Pro Evolution Soccer ( PES ) 2009 | PS3

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوستان کسی نسخه ps3 رو گرفته ؟؟؟ آنلاین و وضعیت گرافیک و .... چطوری هستش ؟؟؟ارزش خرید ارجینال رو داره یا اینکه مثل پارسال و نسخه قبلی ....!!!میشه راحت آنلاین بازی کرد یا نه ؟؟؟

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
دوستان کسی نسخه ps3 رو گرفته ؟؟؟ آنلاین و وضعیت گرافیک و .... چطوری هستش ؟؟؟ارزش خرید ارجینال رو داره یا اینکه مثل پارسال و نسخه قبلی ....!!!میشه راحت آنلاین بازی کرد یا نه ؟؟؟

من گرفتم ، گرافيک بهتر شده يکم ، آنلاين هم بهتر شده ولی بازم من مشکل داشتم ، نتونستم بازی کنم

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
hi

من گرفتم ، گرافيک بهتر شده يکم ، آنلاين هم بهتر شده ولی بازم من مشکل داشتم ، نتونستم بازی کنم

ممنون بابت پاسخگویی ....

شما سرعت اینترنتت چنده ؟؟

یعنی آنلاین باز هم مشکل داره یا اینکه ...:((:((:((:(( کسی تونسته راحت بازی کنه آنلاین رو یا نه و سرعت اینترنت باید حداقل چند باشه ؟؟؟

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
ممنون بابت پاسخگویی ....

شما سرعت اینترنتت چنده ؟؟

یعنی آنلاین باز هم مشکل داره یا اینکه ...:((:((:((:(( کسی تونسته راحت بازی کنه آنلاین رو یا نه و سرعت اینترنت باید حداقل چند باشه ؟؟؟

نميدونم والا شايد مشکل من بود
من آسياتک 256 دارم

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
با سلام . بابا در مورده بازی صحبت کنید نه ...
آیا هنوز مشکل کند شدن بازی مثل نسخه قبلی رو داره یا بر طرف شده . مشکلاتی که بهش برخوردید رو بگید تا ببینیم ارزش داره که فلان قیمت براش بدیم یا باز مشکل قبلی رو داره . رزولشن بازی چنده ؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام من بازی را دیروز گرفتم.اول بگم که من از ابتدا winning eleven بازی می کردم و چون از فیفا خوشم نمیاد و بازی نکردم پس نمیتونم مقایسه ای بین این دو بازی انجام بدم .
اولین چیزی که خیلی برام جلب توجه کرد گرافیک بازی هستش که نسبت به pes 2008 روی ps3 بسیار بهتر شده به طوری که در همون اولین بازی کاملا به چشم می یاد و به قول معروف لمسش می کنید. چمن بازی بسیار بهتر شده .طراحی کاراکترها و صورت ها بهتر شده و از همه مهمتر نورپردازی بازی که به نظر من نسبت به pes 2008 بسیار بهتر شده.
نکته مثبت دیگه اینکه در بازی به هیچ وجه افت فریم مشاهده نمی کنیم که این خودش یک نکته قوت هستش.البته من به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و نمیتونم در مورد online بازی چیزی بگم.
نکته جالب دیگه قرار دادن mp3 های خودتون در بازی هستش که یک playlist به نام KONAMI_PES درست میکنید و فایل های خودتون را درونش میریزید و حالشو می برید.
کرنرها کمی بهتر شده و دیگه نمیشه مثل PES 2008 راحت گل زد.صدای توپ یکم غیر طبیعی بلند است و اعصاب ادمو خرد میکنه.
از نکات منفی بازی لیسانس ها هستش که هنوز ناقص است .سرعت بازی کمتر شده اما نه اونقدر که آزار دهنده باشه
انیمیشن های زیادی به بازی اضافه نشده و از نظر گیم پلی بازی زیاد فرقی نسبت به شماره قبلی نداشت.
به طور کلی من از بازی خوشم اومد .البته اینم بگم که من PES را خیلی دوست دارم و شماره قبلی را هم که همه ازش بد می گفتند من خیلی دوست داشتم و یک سال بازی می کردم.;)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
در تاپیک FIFA 09 پلتفورم PC چنین اتفاقاتی افتاد :

نفر بعدی که توی این تاپیک اسم PES بیاره قطعا از سایت اخراج میشه

الوعده وفا

دسترسی کاربران زیر به مدت 2 هفته از سایت قطع میشه:

Bianconeri
sharoshor
Luis Sera
mohsen.rajabi
Lord Abbath
shahinpes2008
mohsenp910

-----

نفر بعدی که توی این تاپیک اسم PES بیاره (یا خوشمزه بازی در بیاره) برای همیشه از سایت اخراج میشه

اینجا هم هر کسی اسم FIFA رو بیاره، همین بلا سرش میاد. میتونید امتحان کنید. خوشحال می شویم که شخصا شما را تا درب سایت بدرقه کنیم :D

پست جناب feerooni هم پاک نشده، تا همه ببینند که ایشون برای چی اخطار گرفتند و داد و بیداد راه نندازند.

feerooni

کاربر سایت
Sep 24, 2008
15
نام
نمیگم
در تاپیک FIFA 09 پلتفورم PC چنین اتفاقاتی افتاد :

اینجا هم هر کسی اسم FIFA رو بیاره، همین بلا سرش میاد. میتونید امتحان کنید. خوشحال می شویم که شخصا شما را تا درب سایت بدرقه کنیم :D

پست جناب feerooni هم پاک نشده، تا همه ببینند که ایشون برای چی اخطار گرفتند و داد و بیداد راه نندازند.

من که کاری به مهدی نداشتم اول خودش بحث فیفا با پی ای اسمون قاطی کرد.
ولی خوب شد که دیگه همینجا بحث به اتمام رسید.;)
tyrax همون طور که دیدید بحث به اتمام رسید و این تخلف من اگه میشه پاک کنید , اگه هم نمیشه ولش کن تا بقیه بترسند از تو و شلوغ بازی ایجاد نکنند.

آخرین ویرایش:

G1ME ONE

کاربر سایت
Apr 21, 2008
138
سلام من بازی را دیروز گرفتم.اول بگم که من از ابتدا winning eleven بازی می کردم و چون از فیفا خوشم نمیاد و بازی نکردم پس نمیتونم مقایسه ای بین این دو بازی انجام بدم .
اولین چیزی که خیلی برام جلب توجه کرد گرافیک بازی هستش که نسبت به pes 2008 روی ps3 بسیار بهتر شده به طوری که در همون اولین بازی کاملا به چشم می یاد و به قول معروف لمسش می کنید. چمن بازی بسیار بهتر شده .طراحی کاراکترها و صورت ها بهتر شده و از همه مهمتر نورپردازی بازی که به نظر من نسبت به pes 2008 بسیار بهتر شده.
نکته مثبت دیگه اینکه در بازی به هیچ وجه افت فریم مشاهده نمی کنیم که این خودش یک نکته قوت هستش.البته من به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و نمیتونم در مورد online بازی چیزی بگم.
نکته جالب دیگه قرار دادن mp3 های خودتون در بازی هستش که یک playlist به نام KONAMI_PES درست میکنید و فایل های خودتون را درونش میریزید و حالشو می برید.
کرنرها کمی بهتر شده و دیگه نمیشه مثل PES 2008 راحت گل زد.صدای توپ یکم غیر طبیعی بلند است و اعصاب ادمو خرد میکنه.
از نکات منفی بازی لیسانس ها هستش که هنوز ناقص است .سرعت بازی کمتر شده اما نه اونقدر که آزار دهنده باشه
انیمیشن های زیادی به بازی اضافه نشده و از نظر گیم پلی بازی زیاد فرقی نسبت به شماره قبلی نداشت.
به طور کلی من از بازی خوشم اومد .البته اینم بگم که من PES را خیلی دوست دارم و شماره قبلی را هم که همه ازش بد می گفتند من خیلی دوست داشتم و یک سال بازی می کردم.;)

آخر یکی پیدا شد . ممنون دوست عزیز با این توصیف ها پس مشکل بر طرف شده . ممنون از کمکتون .

mohsen_66

کاربر سایت
Feb 23, 2006
186
نام
Mohsen
كرافيكش خيلي عالي بود .
حال كردم بازي زير باران. خيلي باحاله
اسم صحيح بازيكنان تيم ايران مى خواستم كسي داره؟

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
آخرش کسی انلاین اینو بازی نکرده ؟؟؟ کسی نمیدونه با چه سرعتی میشه آنلاین رو راحت بازی کرد ؟ اصلا میشه آنلاین بازی کرد یا نه ؟؟؟؟(هیچکی اطلاع دقیقی نداره ؟؟!!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر