Pro Evolution Soccer ( PES ) 2009 | PS3

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
ایا کسی نسخه کامپیوتر بازی کرده؟
ایا گرافیک نسخه ps3 با کامپیوتر فرق میکنه.منظورم فرق زیاد نیست.
ایا امکاناتی تو پلی3 هست که تو کامپیوتر نباشه؟
نقل انتقالات تا چه تاریخی تنظیم شده؟
چرا کسی جواب نمیده.
من 3 تا سوال کردم. حداقل یکیشو جواب بدید
نسخه Pc با PS3 هیچ فرقی نداره و بستگی به Hardware کامپیوترتون داره هرچی قوی تر بازی بهتر اجرا میشه!
هیچ فرقی از نظر گرافیک و گیمپلی بین نسخه کامپیوتر با 360 و PS3 نیست همشون یکی هستن!
جدیدترین نقل و انتقالات انجام شده چیزی جا نمونده مثل همیشه...
;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
جدیدترین نقل و انتقالات انجام شده چیزی جا نمونده مثل همیشه...
;)
نقل انتقالات کلیش انجام نشده و باید خودتون Edit کنید
این سیستم Edit ش منو اذیت میکنه مثلا بخوای روبینیو رو از رئال منتقل کنی به منچستر سیتی باید حتما یک بازیکن از منچستر سیتی بگیری یا به نوعی یه بازیکن میدی یکی میگیری!! خب اگه کسی نخواد از منچستر سیتی بازیکن بگیره چی کار باید بکنه!!! :cursing:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نقل انتقالات کلیش انجام نشده و باید خودتون Edit کنید
این سیستم Edit ش منو اذیت میکنه مثلا بخوای روبینیو رو از رئال منتقل کنی به منچستر سیتی باید حتما یک بازیکن از منچستر سیتی بگیری یا به نوعی یه بازیکن میدی یکی میگیری!! خب اگه کسی نخواد از منچستر سیتی بازیکن بگیره چی کار باید بکنه!!! :cursing:
خب ميدوني اشتباهت چيه :biggrin1: تو بايد بري فرضا روي منچستر سيتي بعد روي ADD كليك كني بعد هر كي خواستي بياري توي تيم :biggrin1:

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
hi

دوستانی که میخواهند online بازی کنند psn id و pes2009 id خودشون رو اینجا معرفی کنند. در ضمن بازی online اگر دو طرف از ایران باشند هیچ مشکلی نداره psn id :arashouch pes id :arashouch

دوست عزیز : شما مطمینی با این سرعت اینترنت ایران میشه ؟؟؟ چون من از دوستان پرسیدم گفتن حتی با 1 مگابایت هم نمیشه که !! حالا نمیدونم کسی اطلاعات دقیق تری داره؟؟؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!!

کلا سیستمها و سرورهای آنلاین برای آنلاین بازی کردن مزخرفه! و با این سرعت اینترنتی هم که ما داریم بهتره بیخیال بشی!;)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خب ميدوني اشتباهت چيه :biggrin1: تو بايد بري فرضا روي منچستر سيتي بعد روي ADD كليك كني بعد هر كي خواستي بياري توي تيم :biggrin1:
آها :biggrin1: اصلا حواسم به اون گزینه Add ـی که تو منوی Edit بالای ترکیب تیمهاست نبود :biggrin1:
الان یه edit حسابی میکنم ممنون کسری جون :biggrin1:

arash_a

کاربر سایت
Jun 23, 2008
6
نام
آرش
اگه اینترنت 256 به بالا باشه هیچ مشکلی نداره ما دیشب سه نفره هم بازی کردیم فقط همه باید از ایران باشیم امشب هم اگه دوستان بیان میزنیم

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
ممنون از دوستان بابت اطلاع رسانی ....پس اینطوری که شما میگین میشه با بچه های ایران بازی کرد بدون مشکل ...

کسی با سرعت 128 امتحان نکرده ببینه میشه راحت بازی کرد یا نه ؟؟؟(واسه من از شرکت پارس آنلاین هستش ..)حتما 256 به بالا باید باشه؟؟:confused:

آخرین ویرایش:

arash_a

کاربر سایت
Jun 23, 2008
6
نام
آرش
امتحان کن.....بهتره که ساعتهای کم ترافیک امتحان کنی و create room رو کسی درست کنه که سرعتش بهتر باشه.....اگه دوست داشتی منو add کن امتحان کنیم

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
hi

امتحان کن.....بهتره که ساعتهای کم ترافیک امتحان کنی و create room رو کسی درست کنه که سرعتش بهتر باشه.....اگه دوست داشتی منو add کن امتحان کنیم

آرش جان :

شما کدوم ریجن بازی رو گرفتی ؟؟ لطفا بگو تا من هم تا هفته دیگه بگیرم و امتحان کنیم :love:

مرسی:love:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
در قسمت مستر لیگ بازی معمولا مجموع امتیاز های بازیکن ها تا در طول فصل قرار داده میشد.ولی در 2009 پیدا نکردم.
ایا هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر