PS Plus رایگان برای اعضای بازی سنتر

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
هنوز میتونید بسازید دوست عزیز؟
یکی رو قبلا برام ساخته بودید وقتی تو store میرم مینویسم 14 اصن پلاس رایگان نمیاد

چطور دیجی کالا هنوز میفروشه مشتری ها هم راضی هستند

Hamidreza49

عضو جدید
Aug 26, 2020
1
دوستان سونی تعداد زیادی از روش هایی که دیگران یاد دادن رو داره پچ میکنه
اگر مشکلی تو ساخت اکانت پیش بیاد تو تاپیک اعلام میکنم که دوستانی که از اون به بعد درخواست بدن بدونن اکانت نمیشه ساخت

درحال حاضر هم من تعدادی اکانت دارم که قبلا خودم ساختم البته روشی هست که باهاش دارم هنوز اکانت میسازم
پس کسی خواست همینجا اعلام کنه تا براش اکانت بفرستم
سلام میشه لطفا دوتا اکانت یکساله برام بسازید؟

• Like
Reactions: Bizhanl

parsa_gamer32

عضو جدید
Apr 14, 2021
1
اگر مشکلی تو ساخت اکانت پیش بیاد تو تاپیک اعلام میکنم که دوستانی که از اون به بعد درخواست بدن بدونن اکانت نمیشه ساخت

درحال حاضر هم من تعدادی اکانت دارم که قبلا خودم ساختم البته روشی هست که باهاش دارم هنوز اکانت میسازم
سلام داداش میشه به من دوتا بدی؟! واقعا تو این زمونه کمتر کسی به گیمر کمک میکنه

Mahdi-791

عضو جدید
May 12, 2021
1
س
سلام
شما احتمالا همه در مورد پلاس های 14 روزه شنیده اید که بعضی افراد با قیمت هایی مثل 5 تومن تا 20 تومن میفروشند
خوب میخوام اول توضیح بدم این پلاس های 14 روزه به چه شکل هستند
1. سونی به کسانی که برای اولین بار کنسول میخرند و کارت اعتباری خودشون رو تو تنظیمات اکانت کنسول وارد میکنند 14 روز پلاس رایگان میده ( اما متاسفانه برای ایرانی ها که کارت اعتباری ندارند غیر ممکنه )
2. حالا با استفاده از یه سری روش میشه این پلاس 14 روزه رو فعال کرد ( البته بازم نیاز به اکانت و کارت اعتباری هست )
3. پس باید تا اینجا فهمیده باشید که پلاس های 14 روزه اکانت هستند نه کد
-
-
این مدل از پلاس نه غیر قانونی هست نه هیچ مشکلی داره به شکلی که اگر از کسانی که پلاس 14 روزه رایگان میفروشند خرید کنید یک اکانت بهتون میدن که روش پلاس 14 روزه فعال شده
ولی اصلا و به هیچ وجه نترسید اون اکانت نه هکی هست نه چیزی فقط یک اکانت سادس که روش کارت اعتباری خورده و چون سونی به عنوان یک اکانت جدید میشناستش بهش پلاس 14 روزه رایگان میده
به همین سادگی و خوشمزگی
شما برای آنلاین بازی کردن نیاز به پلاس دارید - هم چنین سونی هر ماه 2 بازی رو برای کسانی که پلاس دارند رایگان میکنه که شما تو این 14 روز میتونید اون 2 بازی رو دانلود کنید و بازی کنید
کاربرد اصلی این پلاس ها این هست که میتونید بعد از فعال کردن پلاس اکانتی که دارای پلاس هست رو پرایمری کنید که در این صورت پلاس روی کنسول share میشه و میتونید با اکانت اصلی خودتون انلاین بازی کنید
البته به یاد داشته باشید 2 بازی ماهیانه رایگان سونی رو فقط میتونید با اکانت اصلی که پلاس داره بازی کنید نه با اکانت خودتون ( 14 روز وقت دارید برای دانلود و تمام کردن بازی )

-
شما هم اگر پلاس 14 روزه میخواید به شکل
رایگان
فقط کافیه تو همین تاپیک بگید تا من براتون یک اکانت بسازم و تحویلتون بدم
نکته! : دوستان من فقط اکانت رو میسازم و بهتون تحویل میدم و حتی میزارم خودتون برای اولین بار باهاش تو سرور های سونی login کنید و پلاس 14 روزتون رو خودتون فعال کنید
( دقت کنید وقتی اطلاعات اکانت رو بهتون دادم فقط با Ps4 برای اولین بار متصل بشید تا بتونید پلاس رو سفارش بدید )
-
-
آموزش ورود به اکانت بعد از تحویل گرفتن در PS4
1. به بخش ورود به یه اکانت جدید تو PS4 برید و یوزر جدید بسازید و گزینه Accept رو انتخاب کنید و تو مرحله بعد گزینه Next رو بزنید تا به اکانت PSN ورود کنید

View attachment 144669
View attachment 144670

2. حالا کافیه اطلاعاتی که بهتون دادم رو وارد کنید و Sign in رو بزنید

View attachment 144671

3 . تو این بخش فقط باید گزینه Next رو بزنید چون اطلاعات اکانت شما از قبل توسط بنده پر شده

View attachment 144672

4. تو این مرحله 3 بار لیستی به شما نمایش داده میشه که تنظیمات ریز اکانت شما هست که هیچ کدوم مهم نیست پس کافیه هر 3 بار بیاید پایین صفحه و Next رو بزنید

View attachment 144673
View attachment 144674
View attachment 144675

5. حالا میرسیم به این صفحه که پلاس های 1 ماهه و 3 ماهه و یکساله رو به شما پیشنهاد میده اینجا باید دایره رو بزنید که Skip کنید

View attachment 144676

6. تو عکس زیر هم گزینه Skip رو بزنید

View attachment 144677

7. وقتی login شدید به Store برید

View attachment 144678

8. تو Store کافیه برید به گزینه PS PLUS و اونجا 14 Day Free Trial رو میبینید ، انتخابش کنید

View attachment 144664
View attachment 144665

9. بعد از انتخاب 14 روز حالا به این صفحه وارد میشید که گزینه Subscribe رو باید بزنید

View attachment 144666

10. حالا گزینه Proceed To Checkout رو بزنید

View attachment 144667

11. تو این مرحله باز هم گزینه Proceed To Checkout رو بزنید

View attachment 144668

12. گزینه Accept And Continue رو بزنید

View attachment 144679

13. حالا گزینه Order & Pay رو بزنید

View attachment 144680

14. تبریک شما پلاس 14 روزه رو خریدید

View attachment 144681

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر خواستید با اکانت خودتون انلاین بازی کنید ( با استفاده از پلاس یه اکانت دیگه ) این گزینه رو چک کنید
-
1. به Setting در منوی PS4 خود برید و گزینه Account Management رو انتخاب کنید

View attachment 144682

2. گزینه Activate As Your Primary PS4 رو بزنید

View attachment 144683

3. دقت کنید گه روی Activate باشد

View attachment 144684
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوارم تونسته باشم تو این وضع خونه نشینی کمکی کرده باشم که حداقل خوش بگذره [-o<
دوستان این کار برای من هیچ سودی نداره اینو برای این میگم که شاید یکی فکر کنه سود مالی یا چیزی برای من داره اما خیر من قبلا هم تو دوران CFW های PS3 کلا دنبال کمک کردن به گیمر ها بودم و هست​

سلام داداش من ۳ تا برای ۱ ماه میخوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر