PS3 داران اهواز

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209

کلا این کابل هایی که مغازه ها تو اهواز می فروشن همه آشغالن من یه بار 3 تا کابل ازشون گرفتم تست کردم تا 720 پی رو جواب دادن بردم پس دادم. تازه قیمت هم که وحشتناک می دن من پیشنهادم اینه از سایت های معتبر مثل چاره بگیرم و حتما هم کابل 1.4 باشه قیمتشان زیاد با بازار تهران تفاوتی نداره

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
سلام دوستان من به تازه گی یک فروند Led 46 7770 سامسونگ خریدم می خواستم با ps3 فیلم بلو ری 3d ببینم تکنولوژی این مدل led هم active shutter هست تو سایت ها خوندم که fw 3.55 واسه دیدن فیلم 3d کافیه اما یک نفر به من گفت اگه بخوای tin tin ببینی باید فیرمور ps3 آپدیت بشه این صحت داره؟ اگه آره چی کار میشه کرد راستی فیرمور ps3 من 3.55 کپی خور شده است جایی هست اهواز تو کار فیلم 3d باشه؟ به یک عدد هارد اکسترنال 500 به بالا کارکرده نیازمندیم یعنی خریدارم!!

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان من به تازه گی یک فروند Led 46 7770 سامسونگ خریدم می خواستم با ps3 فیلم بلو ری 3d ببینم تکنولوژی این مدل led هم active shutter هست تو سایت ها خوندم که fw 3.55 واسه دیدن فیلم 3d کافیه اما یک نفر به من گفت اگه بخوای tin tin ببینی باید فیرمور ps3 آپدیت بشه این صحت داره؟ اگه آره چی کار میشه کرد راستی فیرمور ps3 من 3.55 کپی خور شده است جایی هست اهواز تو کار فیلم 3d باشه؟ به یک عدد هارد اکسترنال 500 به بالا کارکرده نیازمندیم یعنی خریدارم!!

نه ربطی نداره. کلا" 3.55 برای همه ی فیلم های سه یعدی هستش. من تو اهواز کسی رو ندیدم که ت کار فیلم سه بعدی باشه.
ولی اگر فیلم میخوای (اورجینال) که قیمتشون هم بالا 78 تومن هستش, لگو که سایت بت معرفی کنم!

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد

امیر جان فریمور 3.55 واسه 3D کافیه ولی بعضی از فیلم ها کابل 1.4 میخوان حتما باید ورژن 1.4 باشه.
اگه فیلم خواستی شماره یه نفر بت میدم هرچی خواستی واست میاره.

mehran ps3

کاربر سایت
Nov 18, 2011
28
نام
مهران
سلام بازی هوی رین رو هر کی داره برای فروش بهم اس بده
توجه:بازی ها باید بدون خش و بسیار تمیز باشن
09386111518

آخرین ویرایش:

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان. کسی اینجا FIFA 12 داره؟ میخوام BF 3 عوض کنم. ولی برای یه مدت محدود. فیفا رو برای فقط عید میخوام!

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام از بربکس اهوازی کسی میدونه چطور میتونم بازیای زیرو روی اینترنال 20گیگم اجرا کنم اصلا روشی راهی نداره بشه روی اکسترنال اجراشون کنم!؟!؟!؟

heavy rain...killzone3....uncharted2

بچه ها هیچکس نمیتونه کمکم کنه حداقل یه راهنمایی کوچولو!!

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
بچه ها هیچکس نمیتونه کمکم کنه حداقل یه راهنمایی کوچولو!!

عزیز جان, اگر میبینی کسی پاسخ نمیده, حتما" دلیلی داره, یکی کپی خور نکرده (مثل من) یا که از این جور چیزا سر در نمیاره (بازم مثل من),بعضی ها هم که...! , بعضی ها هم میدن بیرون (اکثرا"). شما برو PS3 Jailbreak سوالات رو بپرس, مطمعنم اونجا پاسخت رو سریع تر میگیری!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان ، طلسم رو شکستم و کنسول رو وصل کردم ! حدود 3 ساعت پیاپی داشتم بازی می کردم ! :D
از راهنمایی های حسین جان هم فوق العاده متشکرم.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

dorodus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
12
نام
بسیار بخشنده
سلام همشهریا و همسایه های عزیز

آقا ما یه ps3 فت 80گیگ داریم.
فرمورش 4.11 هست.

دوستان ،
تو اهواز کسی رو میشناسن که با قیمت مناسب دانگرد کنه؟

اگه کسی از دوستان هم کنسول کپی خور داره وقصد تعویض با کنسول بنده رو داره بنده ذر خدمت هستم.حضوری هم تعویض میکنیم.

آخرین ویرایش:

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر