Project Spark

Developer :Team Dakota
Publisher :Microsoft Studios
Release Date :October 7, 2014
Genre :?
یکی از هیجان انگیزترین بازیهای نمایش داده شده در کنفرانس مایکروسافت Project Spark بود که تحت نظارت مستقیم فیل هریسون است و کاملا مشخص است برای مقابله با LittleBigPlanet ساخته می شود. در این بازی با یک orb سه بعدی می توانید مراحل یک بازی را به طور کامل طراحی کنید. در این بازی تمام عناصر، حتی دشمنان بازی را به هر اندازه ای که می خواهید می توانید بسازید. به گفته سازندگان، هیچ محدودیتی از لحاظ RAM برای ساخت و ساز وجود ندارد. برای بازی کردن چندین سبک مختلف در دسترس است. از FPS تا بازیهای اکشن سوم شخص، RPG، معمایی و شوترهای ریلی. ما واقعا حیرت زده شدیم وقتی دیدیم بازی Geometry Wars توسط این موتور ساخته شده تا جایی که تقریبا هیچ فرقی با GW اصلی نداشت. حتی چگونگی عملکرد هوش مصنوعی دشمنان و نوع انیمیشن های آن ها نیز در حیطه انتخاب های شماست. بازی در 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود، اما فریم بازی در یکی از مراحل ساخته شده که پر از دشمن بود بسیار ناپایدار بود. هرچند ساخت بازی در مراحل بسیار ابتدایی خود به سر می برد که برای چنین پروژه عظیمی قابل درک است. رزولوشن بازی نیز 1080p بود و بر روی Xbox One اجرا می شد.
http://forum.bazicenter.com/thread78572/

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
من گذاشتم دانلود بشه، تا 50-60 درصد رفته بود که یهو شد 10 درصد و دیگه جلو نرفت. :|
از تو view details رفتم تو store نگاه کردم دیدم فقط یه گزینه ی pin to home هست. دیگه get it free یا installing نبود.
کسی میدونه قضیه چیه؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تبلیغ کردن واسه همچین بازی سخته :D انصافا هم بد تبلیغ نشده برای بازی و تو اکثر کنفرانس ها ماکرو حضور فعال داشته(این آخریا کانکر :D ) تا ویدئویی که روش یکی از آهنگای جدید لینکین پارک بود بود
بهترین تبلیغ هم همون کامیونیتی و فیدبک مردم هست مثل ماینی کرافت تا بازی موفق بشه
اگه بازی اون خلاقیتی که تو این یک سال و خورده ای که معرفی شده دیدیم باشه یا حتی بیشتر بدون شک تو ادامه عنوان موفقی تبدیل میشه ولی اگه نباشه که خب هیچی بعد یه مدت فراموش میشه
هنوز که خبری از نمراتش نیست و فکر نکنم خیلی سریع منتشر بشه و ظاهرا کم کم میاد نمرات :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اگه بازی اون خلاقیتی که تو این یک سال و خورده ای که معرفی شده دیدیم باشه یا حتی بیشتر بدون شک تو ادامه عنوان موفقی تبدیل میشه ولی اگه نباشه که خب هیچی بعد یه مدت فراموش میشه
هنوز که خبری از نمراتش نیست و فکر نکنم خیلی سریع منتشر بشه و ظاهرا کم کم میاد نمرات
گویا IGN قرار بوده امروز نقدش رو منتشر کنه ولی منتقدش گفته بازی خیلی عظیم و پیچیده هست و فعلا خبری از نقد نیست :D البته واسه یه بازی F2P خیلی امتیاز مهم نیست ولی خب اگه بتونه نقدهای مثبت بگیره توجه ملت بیشتر بهش جلب میشه. یه منتقد دیگه هم گفته بود بازی از نظر تکنیکی نسبت به بتا خیلی بهتر شده که خبر خوبی هست چون تو بتا یه سری مشکلات مثل افت فریم و چیزهای دیگه داشت.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
گویا IGN قرار بوده امروز نقدش رو منتشر کنه ولی منتقدش گفته بازی خیلی عظیم و پیچیده هست و فعلا خبری از نقد نیست :D البته واسه یه بازی F2P خیلی امتیاز مهم نیست ولی خب اگه بتونه نقدهای مثبت بگیره توجه ملت بیشتر بهش جلب میشه. یه منتقد دیگه هم گفته بود بازی از نظر تکنیکی نسبت به بتا خیلی بهتر شده که خبر خوبی هست چون تو بتا یه سری مشکلات مثل افت فریم و چیزهای دیگه داشت.
من دیشب 5 دقیقه ای بازی کردم (بیشتر نمی ذاشت بازی کنم و پول می خواست برای بخش campaign :| ) و افت فریم کاملا احساس می کردم تو بعضی از قسمت ها
البته نسبت نسخه Beta افت فریم کمتر بود

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان عزیز این بازی کاملا رایگان هست (مثل وارفرام) یا مثل بازی گلف فقط فری دانلوده(منظورم اینه باید بعدا براش مپ بخری یا حالا چیزایی که حتما باید پولی خریدشون)؟
بچه ها این سوال منم هست دوستانی که اطلاع دارن پاسخ بدن ممنون میشم

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
دوستان کسی از مشکلی که من گفتم اطلاع نداره؟
من گذاشتم دانلود بشه، تا 50-60 درصد رفته بود که یهو شد 10 درصد و دیگه جلو نرفت. :|
از تو view details رفتم تو store نگاه کردم دیدم فقط یه گزینه ی pin to home هست. دیگه get it free یا installing نبود.
کسی میدونه قضیه چیه؟
بازی دیگه تو قسمت new releases ـه store هم نیست.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
خوب مشکل من که خدا رو شکر خود به خود برطرف شد. :d
الان چک کردم درست شده بود. ولی اون 60% دانلود به فنا رفت و دوباره باید از اول بذارم. :|
من دیشب 5 دقیقه ای بازی کردم (بیشتر نمی ذاشت بازی کنم و پول می خواست برای بخش campaign :| )
بهرام جان برای campaign چقدر میخواست؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
بالاخره یه چند ساعتی بازی کردم. (از 8 صبح تا الان :d)
یعنی بخش create بازی دیوانه کنندس. :x
به قدری جذاب و با امکانات و جزئیات هست که آدم کف میکنه. (تازه من نسخه ی free رو گرفتم و کلی از امکانات در دسترس نیست.)
فقط کار کردن با قسمت Brain که مثل برنامه نویسی برای کاراکترها و عکس العمل موجودات زنده و غیرزنده! تو بازی هست به آدم حس یه بازی ساز حرفه ای رو میده. :d
بخش campaign هم همون چند دقیقه ای که میشه بازی کرد جالب به نظر میرسه و ترغیب شدم نسخه ی کامل رو بخرم و بازی کنم.
صدای "راوی" ـه بازی هم که فوق العاده دلنشین ـه و دیالوگ های باحالی هم میگه.
از اون بازیاس که راحت میشه هزاران ساعت باهاش سرگرم شد.
واقعا دمشون گرم، من که لذت بردم، امیدوارم امتیازات خوبی هم بگیره.

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
دوستان یه لینک بدید واسه دانلود
ممنون

یادمه یه جا خوندم تو نسخه بتاش یارو ماینکرفت رو توش باز سازی کرذه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟