Xbox Project: MARA

سازنده
Ninja Theory
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
137209
بازی جدید Ninja Theory با نام Project: Mara در ژانویه 2020 با نمایش اولین تیزر در وبسایت این استودیو رونمایی شد.

_________________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشره از بازی:
  • پروژه مارا یک تجربه عمیق، رئال و براساس مطالاعات دقیق روی موارد واقعی از مفهوم ترس ذهنی خواهد بود. تیم سازنده هدف خود را بازآفرینی ترس های ذهن با حداکثر واقع گرایی و دقت عنوان کرده است.
  • بر اساس تیزر منتشر شده به نظر میرسد که مِلیـنا یورگِنز بازیگر سنوئا در مجموعه هلبلید، در این بازی نیز حضور خوهد داشت.
  • پروژه مارا یک عنوان تجربی و یک شوکیس از چیزی خواهد بود که میتواند به مدیومی جدید در داستان سرایی تبدیل شود.

________________________________________________________________________________________

اولین تیزر منتشر شده از بازی:

View attachment 93558-86865633087fdd5f9bb9fa125e69c657.mp4

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
وقتی hellblade رو بازی میکردم، توی کل مراحل بازی منتظر آخرش بودم که سنوئا از اون حالت روان پریشانه بیدار بشه و اتاق مطب و دکتری رو ببینیم که در طول بازی توی گوشمون زمزه می‌کرد و از حرکت به سوی نور و روشنایی سخن میگفت ...
ولی وقتیکه بازی تموم شد حقیقتا ناامید شدم که چرا همچین اتفاقی رخ نداد
الان با دیدن این تریلر یاد همین موضوع افتادم و دیگه شک ندارم این عنوان ادامه hellblade هست و کارکتر هم همون سنوئا هست و این ساختمان همون مکانیه که شخصیت اصلی داستان تحت آزمایش های پزشکی قرار داره...و قراره سکانس پایانی و زمان حال این سه گانه رو برامون روایت کنه...

Sent from Tapatalk

می خواستم همین بگم شما گفتین این بازی اینطوری که پیداست مربوط به hellblade هست

• Like
Reactions: sajad-tnt

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Project_ MARA - Official 4K Reveal Teaser.webm_20200123_143705.311.jpg

شخصیت اصلی که همون بازیگر سنوا هستش بازی/پروژه هم به هل بلید صد درصد ربط داره توی تریلر نسخه دوم دوتا خونه پر میشه اینجا خونه سوم ازش تکمیل میشه ! این ارتباط میتونه حالا یا مثل تئوری دوستمون بالا مستقیم باشه یا صرفا به خاطر دست گذاشتن رو مبحث بیماری های روانی به هم ربط پیدا کنه در ضمن به نظر میرسه همون تیم نسخه اول داره روش کار میکنه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فکر کنم این عنوان صرفا یه دموی تکنیکی (یا یه تجربه تعاملی) باشه تا یه بازی کامل و مجزا، پلتفرمی براش اعلام نشده و همین جور هم یهویی معرفی کردن که نشون میده یه بازی نیست در واقع :D ولی با همین فرمول خیلی راحت میتونن بازی ترسناک بسازن. البته شاید هم همین ایده رو گسترش بدن و تبدیلش کنن به بازی و صرفا خواستن معرفی بشه تا بازخوردها رو ببینن.
ممد توی یوتوب زیر تریلر خودشون گفتن :

Project: MARA is an in-development experimental title that explores new ways of storytelling.
Project: MARA will be a real-world and grounded representation of mental terror, based on real lived experience

همون اول تیزر هم اون دایره سومی هم پر میشه و یعنی بازی بعدیشونه. در کل بنظرم بیشتر از دموی تکنیکی خواهد بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
من اولش یه عکس از محیط و اون پله‌ها دیدم و به نظرم واقعی اومد! :D یعنی فکر می‌کردم از اون تریلرهایی هست که هیچی از خود بازی نشون نمی‌دن و فقط دوربین توی استودیو می‌چرخه و اعضای تیم صحبت می‌کنن و... برای همین حال و حوصله‌ی دیدنش رو نداشتم و بعد که بحث‌ها رو دنبال کردم فهمیدم اون تیکه مال بازی بوده نه استودیو! الله اکبر! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
داشتم فکر می‌کردم چرا از یه طرف محیط بازی مدرن هست و از طرف دیگه اون شخصیت Hellblade توش دیده میشه و به یه ایده‌ای رسیدم. از اونجایی که محیط بازی شبیه استودیوی Ninja Theory هست، ممکنه با یه «بازی در بازی» طرف باشیم! :D
یعنی مثلاً در نقش یکی از طراحان Hellblade بازی کنیم که بنده خدا مشکلات روحی روانی هم داره و بعد از طراحی این بازی قاطی می‌کنه و مرز بین دنیای واقعی و مجازی براش از بین میره! ایده‌ی جالبی میشه و از اونجایی که احتمالاً این یه پروژه‌ی تجربی و جمع و جور هست، میشه توش سراغ کارهای جالبی در این ارتباط رفت. :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
نینجا تئوری سومین dev diaryـش رو منتشر کرد درباره بازی.

حتما ببینید. یک آپارتمان رو بطور دقیق اسکن و شبیه سازی کردن (ظاهرا بازی کلا تو یک خونه ست).

تمرکز بازی روی واقعی بودن محیط هاست. توجه به جزئیات و گرافیک بیش از حد بالاست، به حدی که تشخیص از نمونه واقعیش خیلی سخته.

191378

مشخصه یه ری تریسینگ پر و پیمون هم توش استفاده کردن :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد

حتما ببینید. یک آپارتمان رو بطور دقیق اسکن و شبیه سازی کردن (ظاهرا بازی کلا تو یک خونه ست).

تمرکز بازی روی واقعی بودن محیط هاست. توجه به جزئیات و گرافیک بیش از حد بالاست، به حدی که تشخیص از نمونه واقعیش خیلی سخته.

View attachment 191378

به نظرم میاد که می تونیم برای لول دیزاین و گیم پلی نگران باشیم ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AmirPh78

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

View attachment 191378

فتوگرامتری و اسکن سه بعدی Lidar ... پیشرفت تکنولوژی واقعا داره به جاهای ترسناکی میرسه ... فقط شبیه سازی اون پرزها !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر