Prototype 2 | Xbox 360

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
مهراد جان اونجا باید با اون مشت قوی ـه (اسمش یادم نیس) چندتا ضربه به در بزنی تا 2تا غول میان و اونا رو Consume میکنی و اونا شروع میکنن به شکستن در.
باید ازشون محافظت کنی تا کامل در رو بشکنن. بعدشم میری تو و ادامه ی ماجرا. ;)
گفتم فردا پسفردا باید منتظر جواب باشم چه زود جواب دادی کم پیدا میشن از این ادما دمت گرم انصافا:d

همش نیم ساعت تا اخر بازی مونده بود ! چه کارگردانی ضعیفی داشت مخصوصا اخرش با یه (حالا چی) کات سین فرت قطع شد! کلا بازی سرگرم کننده ای بود ولی نمیدونم چرا با 1 بیشتر ارتباط برقرار کردم بیشتر از این بهم حال داد جذاب تربود فکر کنم به مرسر یه ربطایی داشت :d
راستی راهی هست که بشه Event هارو بگیری و اسکین مرسر رو ازاد کنی ؟ ریدیم کد میخواد

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
گفتم فردا پسفردا باید منتظر جواب باشم چه زود جواب دادی کم پیدا میشن از این ادما دمت گرم انصافا:d

همش نیم ساعت تا اخر بازی مونده بود ! چه کارگردانی ضعیفی داشت مخصوصا اخرش با یه (حالا چی) کات سین فرت قطع شد! کلا بازی سرگرم کننده ای بود ولی نمیدونم چرا با 1 بیشتر ارتباط برقرار کردم بیشتر از این بهم حال داد جذاب تربود فکر کنم به مرسر یه ربطایی داشت :d
راستی راهی هست که بشه Event هارو بگیری و اسکین مرسر رو ازاد کنی ؟ ریدیم کد میخواد
نوکرتم. ;) آخه من کلا 2-3 ساعت یه بار اینجا پلاسم و به تاپیکای مورد علاقم سر میزنم. :D
به نظر من دلایل جذابیت بیشتر نسخه ی اول نو بودن سبک بازی و داستان گیراتر با کارگردانی بهتر و در نهایت استایل شدیدا باحال الکس بود. منم از نظر کیفیت با نسخه ی اول بیشتر حال کردم و ارتباط برقرار کردم ولی از لحاظ اچیومنت با نسخه ی دوم که مثه هلو 1000تایی شد. :D
نه دیگه همونطور که خودت گفتی کد میخواد و نمیشه Free بازی کرد. صرفا به خاطر یه اسکین هم ارزش نداره پوینت خرج کنی. میشینیم دوباره نسخه ی اول رو بازی میکنیم خود الکس هست خیلی هم عالی. :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیزان درجه سختی medium بازی من رو به چالش نکشید :p
اومدم بذارم روی hard که یک پیغام داد مبنی بر دریافت اچیومنت ها !
من درست متوجه منظور پیغامش نشدم که یعنی با تغییر درجه سختی کلا از دریافت اچیومنت های بازی محروم میشیم یا اچیومنت هایی که روی درجه ی medium قرار بود بگیرم ؟؟؟؟
مثلا برگردی روی easy دیگه اچیومنت های medium رو نمیگیثری یا کلا دیگه نمیگیری ؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,889
نام
SubZero
عزیزان درجه سختی medium بازی من رو به چالش نکشید :p
اومدم بذارم روی hard که یک پیغام داد مبنی بر دریافت اچیومنت ها !
من درست متوجه منظور پیغامش نشدم که یعنی با تغییر درجه سختی کلا از دریافت اچیومنت های بازی محروم میشیم یا اچیومنت هایی که روی درجه ی medium قرار بود بگیرم ؟؟؟؟
مثلا برگردی روی easy دیگه اچیومنت های medium رو نمیگیثری یا کلا دیگه نمیگیری ؟؟

اولی
شما میتونی تمامشو بگیری .با گذاشتن روی درجه سختی بالاتر

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
آقا کسی‌ Radnet Code رو نداره بزنیم حال کنیم

من هم با بچه‌ها پایه ام P1 باحال تر بود...من خودم نشستم دوباره P1 رو تموم کردم...خیلی‌ حال داد

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
از این پروتوتایپ که متنفرم 2 شم که بازی کردم حالم بهم خورد خوشم نمیاد از این بازی ها یک جوری 1 که گرافیک درب و داغونی داشت نمیذاشت اصلا بازی کنی اه اه اه ! اه!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
از این پروتوتایپ که متنفرم 2 شم که بازی کردم حالم بهم خورد خوشم نمیاد از این بازی ها یک جوری 1 که گرافیک درب و داغونی داشت نمیذاشت اصلا بازی کنی اه اه اه ! اه!
شما که از بازی متنفری دیگه چرا نشستی نسخه ی دوم رو بازی کردی؟!
اسلحه رو شقیقه آیا؟!
بعد دقیقا کدوم قسمت گرافیک جلوی دست و پای شما رو موقع بازی گرفته بود؟!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان الان به بنده گفته یک دکتری رو پیدا کنم(قسمت دوم شهر هستم) بعدش کل شهر رو میگردم نیست که نیست.الان میشه یه راه حلی بگید تا سریعا پیداش کنم؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
میدونم.هر لحظه اسکن میکنم ولی نمیشه..معلوم نیست کجاست.اگر من اسکن کنم رو نقشه میاد؟

قاعدتا اگه تو محیط بیرون باشه , میاد
برو بالای یه ساختمون بلند و از اونجا اسکن کن (حتما میدونی که وقتی اسکن میکنی ببین مرکز اسکن کجاست. )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر