ps3، باندل فاینال فانتزی

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ffvii1b.jpg

اسکوار انیکس قصد دارد یک باندل جدید از PS3 را عرضه کند. این کنسول از نوع 160GB بوده و بر روی بدنه کنسول لوگوی گرگی که بر روی سینه کلود استرایف چسبیده، قرار دارد و همچنین یک کپی از فیلم Advent Children Complete و دموی FFXIII نیز در بسته موجود می‌باشد.

این سومین پک مخصوصPS3 می‌باشد که در طی سه هفته گذشته در ژاپن رونمایی شده است. در هفته قبل یک باندل از Resident Evil 5 و قبل از آن نیز یک پک Yakuza 3سفید نشان داده شده بودند.

قابل ذکر است که انیمیشن FFVII: ACC و نسخه دموی FFXIII برای 16 اپریل در ژاپن عرضه می‌شوند. نسخه کامل FFXIII نیز در همین امسال در ژاپن عرضه می‌شود در حالیکه برای مناطق دیگر در آپریل 2010 و یا حتی دیرتر در نظر گرفته شده است.

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
بچه ها یک سری از این انیمشن ها اومده که عینک های سه بعدی جدید رو هم ساپورت می کنه که ای کاش ff7acc هم اینجوری بود.
مثلا به دو نیم متر شمشیر سفیروث از تو مانیتور میومد بیرون:biggrin1: فکر کنم حسین خیلی خوشش میومد:biggrin1:
والا من تا جایی که دیده بودم کارتون شرک ازین عینک ها داشتش:biggrin1: بابا جون من دیدم ازین عینکا و جاتون خالی باهاش کارتون هم نگاه کردم. خدا قسمتتون کنه بتونید باهاش ببینید، یه صفای خاصی داره:biggrin1: اصلا من داشتم کارتون شرک رو باهاش میدیدم حس میکردم دارم واقعا پیش اون خر شرک و اینا راه میرم. خدا توفیق بده انشالله همه با هم:biggrin1: ولی خداییش من هر چی نگاه کردم هیچ فرقی نداشتش. شاید هم من دچار شب کوری مضمن هستم:biggrin1:
مهدی مطمئنی؟!؟؟؟ همزمان؟ بعیده...:biggrin1:
بعله برای PS3 و Xbox همرمان عرضه میشه ولی وقتی که توی ژاپن همه نگاه کردنش بعد از حالت انحصار در میادش و میره واسه تیم ملی:biggrin1:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
شاید هم من دچار شب کوری مضمن هستم
فرق داره از این جدیدا رو می گم. اونها سیستمشون کارشون قدیمیه.:biggrin1: نمیشه. باید سه بعدی هم فیلم برداری بشه. چند تا انیمیشن جدید مثل مانسترها که قرار بیاد ! اینجوریه . تنکولوژی 2009ـه:biggrin1:
بعله برای PS3 و Xbox همرمان عرضه میشه
منبع بده که واسه امریکا یا اورپا همزمانه:biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بچه ها یک سری از این انیمشن ها اومده که عینک های سه بعدی جدید رو هم ساپورت می کنه که ای کاش ff7acc هم اینجوری بود.
مثلا به دو نیم متر شمشیر سفیروث از تو مانیتور میومد بیرون:biggrin1: فکر کنم حسین خیلی خوشش میومد:biggrin1:
راستی :eek:ایول چه حالی کنیم ما با این عینک :love:
بابا بعد میترسم بزنه من جای کلود بکشه:-":biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر