Project64 1.7 is Here

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
دانلود کنید
در ضمن این نسخه مجانی نیست و من برا تون آپلود کردم برید حال کنید
:p:p:p:p:p:cheesygri:cheesygri
تو ضیحی در باره این نسخه
This is the latest version of pj64, which is currently avaliable only to donators. It is not likely to be avaliable to the public for a long time. If you want a free version you can always download 1.6 below.

The current 1.7 download for donators is not final and is changing as new features and fixes are put in to place, and is a great way for you the user to support the pj64 team.

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
تو سایت zshare آپلود کردم
دانلود

نکته: فایل Settings.ini رو پاک کنید برای اینکه تنظیمات به حالت استاندارد برگرده و در مورد پلاگینها اونهایی که با اسم Jabo شروع میشن رو انتخاب کنید

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
آپلود قبلی یه مشکل داشت این یکی رو دانلود کنید این یکی جدید تره

8xpwyv.png

دانلود

Project64_1.7.0.49
در واقع این نسخه ها کرک شده هستند ولی خوبه اگه نسخه اصلی رو می خواین باید اونو بخرید که یه فایل با قابلیت نصب برنامه رو به شما میدن برای اطلا عات بیشتر اینجا بیایین

http://www.pj64-emu.com/support-us/5-how-can-i-get-project-1.7.html

آخرین ویرایش:

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
عزیزم اینا رو خیلی وقت پیش آپلود کردم اگه همون زمان دانلود میکردی می شد نه الان که یه سال از آپلود گذشته سایتهای آپلود مدتشون محدوده

خوب اگه صبر کنید یک نسخه خیلی جدید که هفته پیش ریلیز شد رو خریدم منتظر باشید تا براتون آپلود کنم

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
خوب طبق قولی که بهتون داده بودم جدیدترین ورژن شبیه ساز نینتندو 64 رو براتون آپلود کردم

تغییرات انجام شده در ورژن جدید

اضافه شدن پلاگینهای جدید برای افزایش گرافیک وافزایش کیفیت صدا
افزایش سازگاری برای اجرای بازیهای جدید (منظور آخرین بازیهایی که برای نینتندو 64 ساخته شده فکر کنم چدیدترین بازی مربوط به سال 2004 باشه)
افزایش سازگاری با ویندوز ویستا
کرشهای ناگهانی در بازی های paper mario و zelda major mask برطرف شده

کسانی که نینتندو 64 بازی میکنند این ورژن جدید رو حتما دانلود کنند

شبیه سازی نینتندو 64 در سال 2005 با ارائه ورژن 1.6 به پایان رسید

بعد از مدتی برنامه نویسان project64 (بهترین شبیه ساز نینتندو 64 ) تصمیم گرفتند پروژه رو ادامه بدند ولی این دفعه سعی کردند حرفه ای تر عمل کنند به این خاطر تمام ورژن های بعد 1.6 رو از حالت free خارج کردند وبرای دانلود مبلغی رو تعیین کردند
الان این ورژن در سایت ngemu وسایتهای دینگه براش دانلود نزاشتن چون اینجا ایرانه من این کار روکردم هیچ وقت درباره دانلود این ورژن در انجمن ngemu مطلبی نگید که خلاف مقرراته کپی رایته

نظر فراموش نشه

download

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تشكر، يادمه نسخه آخرش پولي بود و قبلي ها رايگان، هنوز همينطوره؟

اين نسخه رو گرفتم ولي وقتي بازيهامو ميخوام اجرا كنم ميگه Failed to Allocate Memory
چنجا هم گشتم ولي راه حلي پيدا نكردم، با نسخه هاي قبليش مشكلي نداشتم رو همين سيستم.

آخرین ویرایش:

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
تشكر، يادمه نسخه آخرش پولي بود و قبلي ها رايگان، هنوز همينطوره؟

اين نسخه رو گرفتم ولي وقتي بازيهامو ميخوام اجرا كنم ميگه Failed to Allocate Memory
چنجا هم گشتم ولي راه حلي پيدا نكردم، با نسخه هاي قبليش مشكلي نداشتم رو همين سيستم.

خیلی کم این موضوع پیش میاد توبعضی سیستم ها این طوریه ولی مشکل کاملا قابل حله هر وقت با این اخطار رو به رو شدی شبیه ساز رو ببند واز دوباره اجرا کن بازی میاد

در مورد پولی بودن شبیه ساز هم باید بگم هنوزم پا برجاست

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خیلی کم این موضوع پیش میاد توبعضی سیستم ها این طوریه ولی مشکل کاملا قابل حله هر وقت با این اخطار رو به رو شدی شبیه ساز رو ببند واز دوباره اجرا کن بازی میاد

در مورد پولی بودن شبیه ساز هم باید بگم هنوزم پا برجاست
تشكر عزيز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر