Ps2 پرفروش ترين کنسول تاريخ

Pagani

کاربر سایت
Jan 21, 2007
28
همونطور که ميدونيد پرفروش ترين کنسول تا اين لحظه گيم بوی بوده که حدود ۱۱۸ مليون از اون به فروش رفته ولی PS2 الان فاصلشو به کمتر از يک مليون رسونده و بزودی از گيم بوی جلو ميزنه که واقعا لياقتشو داره با حدود ۱۱۷ مليون و ۸۰۰ هزار
http://vgchartz.com/worldcons.php
حالا از کسایی که این کنسول محبوب و دوست داشتنی رو دارن میخوام بپرسم که اولین بار کی با هاش اشنا شدین و چند سال پیش اونو خریدین و به چه قیمتی ؟ و اولین بازی که باهاش کردین چی بود ؟
و همچنین فروش کلی PS2 چقدر پیش بینی میکنید ؟ ایا به ۱۵۰ ملیون میتونه برسه یا نه ؟ ;)

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
من یادمه اولین PS2 رو حدود 165000 تومن خربدم با یه دسته اضافی و کارت مموری و بازی Devil May Cry 1 که روش بعنوان اشانتیون بهم دادن . :love:

یادش بخیر :cheesygri

ولی کاملا یادمه که اولین گرافیکی که از بازیهای PS2 دیدم ، مربوط به دسک دموی خود کمپانی سونی بود که روی دستگاههای قدیمی وجو داشت و دوموی بازی استثنایی Dark Cloud 1 رو بازی کردم و واقعا از گرافیکی که پلی 2 تولید میکرد ، کلی ذوق زده شده بودم :love:

بنظر من که میتونه رکورد 150 میلیون رو تو فروش بشکونه
;)

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
پر فروش ترين لوازم الکتريکی جهان گوشی موبايل 1100 بوده که حتی از کل کنسول های پلی استيشن تاحالا بيشتر فروخته و هنوز هيچ وسيله الکتريکی نتونسته رکوردش رو بشکونه
ps2 هم در حد خودش خيلی خوب کار کرد
واقعاً سخت افزار نداشت در مقايسه با کنسول های الان!

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
من سال 84 خريدم و150000 و بازي الون 7 رو بهم اشانتيون داد و بهترين بازي كه باهاش كردم God Of War 1...2 بود

و با علاقه زيادي كه به اين كنسول دارم با وجود كنسلول هاي جديد ديگه فكر نميكنم به 150 ميليون برسه :(

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
PS2 به نظرم حتی جدا از بحث کنسول بودنش یکی از بهترین دستگاههای زمان خودش و چندین سال بعد از خودش بوده!
به نظر میاد با وجود اینکه سونی برای تولید نسل چهارم این کنسول هم سرمایه گذاری کرده و تا چند ماه دیگه برای فروش آماده میکنه به طور قطع فروش 150 میلیون رو باید رد کنه! یعنی اگه قرار باشه که نکنه سونی براش سرمایه گذاری نمیکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر