PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
یادش بخیر سال 81 بود.یه شب زیر آسمان شهر رو نشون میداد توش بهروز و همسایه هاش ps1 داشتن و بهروز همش مدال بازی میکرد.منو نگو یه دل نه صد دل عاشق ps1 و مدال شدم:x روز بعد رفتم پاساژ ارگ/کرمان/ روی میدون ارگ از گودرزی خریدم 64هزار تومن با مدال و مموری کارت روی هم.قوربون همون وقتا.......

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یادش بخیر همون اولا بود که تازه اومده بود تو بازار و تو تعداد محدودی از کلوپا آورده بودن برای بازی اصلا همه مونده بودن این دیگه چه گرافیکی داره خفن :-o

به خصوص فوتبالش که فوق‌العاده بود:x

قیمت دستگاه خیلی بالا بود نسبت به دستگاه های گیم ديگه :|

خلاصه رفتیم برای خریدا خریدیم b-)چه کیفی داشت یک CD نمونه بازیها روش بود که پشتش مشکی بود توش پر از بهترین دموهاي بازیها

بود بعدا یک اداپتوري اومد براش که میزدیم بش فیلم هم پخش ميکرد اما همون باعث شد که دستگاهم خراب بشه بعد دوباره رفتیم یک

مدل جدید تر که فیلم هم پخش میکرد اما اداپتور نمی خواست خریدیم آخر کار هم کوچيکاش اومد چون لنز دستگاه ضعیف شده بود

فروختمش کوچيکش را خریدم :d

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
سلام
داستان بر میگرده به زمانی که من یک PC با رم 256 :| زمانی که 5 سالم بود خریدم . گیر دادم من بازی هم میخوام . بابام بیچاره کلا سر در نمی آورد رفت یک بازی خرید که برای PS1 بود :| هیچی دیگه هفته بعد یک PS1 خریدیم . یادش بخیر فوتبال چقدر حال میداد . شوت های روبرتو کارلوس :| تیکن 3 که یه بار 6 ساعت بکوب پاش نشستم . بعدشم PS2 خریدم که هنوز دارمش . بعدشم یک Xbox 360 خریدم که به لطف فامیل 3 چراغه شد . الآن هم در خدمتتون هستم :d

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
منم یه روز بابام اومد خونه همینجوری برام آورد :|

خوش بحالت که بابات برات آورد خونه اونم همینجوری.من که بابام کلا با این چیزا مخالف بود و میگفت پسرم از درس و مشق عقب میافتی)xروزی هم که رفتم برا خرید با هزار منت و اخم و تخم و فیس و باد اومد همرام که بخریم:punish:تازه پول خریدش رو هم از جمع کردن پولای عیدی و پول توی جیبی بدست آوردم مگرنه که بابا که هیچی دیگه فقط بداخلاقی و غرغر)x:-&:-l~x(:mad::evil::punish::ranting::gunner:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من سگا داشتم سوپراستار ساکر میزدم با رودراش بازی هم با دوستای داداشم خیلی عوض میکردیم تا اینکه چندتا کلوپ نزدیک ما زده شد و من همش توی کلوپها بودم بعد با مادرم رفتیم خریدیم :bighug:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
ps1رو با یکسال تاخیر خریدم(یعنی بابام برام خرید با کلی التماس7سالم بود)
اما ps2 در عرض چند ماه گرفتم..با بدبختی تو ایران پیداش کردم
xbox360رو که اواخر نسل گرفتم
ps4رو 4ماه بعد از عرضه ی رسمی :D

آخرین ویرایش:

zeroone

کاربر سایت
Feb 4, 2015
8
ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﺩﻭﺭ ﺷﺮﻕ ﮐﺸﻮﺭ
ﺗﻮﯼ ﯾﻪ ﺭﻭﺳﺘﺎ ﺭﻓﺘﻢ ﻗﻬﻮﻩ ﺧﻮﻧﻪ ﺩﯾﺪﻡ ﯾﮏ ﺑﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻦ ﯾﮏ ﺩﯾﺒﺎﮒ ﺍﺳﺘﯿﺸﻦ ﺍﺑﯽ ﺭﻧﮓ ﮐﻨﺎﺭ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﻃﺮﻓﻪ
ﻗﻠﺒﻢ ﺩﺍﺷﺖ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻭﺍﺭ ﻣﯿﺰﺩ
ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﮐﻨﺴﻮﻝ ﺩﯾﺒﺎﮒ ﺭﻭ ﺷﺮﮐﺖ ﺳﻮﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻭ ﮐﻼ ﺷﺎﯾﺪ ۳۰ ﺳﺎﺧﺘﻪ - ﻣﻄﻤﻦ ﻧﯿﺴﺘﻢ - . ﮐﻨﺴﻮﻝ ﺩﯾﺒﺎﮒ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﺍﯾﺘﯽ ﻣﯿﺎﺭﻩ.
ﺧﻼﺻﻪ ﺭﻓﺘﻢ ﺳﺮﺍﻍ ﻗﻬﻮﻩ ﭼﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍ ﮐﯿﻪ ﮐﻪ ﮔﻔﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﭽﻪ ﺍﺵ
ﻣﻦ ﻫﻢ ﻧﺸﺴﺘﻢ ﺗﺎ ﺑﭽﻪ ﺑﯿﺎﺩ ﮐﻪ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻏﺮﻭﺏ ﻭ. ﻏﺮﻭﺏ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻫﻔﺖ ﻫﺸﺖ ﺗﺎ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﺑﭽﻪ ﺍﻭﻥ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻡ ﻭ ﻣﺨﺸﻮ ﺯﺩﻡ ( ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ) ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻮﻧﯽ ﺍﺑﯽ ﺭﻧﮕﺶ
ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﯽ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﻭ ﻧﻤﯿﻔﺮﻭﺷﻢ ﮐﻪ ﺩﻝ ﻭ ﺯﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﻭ ﮔﻔﺘﻢ ﯾﻪ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﻭ ﺍﮐﺒﻨﺪ ﻣﯿﺪﻡ ﺑﻬﺖ ﮐﻪ ﺑﭽﻪ ﺭﻓﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﺑﺎﺑﺎ ﻭ ...
ﻣﻦ ﻓﻮﺭﯼ ﺭﻓﺘﻢ ﺷﻬﺮ ﺩﯾﺪﻡ ﺳﻮﻧﯽ ﺩﻭ ﻧﺪﺍﺭﻥ . ﺭﻓﺘﻢ ﺯﺍﻫﺪﺍﻥ ﻭ ﺧﺮﯾﺪﻡ ﻭ ﺑﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﮔﺪﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ.
ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺧﯿﺎﻟﻢ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪ
ﺍﮔﻪ ﺑﺸﻪ ﻋﮑﺴﺸﻮ ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ

- - -ویرایش - - -

Playstation Programmer Tool
Debugging Station
DTL-H1100
IMG_20150209_145857.jpg

IMG_20150209_150048.jpg

IMG_20150209_150128.jpg

- - -ویرایش - - -

IMG_20150209_150104.jpg

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
پلی 1 نخریدم....افتادم توی تله SEGA SATURN.....آخرین کنسولی بود که بابام برام خرید اونم از ژاپن..اصلا بازیهاش توی ایران پیدا نمیشد....سال 76 یا 77 بود فکر کنم....پلی 2 رو هم خودم خریدم همون زمانی که پلی 3 اومد....پلی 3 رو هم وقتی خریدم که پلی 4 اومد.....خدا خیر بده اونی که شبیه ساز PS1 رو درست کرد.....بعد سالها روی شبیه ساز بازی کردم ...الان هم راحت روی PS3 اجرا میشه و میتونم بازی کنم....قدیما پلی 1 رو با پسرخالم میرفتیم کلوپ از کلوپ کرایه میکردیم هم فوتبال میزدیم هم اویل 1......عجب بازی بود اویل 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر