاء الله امسال نرخ دلار بخوره توی سرش هر جوری که هست ( گرون شدن نفت ، بالا رفتن قیمت طلا و ... ) بلکه بتونیم ارزون تر بازی آک بخریم ! :D

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام یه سوال فنی دارم بچه ها...
بازی uncharted 2 رو کپی کردم روی هارد داخلی بازم اجرا نشد یعنی رو لود اولیش که گوشه ی پایین سمت راست عکس یه عصا که در حال چرخشه میاد اما یه ساعتم صبر کردم بازم رد نشد!!! حجم بازی هم 17.4گیگ هستش...یعنی مشکل از کجاست؟؟

BlackDeath

کاربر سایت
Nov 27, 2011
137
سلام یه سوال فنی دارم بچه ها...
بازی uncharted 2 رو کپی کردم روی هارد داخلی بازم اجرا نشد یعنی رو لود اولیش که گوشه ی پایین سمت راست عکس یه عصا که در حال چرخشه میاد اما یه ساعتم صبر کردم بازم رد نشد!!! حجم بازی هم 17.4گیگ هستش...یعنی مشکل از کجاست؟؟
داداش حجم اصلی بازی 21.91 گیگ هست بازیت رو عوض کن.

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم اهواز دانگل تروبلو می خواستم اونجا چه قیمت هست از کجا بگیرم و اینکه کی بیام که گیرم بیاد زنگ زدم ضیا گفت 14 به بعد میاره من زودتر می خوام بیام

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم اهواز دانگل تروبلو می خواستم اونجا چه قیمت هست از کجا بگیرم و اینکه کی بیام که گیرم بیاد زنگ زدم ضیا گفت 14 به بعد میاره من زودتر می خوام بیام

محسن جان ، شاید بتوانی داخل پاساژ نخل گیر بیاری. خیابان کاوه است. البته قیمت داشته باش و برو جلو ، اونجا گرگ زیاده ...

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
ببخشید کسی MW3 رو نداره نمیخواد اک باشه قیمت هم خوب باشه
انگگار قحطی MW3 اومده

-میگم الان که اکانت PSN ام ریجن 2 هست با بازی ریجن 1 میتونم انلاین بازی کنم؟!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ببخشید کسی MW3 رو نداره نمیخواد اک باشه قیمت هم خوب باشه
انگگار قحطی MW3 اومده

-میگم الان که اکانت PSN ام ریجن 2 هست با بازی ریجن 1 میتونم انلاین بازی کنم؟!

به هیچ عنوان مشکلی نخواهی داشت. فقط یه سری چیزهای بازشونده هستند که فقط با ریجن همون کد باز می شوند که زیاد هم مهم نیست. وگرنه آنلاین بازی کردن روی هر ریجنی میشه.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام بچه های خونگرم اهواز
دوستان یه سوال مسخره :d من سه روزه دارم میرم پاساژ نخل و میام ولی باز نمیکنه ! کسی اخیرا نرفته؟ من نیم ساعت پیش هم رفتم کلا طالقانی بسته بود.
ممنون

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام بچه های خونگرم اهواز
دوستان یه سوال مسخره :d من سه روزه دارم میرم پاساژ نخل و میام ولی باز نمیکنه ! کسی اخیرا نرفته؟ من نیم ساعت پیش هم رفتم کلا طالقانی بسته بود.
ممنون

=))
آرمان جان ، فردا ساعت 10 بروی احتمالاً بیشترشون باز هستند ! امروز جمعه است !!! همیشه جمعه ها کل بازار غیر ساندویچی ، بستنی و خواروبار فروش ها تعطیل هستند !

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
سلام به بچه های اهواز . کسی اورجینال call of duty 4 modern warfare 1 رو داره .
حالا یا می خرم ازش یا با بازی wet عوض می کنم .
-----------------------------------------
اگر بازی هک شده 3.55 modern warefare رو دارید . من 40 تا بازی دارم حاضرم تبادل کنم (رو هارد می زنم براتون). ;;)
-----------------------------------------

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
محسن جان ، شاید بتوانی داخل پاساژ نخل گیر بیاری. خیابان کاوه است. البته قیمت داشته باش و برو جلو ، اونجا گرگ زیاده ...

ممنون بخاطر جواب حامد پاساژ نخل رفتم من زیاد هم رفتم نمی دونی قیمت اونجا چقدر هست.

بعد دوستان یه دونه ps3 هست با هارد250 و یه دسته با ایکس باکس عوض می کنم هر کی خواست.اسلیم هم هست یه سال خریداری شده هک شده خیلی هم کم کار نکرده فریمور 3.55

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ممنون بخاطر جواب حامد پاساژ نخل رفتم من زیاد هم رفتم نمی دونی قیمت اونجا چقدر هست.

بعد دوستان یه دونه ps3 هست با هارد250 و یه دسته با ایکس باکس عوض می کنم هر کی خواست.اسلیم هم هست یه سال خریداری شده هک شده خیلی هم کم کار نکرده فریمور 3.55

قربانت ، نه والا ... من دستگاهم اوریج است پام رو اونجا نمیزارم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر