ps3، باندل فاینال فانتزی

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ffvii1b.jpg

اسکوار انیکس قصد دارد یک باندل جدید از PS3 را عرضه کند. این کنسول از نوع 160GB بوده و بر روی بدنه کنسول لوگوی گرگی که بر روی سینه کلود استرایف چسبیده، قرار دارد و همچنین یک کپی از فیلم Advent Children Complete و دموی FFXIII نیز در بسته موجود می‌باشد.

این سومین پک مخصوصPS3 می‌باشد که در طی سه هفته گذشته در ژاپن رونمایی شده است. در هفته قبل یک باندل از Resident Evil 5 و قبل از آن نیز یک پک Yakuza 3سفید نشان داده شده بودند.

قابل ذکر است که انیمیشن FFVII: ACC و نسخه دموی FFXIII برای 16 اپریل در ژاپن عرضه می‌شوند. نسخه کامل FFXIII نیز در همین امسال در ژاپن عرضه می‌شود در حالیکه برای مناطق دیگر در آپریل 2010 و یا حتی دیرتر در نظر گرفته شده است.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
سایت های Famitsu, Kotaku هم گفتن ffacc در سه ویرایش روی بلوری میاد:

1.First Edition که دمو ffxiii و تریلر ffxiiiv هم توشه
regular edition.2بدون دمو های ffxiii
priciest edition.3 این ورژن هم با bundle (که همینه)

این دمو واسه 360 هم هست؟ یا فقط نسخه ژاپنیه؟
نه . واسه X360 بازی ffxiii نسخه دمو نداره چون تا بازی روی ps3 ساخته نشه خبری نمیشه. احتمالا عرضه واسه 360 میره برای اواخر2010.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
ولی ای کاش حداقل شمشیره سفیروث را میگذاشتند:(

دوست عزیز همین که فیلم Advent Children و دموی FF XIII رو تو این باندل گزاشتن واسه خودش خیلی هستش

البته اگر جا میشد زیاد فکر بدی نیست :cheesygri

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
m

تا حالا چیزی از گیم پلی FF 13 ندیدیم ولی به نظر من که ماله PS3 از 360 ش ضعیفتره چون به همون دلیلی که بازی های مولتی روی 360 بهتر از PS3 یه ولی یه خوبی که ماله ps3 داره مولتی دیسک نبودنشه
آخه دموی بازی هم پولی باید باشه یا رو دستگاه Bundle بدن????????
سونی یه بازیو 2 بار میکنه تو پاچه ی مردم (حالا اگه کپی بود زورم نمیومد بخرم)
این سونی مسخرشو با این دمو دادنش در اورده مثل سری GT و GOW و 2 Killzone و ...
من خودم تازه Ps3 خریدم قبلا 360 داشتم FAN بازیم در نمیارم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تا حالا چیزی از گیم پلی FF 13 ندیدیم ولی به نظر من که ماله PS3 از 360 ش ضعیفتره چون به همون دلیلی که بازی های مولتی روی 360 بهتر از PS3 یه ولی یه خوبی که ماله ps3 داره مولتی دیسک نبودنشه
آخه دموی بازی هم پولی باید باشه یا رو دستگاه Bundle بدن????????
سونی یه بازیو 2 بار میکنه تو پاچه ی مردم (حالا اگه کپی بود زورم نمیومد بخرم)
این سونی مسخرشو با این دمو دادنش در اورده مثل سری GT و GOW و 2 Killzone و ...
من خودم تازه Ps3 خریدم قبلا 360 داشتم FAN بازیم در نمیارم.

یکم تحقیق بدم نیست قبل این که یه حرفی بزنی. FF 13 رو PS3 ساخته میشه و رو 360 پورت میشه

حالا که PS3 داری یکم صبر چیز خوبیه همون جوری که من 4 سال برای MGS4 , KILLZONE 2 صبر کردم :love:

آخه GOW3 وKILLZONE 2چه ربطی داره به دموی فروشی نمیدونم دموی که فروش میره کار شرکت سازنده هستش که سازنده این بازی اسکور انیکس هستش حالا با بندل دادن و ندادنش ربط به شرکت داره همون جوری که مولتیش کرد بازی رو میخواد دموی بازی رو بفروشه

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
تا حالا چیزی از گیم پلی FF 13 ندیدیم ولی به نظر من که ماله PS3 از 360 ش ضعیفتره چون به همون دلیلی که بازی های مولتی روی 360 بهتر از PS3

درباره ی چیزی که نمیدونی لطفآ نظر نده!

حالا خوبه خودشم میگه چیزی از گیم پلی بازی ندیدیم

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
147.jpg

اسم این باندل جدید "Cloud Black" هستش و به نظر میرسه که اولین 160GB هست که در ژاپن عرضه میشه. رنگش با ورژن پیانو بلک PS3 متمایز هستش.قیمتش 49,980 yen ( چیزی نزدیک به $550 ) میباشد. همچنین در مورد FFXIII demo disc که همراه این باندل هست باید گفت که تمام تریلرهای جدید بازی Agito و Versus رو همراه داره.
در مورد اون اضافات FF:AC که روی بلوری هست هم در تاریخ April 16 عرضه خواهد شد و قیمتش 4,900 yen (حدود $54) میباشد که البته بدون دموی Final Fantasy XIII هستش و اگه بخواین با دموی این بازی رو تهیه کنید قیمتش 5,900 yen (تقریبا $65) میباشد.
146.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
147.jpg

اسم این باندل جدید "Cloud Black" هستش و به نظر میرسه که اولین 160GB هست که در ژاپن عرضه میشه. رنگش با ورژن پیانو بلک PS3 متمایز هستش.قیمتش 49,980 yen ( چیزی نزدیک به $550 ) میباشد. همچنین در مورد FFXIII demo disc که همراه این باندل هست باید گفت که تمام تریلرهای جدید بازی Agito و Versus رو همراه داره.
در مورد اون اضافات FF:AC که روی بلوری هست هم در تاریخ April 16 عرضه خواهد شد و قیمتش 4,900 yen (حدود $54) میباشد که البته بدون دموی Final Fantasy XIII هستش و اگه بخواین با دموی این بازی رو تهیه کنید قیمتش 5,900 yen (تقریبا $65) میباشد.
146.jpg

عجب چیزی گذاشتی عجب عکسه جالبی روی جلده بلوریش حال کردم :love::biggrin1:
ای کاش میشد بخریش ولی حیف واقعا حیف:(

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
بچه ها یک سری از این انیمشن ها اومده که عینک های سه بعدی جدید رو هم ساپورت می کنه که ای کاش ff7acc هم اینجوری بود.
مثلا به دو نیم متر شمشیر سفیروث از تو مانیتور میومد بیرون:biggrin1: فکر کنم حسین خیلی خوشش میومد:biggrin1:

واقعا رو اعصاب قدم میزنه این ژاپنی بازی SE . مثل آدم بیان نسخه انگلیسی بدن. مثلا overseas شدن.
برای مناطق دیگر دنیا هم نسخه ps3 و 360 همزمان عرضه میشند.
مهدی مطمئنی؟!؟؟؟ همزمان؟ بعیده...:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر