Pro Evolution Soccer 2016 | PC

84815702669187219715.jpg

سازنده : PES Productions
ناشر : Konami
سبک : Sports
پلتفورم : Xbox One ,Xbox 360 ,PlayStation 4 ,PlayStation 3 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : September 15, 2015

توضیحات :

خوب بازی 3-4 روز دیگه منتشر میشه از ناظم ها خواهش دارم که تاپیک رو مهم کنن ...
در مورد بازی هم ﻣﺘﻌﺼﻔﺎﻧﻪ مثل پارسال کم کاری صورت گرفته در مورد نسخه ی PC و کارگردان بازی به صراحت اعلام کرد که بازی یـ چیزی بین نسل ـه ینی نه کامل نسل هفتی نه کامل نسل هشتی (آره جون عمت :D:|) ...

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Pro Evolution Soccer 2016 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> اینجا
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا
صفحه بازی در استیم >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: RECOMMENDED: MINIMUM
Processor: Intel Core i3 530-
AMD Phenom ⅡX4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon-
HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz-
(AMD Athlon Ⅱ (X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM-
Graphics: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600-
Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c-
Hard Drive: 9 GB available space-
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card-

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان کسی به دروازه بانی اعتراض نداره !!!!!؟؟؟
پسر اعصابم خورد شد از 10 تا شوت 9 تا میره تو دروازه :| یعنی خدا نکنه توپ از دفاع رد شه 100% گله :| شوت که زده میشه توپ نزدیکای خط دروازس ، تازه دروازه بان میاد یه حرکتی بزنه !!!
آیا تنظیماتی چیزی داره که باید انجام داد تا درست شه؟ یا کنترل دروازه بان دست خودمونه !؟؟؟
لطفا اگه اطلاع دارین به ما هم بگین.
نه کلا دروازه بانا همینطوری داغونن و باز از اونطرف شوتای بازی خیلی پر قدرت هستن، اکثر تک به تک گل میشه مگه اینکه چقد بد شوت کنی که گل نشه!
در کل پیشرفت عظیمی داشته بازی ولی هنوز این جور مشکلات بازیش داره که احتمالا نسخه های بعدی درست میشه ولی خوب اگه بخوای نیمه پر لیوانو نگاه کنی اینه که وقتی تو میتونی از هر 10 تا 9 تارو گل کنی اونم میتونه از 10 تا 9 تارو گل کنه در نتیجه قدرتا مساوی میشه فقط تعداد گلا زیاد میشه :p :D :D

AHBZ

کاربر سایت
Jul 23, 2015
2
نه کلا دروازه بانا همینطوری داغونن و باز از اونطرف شوتای بازی خیلی پر قدرت هستن، اکثر تک به تک گل میشه مگه اینکه چقد بد شوت کنی که گل نشه!
در کل پیشرفت عظیمی داشته بازی ولی هنوز این جور مشکلات بازیش داره که احتمالا نسخه های بعدی درست میشه ولی خوب اگه بخوای نیمه پر لیوانو نگاه کنی اینه که وقتی تو میتونی از هر 10 تا 9 تارو گل کنی اونم میتونه از 10 تا 9 تارو گل کنه در نتیجه قدرتا مساوی میشه فقط تعداد گلا زیاد میشه :p :D :D
اما تو نسخه 2015 این مشکل وجود نداشت واکنش دروازه بانا خیلی عالی بود.
تساوی قدرت !! دیگه اون فوتبال نمیشه که ! هندباله!! :d شما فک کن اسپانیا 9 - 10 آلمان ! یک بازی قابل درکِ اما همه بازی ها بخواد با این نتیجه تموم شه ! :d
اما من هنوز فک میکنم از بخش option بشه این مشکل رو حل کرد.

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
من تو مسترلیگ الان رسیدم به رئال مادرید مقابل اتلتیکو مادریدیه برد خیلی پرگل تو جام حذفی داشتم
9-1 بازی رفت و درمجموع 14-1 بردم. حالا این فصل جالبه ،اصلا اونقدر پرگل نبود 3-0 بردم،خیلی تفاوت داره یعنی علاوه بر Overal استراتژی هم مهم هست ،بر اساس ضد حمله یا پاس پاس !!بازی رو خیلی قوی ساخته!از یه تیم که اوررال ش پایین هست مثلا 79 توباشی 94 سیستم ت با استراتزی درست نباشه بازی رو میبازی!!!!!!!!

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
نسخه کنسولی فقط از نظر گرافیک بهتره قرار نیست تحول توش مشاهده بشه.

از نظر انیمیشن هم اتفاقا خیلی تقدیر شده هست بخاطر اینیشمنای متصل عالی من تا حالا حرکت غیر طبیعی و آرکیدی از بازی کنا ندیدم و به عنوان یک فیفا فن اینیمیشنای این بازی قشنگ یک سر و گردن بی باگ و تر و روون تر هست اینو توی نقدا هم میشه خوند.

دوست عزیز من هم از نسخه ps4 بازی تعریف هایی که شده ازش و نقد هاش رو خوندم ولی من بازی که بازی کردم رو لپ تاپم رو میگم سیستمم هم خیلی از سیستم پیشنهادی بازی بالاتره اما همون موقع اول که بازی شروع میشه گرافیک فوق افتضاحش تو ذوق ادم میزنه
در مورد انیمیشن هم میتونم فیلم بگیرم بزارم کیفیت بنظر من از کمیت بهتره با بازیکنم پشت محوطه جریمه هستم بازیکن حریف از پست پیراهن بازیکنمو داره میکشه تو اون بی تعادلی بغل پا زدم با یک انیمیشن زشت وکات خیلی غیرطبیعی توپ رفت کنج دروازه این کار رو ده ها بار تکرار کردم وبه جرات رو اخرین درجه سختی بازی از ده تا هشتا شوت گل شد دراوزه بانا انگار تو حرکاتشون یه تاخیر زمانی هست

خلاصه نظر بنده بود هر کسی سلیقه ای داره اما من که بازی رو uninstall کردم رفت

- - -ویرایش - - -

من یه فیفا فن هستم اما شما دیگه خیلی خراب کردی ! جدا بدون قرض گفتی اینارو؟

بله دوست عزیز من اتفاقا دوست دارم بازی pes خوب بشه تا رقابت باعث بشه فیفا هم فوتبال بهتری رو ارایه بده

خلاصه من چیزی رو که حس کردم از بازی گفتم
موفق باشید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چرا اینقدر هوش مصنوعی بازی تخیلیه :| اوایل بازی میکردم خیلی بنظرم خوب بود ولی اینقدر نامتعادله نمیشه گفت خوبه یا بده!
قشنگ شانسی بازی میکنن، خیلی غیر طبیعیه.

الان یک بار تا یک جایی مستر لیگو ادامه میدادم هوش مصنوعی خوب بود نه خیلی سخت بود که نشه برد نه آسون بود که همه رو برد بعد یک جا کرش کرد بازی سیوم خراب شد از نو مستر لیگو شروع کردم با همون دیفیکالتی حالا مگه میشه برد؟ :| توپ دستت میومد قشنگ کل بازیکنا حمله میکردن به طرف توپ عین زامبیا میگرفتن با یک پاس هوایی و یک شوت تو دروازه :| اصلا نمیشد توپو یک لحظه نگه داشت :| حتی تیمای ضعیف تر.
بعد الان رسیدم به جام قهرمانان اروپا به یک تیمی خوردم بازیکناش اصلا حرکت نمیکردن، توپو میگرفتی میبردی جلو کلا فرار میکردن از توپ :| قشنگ از طرف دروازه سرعتو میگرفتی تا محوطه جریمه تیم حریف میبردی بدون اینکه کسی اصلا طرفت بیاد مگه اینکه خودت میرفتی نزدیکشون اون موقع یکم سعی میکردن بگیرن:| دروازباناشم که رسما از هر 10 تا توپ 1 ـی رو دفع میکنن کلا!

هنوز با کامل شدن فاصله داره، سال بعد اگه این مشکلات هوش مصنوعیشو درست کنن، مشکل شوتای تخیلیش و دروازبانای اسکلشم درست کنن تازه میشه به عنوان یک بازی کامل ازش یاد کرد!
این دروازباناش کلا کل بازی رو خراب کردن رسما، اگه سخت ترین تیمم جلوت باشه نزاره توپ دستت برسه 99 درصد توپ دست اونا باشه بازم بتونی خودت به محوطه جریمه برسونی شوت بزنی مهم نیست چقد گند شوت کنی بازم میره تو دروازه :| چند دهم ثانیه تاخیر دارن دروازباناش :|

آخرین ویرایش:

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217
نسخه pc با ps4
از نظر گیم پلی از زمین تا اسمون فرق داره بخدا
خودم بازی کردم متوجه شدم
اما یکی دیگه رو اوردم گیمر نبود{البته منم نیستما منظور اون اشنایت به بازیه}گفت که گیم پلی فرق میکنه از زمون تا اسمون

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نسخه pc با ps4
از نظر گیم پلی از زمین تا اسمون فرق داره بخدا
خودم بازی کردم متوجه شدم
اما یکی دیگه رو اوردم گیمر نبود{البته منم نیستما منظور اون اشنایت به بازیه}گفت که گیم پلی فرق میکنه از زمون تا اسمون
خوب مثال بزن ....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بچه ها پجی نیومده که این لباسای تیمایی که لایسنس نشدن درست کنه چون واقعا رو مخه این لباساشون؟
چرا، این لباساشون:
cpk-file
فایلاشو باید بریزی داخل پوشه Download توی پوشه بازی (اگه نداری این پوشه رو بساز)
اینم لوگوی تیما:
logo-file
رمز: مرجع بزرگ پی ای اس تولز | PesTools

شانست گرفت تو هیستوری داشتم چون از سایتشون کلا برداشتنش!
نحوه نصبش هم اینجا توضیح داده شده، یک سری نرم افزار و روش واسه نصب پچای بازی نیاز هست:
آموزش جامع نصب فایل های CPK برای Pes 2016

خودم تست کردم خیلی پچای خوبی بودن، البته تیمای مطرح لباساشون لایسنس شده بعضیا هنوز قبلی هست که احتمالا نسخه جدید که بیاد اونا هم درست میشه :)

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بازی رو دانلود کردم و نصب ! اول از همه باید بگم این بازی نسل 9 هست :| گرافیک از فاجعه هم رده ! انمیشن ها افتضاح و باگ های عجیب مثلا دروازه بان از تور رد میشه یا بدن بازیکن ها از هم و ... ! :| عدم لایسنس تیم ها و تعداد کم ورزشگاه ! منوی تخیلی و بول***ش**ت** و البته سنگین مثل تریلی ! :| آخه اینم بازی ساختنه ؟ :|:| یعنی یک نکته مثبت نداره این بازی !!! :| فیفا رو بازی نکردم ولی ندید میگم بهتره ! :| طراحی چهره بازیکن ها و جو استادیوم ها که دیگه آخرشه ! با دوربین سیاه و سفید از لیگ دسته 3 بنگلادش فیلمبرداری کنن بهتر از این درمیاد که کونامی ساخته ! :|:|:|:|

آخرین ویرایش:

Lord Aria

کاربر سایت
Nov 26, 2009
151
شمایی که این همه اعتراض میکنید، راجع به گیم پلی اظهار نظر نمیکنید؟
عزیزای من کونامی از زمان سگا داره فوتبال میسازه، تجربه ش از من و شما توو ساخت فوتبال خیلی بیشتر هست :d شدیم مث مربیا و کارشناسای ایرانی که فوتبال بارسا و رئال مادرید و دیگر تیم های مطرح رو نقد میکنن!!
کسانی که PESباز هستن، ینی حرفه ای بازی میکنن و نه واسه دستگرمی، به گرافیک و انیمیشن اهمیتی نمیدن. اصلا کسی انمیشن و کات سین نگاه نمیکنه! سر ضرب با استارت ردش میکنن. تا گیم پلی بازی مونده کسی نه به جو استادیوم اهمیت میده نه به گرافیک. اینا رو با پچ میشه درست کرد، ولی گیم پلی بازی رو خیر! من خودم تا حالا چندتا پچ عوض کردم، اونقدر عوض میکنیم تا پچ اصلی که همانا Ultimate Frenchies's هست بیاد!!
کسانی که ایراد میگیرید تا جایی که من دیدم هیچکدوم از ایرادای اصلی رو نگفتید! حالا چه هدفی دارید والا نمیدونم!! کسانی که واکنش دروازه بان براتون خیلی عجیب و افتضاحه، پس 2015 رو چی میگفتید؟ از وسطای زمین هم کات دار میزدی میرفت توو گل! اینجا باز خیلی بهتر شده. واکنش دروازه بان یه کم تاخیر داره ولی یه دفعه عجیب 5 متر شیریجه میره که روی اعصابه!! مهمترین اشکال بازی روی پاسهای عمقی هوایی هست که عجیب غریب میزسه دست مهاجم! بعد اون هم شوت های سرضرب خیلی راحت و دقیق گل میشه. اینا رو هم احتمالا کونامی درستشون میکنه
بازی پیشرفتهای خیلی زیادی داشته که حسش نیست بنویسم، ولی خودم بعد از فاجعه 2014 و تقریبا 2015 به شخصه فکر میکردم 13 بهترین فوتبال کونامی خواهد بود، اما 2016 رو خیلی بهتر از 13 ساخته.
این همه ایراد الکی نگیرید. اگه گرافیک و انیمیشن و لایسنس براتون مهمه توصیه میکنم فیفا بازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر